Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 757
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 234
Да не изтърва нещо. Simple Smile
Дали има още от соларните лед лампи и дали са хубави?

# 31
  • София
  • Мнения: 3 835
Ех, толкова исках да се доредя до зелена рокля, но така и нямаше 42. В нашия Лидл отидох вчера сутринта към 8.30, имаше само една 36. Вечерта минах пак с надежда да са изкарали още, имаше само 2-3 бели.. Sad Ходих и в един друг, пак нямаше... Добре, че успях да си взема къси панталонки, добре ми стоят, ама къде ще ги нося... друг въпрос... Simple Smile

# 32
  • Асеновград
  • Мнения: 3 040
Да не изтърва нещо. Simple Smile
Дали има още от соларните лед лампи и дали са хубави?
В магазина в Асеновград снощи имаше поне 8бр. от соларните лед лампи.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Кашкавал връщах аз днес. От промоцията, на Родна стряха. Вчера купих два, днес единият ме изненада с мухъл в единия край. Не съм го отваряла изобщо, може и така да съм го взела, знам ли  Cry Върнаха ми парите без проблем, ама ми стана неприятно, започвам да си мисля, че пускат на промоция кофти партидите от определени стоки. И не само в Лидл де.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 675
Чакам бебешките дрешки в четвъртък.
Вчера взехме батерии от зареждащите се, взимала съм и преди и съм доволна.

# 35
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Кашкавал връщах аз днес. От промоцията, на Родна стряха. Вчера купих два, днес единият ме изненада с мухъл в единия край. Не съм го отваряла изобщо, може и така да съм го взела, знам ли  Cry Върнаха ми парите без проблем, ама ми стана неприятно, започвам да си мисля, че пускат на промоция кофти партидите от определени стоки. И не само в Лидл де.

Еее, станахме много капризни!  Wink Едно време в соц-а беше съвсем нормално да си купуваме кашкавала от магазина мухлясал. Почиствахме го и си го ядяхме. Освен това, в случая говорим за благородна плесен, която не само, че не е вредна, а участва във формирането на вкуса на продукта. За "мухъла" в синьото сирене си плащате доброволно, а на кашкавала се мръщите  Laughing
Тази лекция я изнасям на ММ у дома редовно  Peace

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аааа, тцъ, аз и мухлясали сирена не ям  Naughty
Благородната плесен я оставям за вас  Joy

# 37
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Аааа, тцъ, аз и мухлясали сирена не ям  Naughty
Благородната плесен я оставям за вас  Joy

Не знаеш какво изпускаш!  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 051
Само да кажа, че в магазина на Вардар има всичко  Flutter И рокли, и топове, че и намален бекон за Тета  Laughing

# 39
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Аааа, тцъ, аз и мухлясали сирена не ям  Naughty
Благородната плесен я оставям за вас  Joy
Не знаеш какво изпускаш!  Simple Smile
Да, бе, да! И аз - пари да ми дават не ги ям тези сирена. Опитвала съм и въобще не ми харесват.
А за мухъла - ами вчера вкъщи кашкавала беше взех да мухлясва. Купувам голямо парче и обикновено, докато го изядем винаги се появява плесен. Обрязах си го и изхвърлих мухлясалото.

# 40
  • Мнения: 68 570
Само да кажа, че в магазина на Вардар има всичко  Flutter И рокли, и топове, че и намален бекон за Тета  Laughing

Скоро няма да ви идвам на гости...де го тоз Вардар, в София ли? Чак другия месец планувам визита в столицата  Flutter
  Вчера специално погледнах в нашия, видях го де е бекона, на нивото на очите беше, тва добре, ама на редовна цена...Не ща сега, скъпо ми е Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 7 270
Относно мухъла и кашкавала-аз взимам от голямата кръгла пита по 2кг.сливенски и седи отворен две седмици докато го хапнем и вчера гледам леко петънце,отрязъх си го и го хапнахме.Пак ще купувам тия дни...

# 42
  • Мнения: 1 802
Аааа, тцъ, аз и мухлясали сирена не ям  Naughty
Благородната плесен я оставям за вас  Joy
Laughing Laughing На мен така в един магазин като връщах мухлясали маслини се опитаха да ме прекарат с:"То такъв им е сортът"  Joy Joy  

МОЛЯ, НЯКОЙ ДА СНИМА СМЕТАНАТА- ГАДНАТА, РАСТИТЕЛНА, КОЯТО НЕ ХАРЕСВАТЕ ДА Я СЛОЖА В НЕХАРЕСВАНИ
Скрит текст:
аз не мога да качвам снимки тук, ако не са в нета newsm56
, КАКТО И ОЛЕКОТЕНАТА ЗАВИВКА, КОЯТО ХАРЕСВАТЕ - или снимка, или линк, за да мога да сложа в следващата тема /може би за тази няма да успеем- още час/

Я пак да питам - тези лепенки някой взимал ли е и стават ли? И да не са този модел, но на тази марка- дали лепят и дали помагат при мазоли и др.
Скрит текст:


И да си задам въпросът по друг начин за кафето- Колко време мелите кафе за еспресо с кафемелачката на силвъркрест?

Последна редакция: пт, 02 юни 2017, 15:46 от Nil desperandum!

# 43
  • Перник
  • Мнения: 4 863
...Laughing Laughing На мен така в един магазин като връщах мухлясали маслини се опитаха да ме прекарат с:"То такъв им е сортът"  Joy Joy  

Еее, това вече е прекалено нагло!  Crazy

# 44
  • Мнения: 211
Благодаря за темата  bouquet
...
Вчера почти при отварянето на магазина цъфнах ....
Добре де, и ние бяхме там точно в 9.30. Не ни ли видя, бяхме като ходещи реклами на Лидл - аз с дългата синя рокля и Дима с черната нарязана блузка и късите панталони Joy
Уф, сега ме замислихте за дългите топове. Имам ходене до мола утре, освен да забърша и аз един, ако има останали.
Да помоля момичетата от Бургас да свирнат, ако видят някъде останал цял бански от този с дантелата 42. Много ми хареса, но само малки номера имаше останали в мола Tired

Goldie, аз бях взела един такъв бански с дантелата, 42, но не се одобрих и ще го връщам, ако искаш...

Общи условия

Активация на акаунт