В момента чета...54

  • 59 967
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 44 344
Имат - да - Номер 8  се казва.

# 706
  • Мнения: 6 347
Мери, има още една - "Номер 8". Тази, която аз четох, е първата им, доколкото знам, заглавието е "Чудовището" (или примерно "Извергът") и е на доста чувствителна и гадна тема, мисля, че затова не е много привлекателна за издаване. Но не може да те остави безчувствен. Много ги харесвам тези автори аз, макар и на базата само на тези две книги. Имам и още техни вкъщи, просто не съм стигнала до тях. Но сега "Три секунди" ми става приоритет.

# 707
  • Мнения: 10 757
Лиляна , върна ме много години назад , когато четох "Хотелът "При загиналия алпинист"! Blush
Дали защото така се случи, че я четох по време на зимна почивка в планина, но книгата страшно много ме беше впечатлила!
Ще я планирам за препрочитане, тя е и кратичка като обем . Интересно ми е дали и сега ще ми хареса толкова.
Сподели после на теб дали ти е допаднала, мисля,че ще ти хареса Simple Smile

# 708
  • Мнения: 811
Здравейте , да се впиша и аз неделно към края на темата - продължавам си със Сол при солта
Много завладяваща книжка е , особено щом аз дето не харесвам книги свързани със войната и с историята не мога да я пусна и тия дни вероятно ще я свърша
Грабващото поне за мен е майсторското изразяване на чувства и емоции

# 709
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Аз вчера излапах 25% от 'When Crickets Cry' и я намирам за доста хубава книга. Дано да остане така докрай.

# 710
  • Мнения: 8 270
Приключих с Плажът на Алекс Гарланд. Хареса ми много. Имаше 2-3 дребни неща, които не ми се връзваха, но като цяло добре пресъздадена история и атмосфера. И преходът от измамно блаженство към тотален кошмар е майсторски и правдоподобно описан.

# 711
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Миж, нещо не ме грабва Хотелът. Но понеже е кратка, ще ѝ дам шанс още 20-30%.

# 712
  • Мнения: 1 489
В момента чета "Дамата с червения мундир" от Марина Фиорато. Харесва ми. Чете се леко и е интересна. Ще споделя повече впечатления след като я дочета.

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 16 547
Аз най-накрая дочетох "Чучулигата". Края ми хареса. Незнам защо й трябваше толкова разтягане на локуми.
Сега започнах " Нежна е нощта" на С.Фицджерълд. От няколко дни ми се забива погледа все в нея,щом погледна библиотеката си.

# 714
  • София
  • Мнения: 3 468
Приключих с Плажът на Алекс Гарланд. Хареса ми много. Имаше 2-3 дребни неща, които не ми се връзваха, но като цяло добре пресъздадена история и атмосфера. И преходът от измамно блаженство към тотален кошмар е майсторски и правдоподобно описан.
Хартиена ли я чете? От много време ч издирвам  безуспешно в електронен вариант...

# 715
  • Мнения: 8 270
Приключих с Плажът на Алекс Гарланд. Хареса ми много. Имаше 2-3 дребни неща, които не ми се връзваха, но като цяло добре пресъздадена история и атмосфера. И преходът от измамно блаженство към тотален кошмар е майсторски и правдоподобно описан.
Хартиена ли я чете? От много време ч издирвам  безуспешно в електронен вариант...

Хартиена, да. Съвсем случайно ми попадна пред очите в библиотеката. Изненада ме много приятно. Не съм гледала филма, имам спомени само за някакви трейлъри. Определено не знаех какво точно да очаквам от книгата, мислех, че ще е някакъв екшън може би. Оказа се съвсем различна. Може и за това да ми хареса толкова много.

# 716
  • София
  • Мнения: 6 173
Аз мисля, че я имам на Киндъла, но на английски. Още не съм стигнала до нея, но щом я хвалите да взема да я преместя малко по-напред в списъка.

# 717
  • София
  • Мнения: 23 140
В момента чета "Дамата с червения мундир" от Марина Фиорато. Харесва ми. Чете се леко и е интересна. Ще споделя повече впечатления след като я дочета.


Много я харесвам Фиорато, но точно тази книга най-малко ми допадна, не че е лоша, но за мен другите и са по-добри.

# 718
  • Мнения: 5 456
В момента съм на Одеса Стар на Херман Кох, втора среща с автора. За момента ми е доста странна, но съм едва на 132 страница. Да видим нататък как ще е.

# 719
  • София
  • Мнения: 4 910
Прочетох "Мястото на екзекуцията" на Вал Макдърмид. Хубава идея, лошо написана. Три звездички дадох.
Сега започвам "Освен този живот" на Патрик Нес.

Общи условия

Активация на акаунт