Недвижими имоти-помощ

  • 2 249
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Живея извън страната от много години и имам възрастни родители които не ползват интернет. Моля посъветвайте ме кой е най-използваният канал за продажби на недвижими имоти в България. Става въпрос за апартамент в град в провинцията ,не искам да продавам чрез посредници.
Къде мога да пускам обяви за продажба , или по скоро кои са най - посещаваните страници?
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 25 739
Живея извън страната от много години и имам възрастни родители които не ползват интернет. Моля посъветвайте ме кой е най-използваният канал за продажби на недвижими имоти в България. Става въпрос за апартамент в град в провинцията ,не искам да продавам чрез посредници.
Къде мога да пускам обяви за продажба , или по скоро кои са най - посещаваните страници?
Благодаря предварително.
Пусни обява в имот.бг, ще те намерят. Laughing

# 2
  • Мнения: 46 516
olx също  Peace

# 3
  • Мнения: 40 913
Живея извън страната от много години и имам възрастни родители които не ползват интернет. Моля посъветвайте ме кой е най-използваният канал за продажби на недвижими имоти в България. Става въпрос за апартамент в град в провинцията ,не искам да продавам чрез посредници.
Къде мога да пускам обяви за продажба , или по скоро кои са най - посещаваните страници?
Благодаря предварително.
Пусни обява в имот.бг, ще те намерят. Laughing


Лошото е, че така, сами възрастни хора, не се знае кой точно ще ги намери. Може да са разни мошеници и какви ли не. Според мен да се намери коректен, надежден и проверен брокер, който да се погрижи за продажбата, ще е по-добре. Най-малкото по-безопасно и сигурно.

# 4
  • Мнения: 46 516
Жената явно не желае да плаща такава услуга  Peace

# 5
  • Мнения: 25 739
Жената явно не желае да плаща такава услуга  Peace
Най вероятно няма да успее без брокер, особено от чужбина... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 615
homes.bg

Но по-добре обмисли да си намериш личен брокер, щом от родителите си не може да получиш съдействие. С брокер ще бъде по-лесно, още повече, че и ти си в чужбина.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 479
Живея извън страната от много години и имам възрастни родители които не ползват интернет. Моля посъветвайте ме кой е най-използваният канал за продажби на недвижими имоти в България. Става въпрос за апартамент в град в провинцията ,не искам да продавам чрез посредници.
Къде мога да пускам обяви за продажба , или по скоро кои са най - посещаваните страници?
Благодаря предварително.
Пусни обява в имот.бг, ще те намерят. Laughing

Лошото е, че така, сами възрастни хора, не се знае кой точно ще ги намери. Може да са разни мошеници и какви ли не. Според мен да се намери коректен, надежден и проверен брокер, който да се погрижи за продажбата, ще е по-добре. Най-малкото по-безопасно и сигурно.

И аз това щях да кажа- възрастни хора, как ще продадат имот сами newsm78

# 8
  • Мнения: 2
Благодаря. Те са съвсем наясно с юридическата страна на нещата, нотариуси и т.н. Тоест трудно би ги излъгал накой. Но така и не успях да ги убедя дори и да се научат що е то интернет. Влизали са в контакт с брокери но не виждат никакава полза. Просто градът е от позамряващите., въпреки че апартамента е супер централен .Те плащат за вип обява в Ало но не зная дали е достатъчно и кой що чете.
Ако знаех със сигурност че брокер би свършил работата бързо и качествено бих и аз платила, но просто си мисля че обяви на правилно място биха свършили по-добра работа.

# 9
  • Мнения: 25 739
Щом има вече пусната обява, би трябвало да имате и потенциални клиенти.
Говорете с родителите си, да се обърнат към препоръчан брокер, ще им е от полза.

# 10
  • Мнения: 615
Не знам от колко време не живееш в БГ, но тук вече брокерите намират все по-широко място в продажбите и обяви "без посредник" почти няма !

Пак не казваш в кой град... Няма да те изядем...просто за да ти дадем правилен съвет !

Но пак ще кажа намери си брокер, полза ще има...

Общи условия

Активация на акаунт