Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 60

  • 56 248
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • AMS
  • Мнения: 6 451

Привет, дружки !!!
Благодаря за споделеното!!!
Орси, честито на малката рожденичка!!!



До сега в
Дръзки и Красиви  <~> <~> <~>


#CesurveGüzel    #CesurveGüzel      #kimcesur       #CesurSühan      # zamanla    #cesursan     #aramizda    #cesuritiraf     #Cesuratuzak     #cesurca    #güzellik      #pesetme     #gerçekten     #iyiki     #zamanıgeldi     #affetmem     #vazgeçmedim     #hainkim

Незабравими реплики <~> ~ <~> ~ <~>

Секирата се преобръща, дръжката се преобръща и идва ден, когато сметките се преобръщат. ~ Когато искаш да забравиш, става бързо. Когато искаш да си спомниш, става бавно. ~ Няма щастлива любов на този свят. ~ Три живота ми дължиш. ~ Ще се разплатим. ~ Ще се разплатим. ~ Истината може да има няколко лица. ~  Според мен, това е заблуда на окото. Истината не е такава, каквато всеки иска да види. Истината е една.  ~  ...  ~

Незабравими мигове <~> ~ <~> ~ <~>


Лилия    Ръце     Сироп     Вишна     Слънце     Остани с мен     Любов     Деликатност     Поезия     Пробуждане     Ти     На следващите месеци какви ли ще са имената?     Единственото нещо, което не бях планирал, беше ти!      Ти си моята нова ера!     Преди теб!     И след теб!     Обичам те!   Наистина!

<~> <~> <~>     Времето...     Времето си ти.     Времето е, като жената.     Иска да бъде галено.     Времето е, като да паднеш на колене пред някого.     Времето е, като дългите ти сресани коси.     Времето е, като това с дъха си да изгасиш свещта.     <~> <~> <~>


В последния епизод видяхме <~><~><~>





Предстои да видим <~> <~> <~>





#ayrılmalıyız


Приятна вечер!!!

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 17:55 от *** Diva ***

# 676
  • Мнения: 924
Мире  Hug някой е помислил и за теб  Laughing ей, ти и яхтичка  Joy Joy Joy



Фен, аз по принцип, искам ветроходна яхта. И Джесур да си я управлява, за да видя Киво, до къде е стигнал с тези мераци Peace

Клипа е много технично направен.  Peace Любовен триъгълник се очертава  Joy

Дива!  Hug Hug Hug Мислех, че ще добавиш и разговора за истината...

# 677
  • Мнения: 18 613
Мире  Hug е, да видим тогава дали и това ти желание ще изпълнят  Laughing newsm78 А клипа наистина е супер сглобен  Peace
Диве  Hug bouquet
Айре  Heart Eyes недей да мързелуваш, че глей кво става  ooooh!

Обаче, отново нашият сериал е най-обсъждан  Laughing

Цитат
Элиф Усман, с 19-й серии приступила к сценарию нашего сериала. До этого она была сценаристом таких проектов как: "Потерянный", "Поместье Госпожи", "Маленькие обманщицы".. а также, по мотивам ее историй, созданы сценарии к сериалам "Внутри" и "До самой смерти".

Хайде, да видим  newsm78


Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 17:44 от queen_fenka

# 678
# 679
  • Мнения: 18 613
Мире  Hug още само час, благодаря!  bouquet
Хаштагът днес "должны расстаться"

# 680
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 481
Оня б.-Рте на живо по Канал Д бираздан-след малко.Родината дали ще има епизод,инак само половин час да говори newsm78,
Абе моя човек в нов сериал-Кара Язъ -ще гледам малко.
И Седефкиния сериал загледах,и той хубав!
Ааааааа,Нинова и рте-то по едно и също време ooooh!

# 681
  • Мнения: 18 613
Цитат
Признание от Башак Дизер Кыванчу Татлытугу!

Одна из самых обсуждаемых пар Турции - Кыванч Татлытуг и Башак Дизер, нашли время среди напряжённого графика работы и отправились отдыхать в Мармарис! Пара была замечена во время прогулки в Бозбуруне, где они провели лето. Дизер решила написать о своих чувствах к супругу на берегу прекрасно-голубого Эгейского моря. "Небо, море и его глаза одного и того же голубого цвета." - написала комментарий к фотографии мужа. Кроме того, Башак и Кыванч очень любят Бозбурун и мечтают купить дом в этой местности. Говорят, что они уже присмотрели пару домиков.

Хайдее, не остана много време, готови  newsm78
https://www.youtube.com/watch?v=jWP3ntl64I4

# 682
  • Мнения: 18 697
Фенче Heart Eyes, готови сме за излитане Joy Joy Joy
аааа тоя Сървайвър откъде се взееее??? #Cussing out

според вас, ще ни стигне ли темата тая вечер newsm78

Мире, мерси за линковете bouquet

Дива bouquet

# 683
  • Мнения: 18 613
Айре  Heart Eyes хайдее, полетяхме  Laughing Приятно гледане!  bouquet
Ми знам ли, зависи от серията  hahaha Защо ми се струва, че и днес ще претупат бързо озета  Laughing

# 684
  • Мнения: 924
Фенче Heart Eyes, готови сме за излитане Joy Joy Joy
аааа тоя Сървайвър откъде се взееее??? #Cussing out

според вас, ще ни стигне ли темата тая вечер newsm78


Ами ние не сме от приказливите Joy Joy Joy Озета май ще е къс, пак newsm78 newsm78 newsm78

# 685
  • Мнения: 18 697
направо си го претупаха озета Peace
е тя темата си е готова за всеки случай Wink

# 686
  • Мнения: 18 613
Наистина са включили името на Елиф Усман като сценарист, видяхте ли  ooooh! Дано имаме късмет с нея  Praynig

# 687
  • Мнения: 18 697
Наистина са включили името на Елиф Усман като сценарист, видяхте ли  ooooh! Дано имаме късмет с нея  Praynig

да Whistling


даноо Praynig

# 688
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924

 Praynig

приятно гледане Hug Hug Hug

# 689
  • Мнения: 924
Адалет е като зомбирана от Тахсин  ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт