От ЮНИ месец обещаваме, че ще кърмим на поискване и ще мием дупенца напишкани

  • 11 435
  • 280
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 724
Eli4ko за Тина Киркова бих казала че всички са много любезни и внимателни,все пак там лежах 1 седмица и другото което е че мойта док.която ми наблюдава и следи цялата бременост там изражда.Така че лоша или не аз отвам там.Пък да се надявам че всичко ще мине нормално.
МКТ много се радвам че всичко ти се е разминало има всякакви доктори за съжаление.
Хайде приятен и слънчев ден от мен  bouquet
И много целувки по коремчетата Simple Smile

# 151
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Уф, човек винаги трябва да има едно наум, като говори с доктори! Ама се радвам, МКТ, че се е оказало фалшива тревога и че всичко е наред с теб! Аз дотук съм с 9 кг отгоре и нещо не успявам много да се ограничавам с храната... на мен пък майка ми се беше шашнала, че захарта ми била само 3 нещо/нещо си и ми опяваше да ям повече. Ха-ха - повече от това, което унищожавам сега??

Поздравления на патерица за рождения ден на съпруга на ... който беше, да се обади!  Laughing Пуста памет! Да ти е жив и здрав, много да се обичате и не се шегувай с възрастта му - прекрасна е!  Simple Smile

Кики, мнението ти е много разумно и напълно го споделям. Разчитам, че ти ще отсрамиш юнската ни дружина откъм бременски тоалети. Аз явно ще гледам до последно да си нося нормални дрехи, евентуално - по-голям размер. Да живеят дънките, които си купих миналата пролет, когато се чувствах особено надебеляла от зимата. С ниска талия са, още си ги нося. Моят мъж ми беше подарил пак миналата пролет една памучна жилетка, която тогава малко ми висеше, пък и беше дългичка, ама човекът ходи в командировка в Германия и това му харесало, това ми донесе. Сега жилетката ми стои страхотно. Почвам да си мисля, че подсъзнателно сме се готвили за бременността ми още оттогава.  Simple Smile

# 152
  • Мнения: 50
    Здравейте и от мен!

    Гледам повечето вече се вълнуват от избора на количка, затова ще си позволя като препоръка да дам моя глас за марката Хаук. Незная защо, но като че ли в последно време не е особено на почит, а с дъщеря ми изкарах с нея почти 1.6г.Широка, удобна, маневрена, е малко по-тежка, но за сметка на това здрава и стабилна. Та смятам и сега да я ползвам.
    Някой беше споменал за детските борси в Пловдив. Верно, че сме облагодетелствани и откъм детски стоки и откъм дрехи за бременни, но лично аз не съм доволна от качеството на бебешките дрешки, конкретно за Вис Виталис става въпрос. Ако някой се интересува от нещо конкретно обаче, бих могла да проверя за да не биете път напразно и най-вече кога правят зареждане за новия сезон.
   Желая на всички успешна седмица!

# 153
  • Мнения: 7
Здравей те мамчета,
Чета в последните мнения,че се чудите за Тина Киркова и мойте мнение за раждане е същото.  newsm30 Аз се бях записала за курса за бременни,които се провежда в болницата.Там акушерка ти показва болницата-стаите,родилните зали.Моето мнение след този курс е много добро за тази болница.Утре на 13 март съм записана на видиозон, дано бебчето е застанало така да може да се види най-накрая пола smile3522 smile3522.Вие имате ли някои доктор познат в болницата

# 154
  • Мнения: 116
Ето ме и мен  Simple Smile
Още работя и обучавам новото момиче.С една дума още държа фронта.
Някой може ли да ми даде тел. или да каже кои са тези складове в Пловдив за беб. колички и т.н.
Аз от всичко изчетено до тук разбрах,че най-хубавите и здрави колички са четириколки на Пег Перего има ли други марки , които също да предлагат здрави колички.При мин засега условието е да може да се  слага и седалка за кола или порт....не знам си какво. Тъй като предимно ще се разхождаме с кола.Иска ми се лесно да я вкарвам сгъната в багажника и да местя бебето без да го будя.Бях ви пуснала едно показно на количката с която съм гледала голямата дъщеря - после ми набутаха "подарък" количка за малката ,която беше раздрънкан отврат скърцаща и и падаха колелетата. Така,че удоволствието този път да си избера и купя количка,която е функционална и красива ще е изцяло МОЯ !!
Споделям напълно мнението на Lioness за скъпите неща и по-конкретно за количките.За дрехи ,шишета,легла и т.н. ми се струва,че може да се намерят изгодни оферти и всеки да си предценява.
DI13 по-добре си мисля аз да кажеш на кумовете ви,че искаш креватче и столче за тези пари и сама искаш да предцениш за количката и не знаеш още колко ще струва.Казвам го това ,защото знам какво е да имаш количка,която не ти е по сърце.

Аз съм +8,5-9 кг. и с тази бременност ми се хапва шоколад и баклавички ..... По принцип не съм по сладките работи.

При нас е слънце ,надявам се и при вас да е така !!!

# 155
  • Мнения: 118
... и с тази бременност ми се хапва шоколад и баклавички ..... По принцип не съм по сладките работи.
oooo, Krassi, звучиш ми на девойка!!
Ние сутринта бяхме на ЖК, гордия татко с камерата да заснеме, естествено, и докито вика - засега е на момиче, виж й трите чертички. И още вика, то нищо не е сигурно, може да е мъж, ама да не са му слезли още подробностите. Та само дето се вълнувах толкоз  newsm78
В крайна сметка каквото - такова, главно че ми е живо и здраво и всичко му е наред!! За втвърдяването на корема доки каза, че трябва да го усещам твърд като дъска, за да говорим за контракция, а че иначе е нормално да ме стяга, нали и бебо е по-силен, пък и дупето му ми опира в пъпа  Laughing Беше много сладко как си лапаше ръцете, имам го снимано на клипче  Blush
Krassi, ето координати за вносителя на ПегПерего в Пловдив: фирма Vito De Simone 032 /65 14 78 - Пловдив ул. "Петко Каравелов"36 (намира се до пешеходния мост от страната на главната) - предлагат доставка по Спиди! За други фирми координати в Пловдив незнам  Embarassed
DjuDjo, права си, че цената на Венецията е 599, изглежда са я намалили, щото само преди 10тина дни беше с 50лв отгоре! И това ако не е късмет! Тия дни ще ходя до ПримаПапа на Г.Димитров да огледам щателно и ще ти пиша на лични за впечатления, че да не тормозя другите.
За курсовете към '9 месеца' както бях много навита, така сега се чудя как да стана, че да отида  newsm78 От хиподрума до плиска, пък и до подуяне, това си е минаване през канала в голямото сутрешно задръстване  Sad Та май засега пасувам и се мотивирам за април. Който ходи, може ли да пита няма ли курсове в по-човешко време? Благодаря предварително.
Желая ви приятен слънчев ден и да ни върви така цяла седмица!!  Heart Eyes

# 156
  • София
  • Мнения: 1 635
За курсовете днес се записах на този в Тина Киркова (1АГ Св. София), точно защото ми е на две крачки от вкъщи. Звънях днес на телефона на 9 месеца - един ден предварително се записваш по телефона, за да знаят ориентировъчната бройка. Всеки месец има различни теми, но и много които се повтарят. Вхоз 2лв. консумация в заведението - нали и пицарията трябва да има сметка от организацията на събирането. Два пъти в седницата вторник и петък. Програмата излиза в списанието в края на месаца и с малко закъснение на сайта. Това и сама забелязах, че на 8 март излезе и вече бяха минали няколко теми. Няма ги на друго място и по друго време. Само забравих да ги питам колко продължават беседите, но мисля че Лилибон, ще ни каже нали е била във варнъ, колко продължава. На мен ми е неудобно да питам шефтака, за тази седмица. Жената е страшно разбрана, а тази седмица ще съм на преглед и изследвания. Пък ни предстои одит във фирмата. А и доста проекти почнахме и ми е много неудобно да я питам за отсъствие. Защото тя няма да ми откаже. Не ми се иска да злоупотребявам, а ми се ходи.  И без това всеки обедлипсвам по час вместо половин, защото ходя в една кръчма да хапна обедно меню, да не ям полуфабрикати. Толкова гладна никога не съм била през живота си, дори и в годините на купоните, когато нямаше нищо за ядене. Изобщо с тези курсове съм в много голяма дилема.

