Прецаквате ли се с цените на покупките?

  • 2 020
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Да,много често,но не се ядосвам, ако това което съм купила ми харесва. Ядосвам се, ако видя по-хубаво  от него  в друг магазин

# 16
  • Мнения: 5 622

 Прецаквала, не, направо съм се прее**вала и естествено ми идва да си ударя главата с два камъка  #Cussing out

За радост рядко ми се е случвало, защото по принцип обикалям и проверявам цените на същите стоки и на други места, или най-вече гледам да купувам неща, които ги няма на всеки ъгъл  Wink

# 17
  • Мнения: 3 153
Не ми се е случвало много отдавна, защото пазарувам основно в няколко магазина, които или са верига или от тях има по един, така че няма къде да има същата стока на по-ниска цена.

# 18
  • Мнения: 13 512
Не ми се е случвало много отдавна, защото пазарувам основно в няколко магазина, които или са верига или от тях има по един, така че няма къде да има същата стока на по-ниска цена.
Нали не говориш за всякаква стока? Защото надали купуваш уникално веро или дамски превръзки ....и др. Май си разбрала въпроса като за дрехи и обувки само

# 19
  • Мнения: 3 153
Не ми се е случвало много отдавна, защото пазарувам основно в няколко магазина, които или са верига или от тях има по един, така че няма къде да има същата стока на по-ниска цена.
Нали не говориш за всякаква стока? Защото надали купуваш уникално веро или дамски превръзки ....и др. Май си разбрала въпроса като за дрехи и обувки само
Ами да, май така го разбрах Confused Embarassed А и веро и дамски превръзки купувам обикновено от Метро или Била и едва ли няколко стотинки разлика биха ме накарали да се ядосвам и да се изям от яд,  ако ги видя сругаде по-евтино. А и като гледам се обсъждат чанти и обувки по-горе.

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Случвало се е да се прецакам, затова като си купя нещо, повече не се интересувам къде колко струва  newsm53


И аз   Peace

# 21
  • Мнения: 1 202
Случвало ми се е!Но пък ми се и случвало и другия вариант те. да взема нещо на сметка Wink
Peace

# 22
  • Мнения: 843
Да, разбира се,  въпреки  че  гледам и внимавам в картинкатаSimple Smile)
 Едни обувчици.. / пише - унгарски - после турски, ама май са от Турция на ишлеме за унгарско.. евтини. И имитират естествена кожа. Виждали сте ги всички, вкл. и циганките ги продават.

   Удобни са обаче, пущините и реших  , много бременна, за си купя, че да не ме е яд, като се разкекерчат/ превеждам : разчеплезят - разширят/   Е, спукаха де на вторият ден.,  а съседката ги носи вече 3 години  и добиват вид на все ПО- обувка от естествена кожа. и са трайни.късмет.

 много  приказки за нищо...изприказвах... Тогава бяха  новички и едни от първите вкарани обущета с такава визия. Дадох 28лв. / говоря за временни обувки/ Сега са по 15, но си струва за един сезон./ за бременна, пък и не само.
  Аз и с къщата се прекарах, кога ще има такава темаSimple Smile))))))

# 23
  • Мнения: 1 639
Е , случвало се е .
Но не обичам да обикалям много и затова ...
Като си харесам нещо (купувам само от няколко магазина)  го взиамам .

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
ухааааа, и то как Close. Преди мноого години като отвориха Тера нова. Пазарих яко и след два месеца ми идваше да се гръмна ooooh!, де да зная че правят такива намаления. От тогава и до днес имам само една блуза купена от там без намаление и то от мъжа ми - въпроса е принципен. Иначе по-скоро имам нюх за добри покупки за добри цени  Money

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
И на мен ми се случва понякога да се прецакам в цената на нещо, хваща ме яд  newsm61, но пък бързо ми минава и си се радвам  newsm53 smile3521 на придобивката.

# 26
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ами много обикалям, пред ида си купя нещо. Досега май не ми се е случвало да се мина яко Simple Smile

# 27
  • Мнения: 8 505
Май не... newsm78
Обаче отворя ли официалния сайт,ме заболява длавата колко по-евтини са същите неща в другите страни.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Почти не съм се прецаквала.Правя си маркетинг преди това Wink

# 29
  • Мнения: 5 299
Ами да случвало се е. но не ми пука Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт