Да си разтълкуваме съня - 10

  • 79 537
  • 805
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 32 345
Интересно.
Я дай линкове към английски съновници. Интересно ми е. Тамън ще си упражня езика  Laughing
Абе как е съновник на английски?
Я дай няколко линка на хубави английски съновници.
Аз обичам да си записвам сънищата.
Чета и съновници, после сравнявам. Случвало се е нещата да се покриват на почти 100 %, друг път на 50.
Има различни значение. Даже за едно нещо ще пише противоположни неща.
Понякога знам, че сънят ми е резултат от самото подсъзнание и нищо не значи. Но някак си усещам друг път, че има нещо в този сън и очаквам нещо.

# 616
# 617
  • Мнения: 32 345
Много благодаря.

# 618
  • Мнения: 554
Здравейте И извинявайте, че нахлувам така в темата.
Снощи сънувах, че виждам през хотелската тераса как един самолет лети и скривайки се зад отсрещния блок се разбива. Скоро след него същото се случи с още един самолет.
Във въпросната хотелска стая пък в един момент търсихме крадец. А със същите хора, с които търсихме крадеца (не помня кои бяха) вечеряхме в ресторант, аз платих, а никой не ми върна парите, а уговорката беше друга.
Малко фантасмагории ми се струва, че е всичко, но може ли някой да помогне в разтълкуването.

# 619
  • Мнения: 13
Здравейте,

Сънувах, че някакво детенце ми подарява бели цветя, но сякаш обстановката беше, че бяхме на погребение. Цветята не бяха от самото погребение. Някой знае ли какво може да значи?

# 620
  • Мнения: 2 027
Тази нощ сънувах, че наследявам жълтици от дядо ми. Бяха в найлонов плик и бяха по-малки от обикновено. Сред тях имаше и доста потъмняли.

# 621
  • Мнения: 4 434
Често сънувам, че съм бременна. По принцип искам второ дете. Но това май значи друго.

# 622
  • Мнения: 7 196
Бременност винаги за мен означава бреме и много ангажименти, които не са леки.

# 623
  • Мнения: 7

Сънувах че мъжа ми харесва друго момиче и се разделяме и после баба му казва че не е такъв и че много се обичаме и защо трябваше да го е направил аз отивам в банята и падам на колене и почнах да плача много и се събудих и той беше до мен казвам му че няма да го пусна той каза спокойно до теб съм .... Може ли да ми кажете какво означава този сън...?!

# 624
  • Мнения: 554
Здравейте,
Снощи сънувах, че съм с една колежка в двора на сградата, където работя. Загледах се към един от прозорците и видях колега, който почина преди няколко месеца, да спуска щорите. Вътрешно си казах: ето.. той се сбогува за последно.
Мисля, че дори и в съня си, си разтълкувах значението.

# 625
  • Мнения: X
mariyaogneva, щастлив ли изглеждаше колегата ти в съня?

Много пъти съм имала сънища с близки починали, и аз силно вярвам, че те се явяват в сънищата, за да ни кажат нещо или да ни покажат как са. Това може би е трик на мозъка, който се опитва да да ни спомогне да се справим със загубата. Или може би това са наистина те, и това е единственият начин да комуникират с нас. Мисълта ми е че аз лично винаги гледам да запомня усещането след съня, или да си спомня какво се е случило, как са се държали, какво са казали- дали са били усмихнати или тъжни. Това са вид "знаци"- поне аз така си го обяснявам.

# 626
  • Мнения: 554
mariyaogneva, щастлив ли изглеждаше колегата ти в съня?

Много пъти съм имала сънища с близки починали, и аз силно вярвам, че те се явяват в сънищата, за да ни кажат нещо или да ни покажат как са. Това може би е трик на мозъка, който се опитва да да ни спомогне да се справим със загубата. Или може би това са наистина те, и това е единственият начин да комуникират с нас. Мисълта ми е че аз лично винаги гледам да запомня усещането след съня, или да си спомня какво се е случило, как са се държали, какво са казали- дали са били усмихнати или тъжни. Това са вид "знаци"- поне аз така си го обяснявам.

Мне.. не изглеждаше щастлив. Беше с доста сериозна физиономия, но той обичаше живота, а всичко се случи в рамките на 2 дни.

Извинете за отклонението.

# 627
  • Мнения: 499
Баща ми почин апреди 12 години. Два пъти само дъм го сънувала. Първия път беше млад и весел ,а аз като го видях жив припаднах и когато се свестих го попитах дали найстина е жив . А той усмихнат ми отговори ,че да жив е. Този сън беше преди години. Преди около два месеца може би малко преди годичнината сънувах ,че съм в една стара занемарена къща ,идва баща ми млад, с едно сиво изцапано  лице и угрижено и изплашено гледа. Започна да ме дърпа силно и да ми говори ,че ще се жени за мен. А аз много уплашена се дърпах и му говорех ,че съм му дъщеря . Отскубнах се трудно. Много се притеснявам за този сън какво означава. Някой може ли да го изтълкува моля ви!Благодаря предварително!

# 628
  • Мнения: 5 300
Снощи сънувах, че майка ми умира, тя е жива в действителност, аз вървях по улиците и плаче, толкова плакох, че се събудих. Търсих в съновници, но е много противоречиво на едно място пише, че се тревожи без основание, на друго, че ми предстои труден етап в живота...

# 629
  • Мнения: 983
Снощи сънувах, че майка ми умира, тя е жива в действителност, аз вървях по улиците и плаче, толкова плакох, че се събудих. Търсих в съновници, но е много противоречиво на едно място пише, че се тревожи без основание, на друго, че ми предстои труден етап в живота...
Знам,че смърт на близък в съня е знак за нов живот наяве щом това е майка ти/жена ще е момче.А щом си плакала значи ще се радваш и то много ако не е за теб то ще е за някой твой роднина.Така знам и така ми се е случвало на мен.

Общи условия

Активация на акаунт