# 157
  • София
  • Мнения: 1 635
Опс, написала съм грешно вторник и четвъртък, не петък.

# 158
  • Варна
  • Мнения: 3 897
Ето ме и мен  Simple Smile
Още работя и обучавам новото момиче.С една дума още държа фронта.
Мен питаш ли мен, като заместникът ми ще почне работа на 10 април и ще трябва до края на април да го обучавам  ooooh! Ама ако не се чувствам добре си излизам в болнични и не ми пука  Naughty Предупредила съм още през декември, че съм бременна, не съм им виновна, че досега не можаха да се организират  Crossing Arms
Тази седмица ще си взема 2 дни отпуск и така мисля до края да отсъствам по малко (имам много насъбрала се отпуска).
M_mm, тези беседи във Варна не са ли само в четвъртък  newsm78 Иначе доколкото знам продължават 2 часа. За тази седмица не знам темите, само прочетох някъде, че на 22.03 темата ще е "Уроци по кърмене" и тогава задължително ще ида.

# 159
  • Мнения: 2 529
Днес и аз бях на ЖК (във Вита, където си ходя) и се наложи да вляза доста по-късно от часа ми, та и изследванията на кръвта и урината, които дадох сутринта, ми бяха готови по време на прегледа  Grinning. За щастие всичко е нормално с мен и бебето, за трети път получавам потвърждение, че ще е момченце  Simple Smile, а аз искам само да е живичко и здравичко. Около 900 гр е вече  Party Преди мен пуснах да мине една бременна с контракции, която се оказа, че ще отива да ражда, но тя си беше в 38-ма седмица  Grinning
Определено реших, че този път ще раждам във Вита и по препоръка на лекарката ми, пак секцио, какво да се прави Rolling Eyes За стволовите клетки Лъвичката ми беше препоръчала нейния доктор Стаменов  и още по-добре се оказа, че и "Вита" предимно с него работят, така че скоро с мъжа ми ще ходим в клиника Малинов да се договаряме  Grinning

МКТ , радвам се, че си добре. Понякога не ни се разминават някои негативни емоции около бременността, но няма как  Peace

Пожелавам на всички слънчев и усмихнат ден!  Heart Eyes

# 160
  • Sofia
  • Мнения: 559
ох момичета чета ви за успокоение че ми е нервно
живея в борово на една от многото улици по които не могат да се разминат две коли, и след поредния скандал с неграмотни идиоти естествено отстъпих, че иначе щяхме да си стоим там до утре и си ожулих колата   #2gunfire  не че е края на света и застраховка си имам но много ме доядя че бях права и аз си изпатих накрая
оплаках се и сега ми е по леко    Confused

# 161
  • Мнения: 229
MDS,не се ядосвай...Идиоти навсякъде,ако вzемем да им се връzваме ooooh! Свиркай си Whistling и всичко 6те е наред...Нали zнаете zа силата на поzитивното мислене Peace

# 162
Hi hi от морската ни столица
Включвам се само да ви споделя че всичко при нас със беборана е ОК само ще пием Магнерот-ГАДОСТ ама какво да се прави.

# 163
  • Мнения: 270
Здравейте момичета да се похваля ходих на жк и бебето е добре baby_neutral слава богу развива се нормално и най-важното плацентата ми си е вдигнала и вече е в нормално положение така се успокоих дано и занапред всичко да е ок.Доки каза че много мърда и не може добре да види пола непрестанно риташе макар че миналите пъти каза момиче.mds не се ядосвай имало е да мине  Hug.

# 164
  • Мнения: 22
Здравейте момичета!  Да ви кажа - досега през първите шест месеца от бременността не се спрях да ходя на работа и не съм имала време да пиша във форума, но с голям интерес разглеждах темите. Едва сега мисля вече да се включвам по-активно и да обменяме опит - като гледам всичките сте големи сладури, а и все пак ни обединява едно от най-хубавите неща в живота на всяка жена - бременността. Като за начало някой може ли да ми каже какда добавя името си  за термина на раждане в началото на темата? Термина ми е 18 юни и ми се иска да добавя още едно бебе  в календара - не мога да се ориентирам в правилата и менюто. Благодаря ви предварително...  Записана  съм в ЖК на Шейново, а за прегледи ходя при д-р Ненов. Всичко е наред с бебо засега, но ми предстои изследване за антитела другата седмица, защото съм с Rh - Sad надявам се всичко да е  e OK......Приятна вечер на всички. Обещавам от днес нататък да пиша и да се включвам редовно... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт