Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

128 СУ "Алберт Айнщайн"

• 13 021
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
Здравейте.
Има ли майки на четвъртокласници?
Моля да споделите мнение за госпожите, които догодина ще поемат първи клас.
Благодаря.

# 61
  • софия
Здравейте.
Има ли майки на четвъртокласници?
Моля да споделите мнение за госпожите, които догодина ще поемат първи клас.
Благодаря.

И аз се итересувам и от  това колко паралелки и  с каква специалност са?

# 62
До сега винаги са били по 4 паралелки с по 26-28 деца, не са профилирани. За госпожите не мога да дам мнение.

# 63
  • София
Имат по един час английски език от първи клас.

# 64
  • софия
Благодаря,Soul Free,stanislavchen.
Сега е в паралелка рисуване, но смените  (особено 2рата до 19ч )  ми идват в повече.А в кой клас започва изучаване на 2ри чужд език?

# 65
Поне до 4 клас нямат втори чужд език. Само английски. Като цяло сме доволни от училището, от госпожите, преди имаха и много допълнителни дейности, но сега заради вируса май няма нищо освен допълнителен английски.

# 66
  • София
Втори език започва от пети клас и досега изборът беше между немски и руски език.

# 67
Този випуск четвъртокласници се състои от 3 паралелки с класни ръководители - Биляна Борисова, Йорданка Точева, Веселка Петканчин. Не се знае за учебната 2021/2022 колко паралелки ще бъдат обявени за прием през май месец.

Всички ученици са само в първа смяна.

# 68
  • София
Като се споменаха и конкретни имена, не мога да кажа от личен опит, но съдейки по реакциите на деца и родители г-жа Точева е прекрасен учител. Тя е била класна на децата от класа на дъщеря ми, но ние дойдохме в училището в 5 клас и сме нямали удоволствието да сме при нея до 4 клас. Децата много я обичат и я търсят дори и след завършването си, а от родителите съм чувала само суперлативи. Имайте предвид, че все пак едва ли ще имате избор за конкретен преподавател. Мен лично тази година ме попитаха дали имам предпочитания, но при положение, че не познавах нито един от вземащите първи клас учители оставих нещата в ръцете на съдбата. Не съжалявам ни най малко, падна ни се прекрасен екип от опитната г-жа Колева и младата г-жа Христова. Детето с удоволствие отива на училище.

# 69
  • софия
Дано и ние имаме този късмет след 4 клас ,когато се преместим.

Общи условия

Активация на акаунт