РАБОТАТА - НАШЕ УТЕШЕНИЕ, БЕБЕПРАВЕНЕТО - ВИСША ФОРМА НА УСПОКОЕНИЕ

  • 12 977
  • 292
  •   1
Отговори
  • София, център
  • Мнения: 686
РАБОТАТА - НАШЕ УТЕШЕНИЕ, БЕБЕПРАВЕНЕТО - ВИСША ФОРМА НА УСПОКОЕНИЕ

Офис мами 2007



01   adiland - Ади; 27 години; гр. София - бебе Мария
02   adyto - adyto; гр. Смолян - бебе Иван
03   AniKar - AniKar; 28 години; гр. Варна - бебе Радина (05.06.2006)
04   Azzy - Azzy; инвестиции и строителство; гр. София
05   boriva - Боряна; 31 години; маркетинг; гр. София - бебе Преслав
06  Bezmerna - Даниела;27 години;логистика; гр.София - бебе Пресияна
07   Bubble79 - Bubble79; гр. София  - бебе Румен
08   Бубка - Боряна; 34 години; маркетинг / анализ; гр. Пловдив / Бостън - бебе Даниел (11.04.2006)
09   C-3PO - Цачи; недвижими имоти; гр. Бургас - бебе Дениз (13.04.2006)
10   casiopea - casiopea; гр. София-бебе Кристиян
11   cat11 - cat11; гр. София - бебе Радина
12   cazo - cazo; гр. Казанлък - бебе Дария
13   chdiana - Диана; Амстердам - бебе Елиза (05.02.2006)
14   Cherepahova - Cherepahova - бебе Симона
15   c-mira - c-mira; 28 години; гр. София - бебе Ема
16   cvetence - Цвети; 26 години; гр. София - бебе Боян (02.08.2006)
17   de4e - de4e; гр. София - бебе (14.01.2006)
18   Дес - Десислава; учител по английски - бебе Вяра (24.01.2006)
19   desi - desi; гр. София - бебе Калоян
20   DessyM - DessyM; 29 години; гр. София - бебе Кристина
21   Devil In Disguise - Devil In Disguise; 28 години; гр. Пловдив - бебе Елисавета (23.02.2006)
22   didi b счетоводител,гр.София - бебе Руми(24.06.2006)
23   dreshkata - dreshkata; 27години; гр. София; - бебе Димана
24   e_angelova - e_angelova - бебе Калоян
25   EkaterinaM - Екатерина;  гр. София - бебе Михаил (24.02.2006)
26   elly_G - Елена; 27 години - кака Галина (05.10.2001) и бебе Катерина (14.03.2006)
27   fanita – Фани; гр. София; 27 години - бебе Георги (27.01.2006)
28   feminaluda – feminaluda - бебе Рой
29   fineti - fineti; 27 години; гр. Бургас- бебе Стоян
30   Ger4o - Ger4o; административен директор - бебе Иван
31   ikati - Катя; 33 години; гр. София - бебе Велизар (16.05.2006)
32   Ilenka - Елена; 32 години; уеб дизайн и мултимедия; гр. Русе - батко Преслав и бебе Диляна
33   илияна сърталанска - Илияна; 29 години; гр. Русе - бебе Сашко
34   imar - imar; 27 години; гр. София - бебе Иван
35   Inochka - Инна; 34 години; управител на хотел; гр. Варна - батко Томислав (13.11.1993) и бебе Бетина (12.04.2006)
36   Jvd - Jvd; 26 години; гр. София - бебе Юлиано
37   Kabiv - Гери; 30 години; бранд мениджър; гр. София - бебе Никола (27.08.2006)
38   kalina na kayo - Калина; гр. София; учител по английски - бебе Калоян
39   Катя - Катя; baby-sitter; гр. Пловдив / Швейцария - батко и бебе Килиан
40   KOTE - KOTE; програмист; гр. Варна - бебе Михаил
41   koteto 123 - koteto 123; 25 години - кака Михаела и бебе Оги
42   kremena - kremena; 24 години; Photoshop обработка
43   LaDiDa - LaDiDa; 27 години; гр. Бургас - бебе Краси
44   Light_Angel - Light_Angel; гр. Добрич - бебе Вики
45   LotosD - LotosD; гр. София
46   maira - Ирина; 28 години; програмист; Германия - бебе Ясмин
47   maria ra - Мария; гр. Видин - батковци Христо и Радослав и бебе Анна
48   mimka1977 - mimka1977
49   mimozata - mimozata; гр. Балчик - батко Димитър и бебе Жулиана
50   mina77 - mina77; гр. Варна - бебе Мартин
51   Миньон - Миньон; гр. София - бебе Иван
52   mom_an - Ани;гр. Бургас - бебе Стефан (17.01.2006)
53   mrancho - mrancho; гр. Пловдив - бебе Стефан (19.05.2006)
54   Nadejda - Nadejda; 30 години; Германия - бебе Мартин (29.07.2006)
55   nike - nike; ръководител химическа  лаборатория - бебе Ния (14.07.2006)
56   peja - peja - бебе Георги (02.07.2006)
57   pepi - pepi; 28 години; гр. Пазарджик - батко Лъчезар и бебе Стаси (02.07.2006)
58   pepsun - pepsun; гр. Пловдив / Белгия - бебе Христина
59   Vania P - pip; мениджър прадажби; гр. Пловдив - батко Пепи (5 год) и бебе Здравко (15.09.2006)
60   Поли* - Поли; 25 години; рекламна агенция; гр. София - бебе Вики (15.06.06)
61   RAVIA - Наталия; 35 години; търговски представител; гр. Димитровград - батко (15 год.) и бебе Йоанна (14.06.2006)
62   ScreamingMamaa - ScreamingMamaa; гр. Ямбол - бебе Лора
63   skarlet# - skarlet#; гр. София - бебе Тони
64   smily_5q - Петя; Лас Вегас - бебе Йоанна (01.05.2006)
65   СмиНсЧо - СмиНсЧо; гр. Варна, 27 години , финансов анализатор - бебе Александър (13.04.2006)
66   sneji*star - sneji*star; гр. София
67   Solange - Solange; гр. Варна - бебе Дария (22.02.2006)
68   stef_z - stef; гр. Пловдив - бебе Валентин (19.01.2006)
69   Sunnypolly - Sunnypolly; 27 години; гр. София - бебе Боби
70   Telma - Telma; 27 години; гр. София- бебе Бояна
71   {Тони} - Тони - батко Даниел и бебе Виктор
72   tzzzd - tzzzd; гр. София - бебе Джоана
73   Valja79 - Valja79; гр. Благоевград - бебе Иво
74   valshebnica - Деница; гр. София - бебе Иван
75   ~ВАНЯ~ - Ваня; 26 години; менижър продажби ключови клиенти в млечна компания; гр. София - бебе Юлиян
76   velmar - Ани; 25 години; тонрежиьор BBT; гр. София - бебе Дария (07.08.2006)
77   veselina_s_p - Веселина; 25 години; счетоводител; гр. София - бебе Магдалена (24.03.2006)
78   zaicheto - zaicheto; гр. София - бебе Никола (12.01.2006)



AЛБУМЧЕТО
Потребителско име: ofismami
Парола: 2006

ОФИС ЧЕКМЕДЖЕТО
Потребителско име: ofismami
Парола: 2006bg




ЮРИДИЧЕСКИ СЪВЕТНИК
Юридически аспекти - майчинство
КОДЕКС за социално осигуряване
Семеен КОДЕКС
ЗАКОН за гражданската регистрация
ЗАКОН за семейни помощи
НАРЕДБА за работното време,почивките и отпуските


Детегледачки,ясли и детски градини:
Подфорум за детегледачки и домашни помощници
База данни за детегледачки в България!
Безплатни обяви за детегледачки
АНДИНЕЛЕ - агенция за детегледачки
Детска ясла за малки бебоци и по-големи дечица
Швейцарски въпросник за опознаване детегледачка / семейство, от Катя
10 въпроса които трябва да зададете на бъдещата детегледачка!

Детски клубове в т.ч. почасово гледане на деца:
кв. Лозенец - Детски парти клуб "Моето гардже"
кв. "Лозенец" - Детски парти клуб "Патета"
бул. "Витоша" - Детски парти клуб "Веселячета"
Борисова градина - Приключенски парк "Коколандия"
жк. "Дружба 2" - Парти клуб "Бел"
жк "Мотописта" - Детски център за забавления "Смехорани"
кв. "Гео Милев" - Детски парти център "Приказка без край"
жк "Люлин 5" - Детски круб "Мечо Пух"
кв. Банишора & ул. "Княз Борис I" 58 - Детски клуб "Мики Маус"
жк "Стрелбище" -  Детски парти клуб "Ментов носорог"
жк "Красна поляна" - Детски клуб "Малчо"
жк Младост 1 & 2 - Учебно-занимателен център "Оксиния"
жк "Сердика" - Детско студио "Мила моя мамо"
кв. "Стрелбище" - Детски парти клуб "Бъни"
кв. Гео Милев - Детски парти клуб "Слон балон"
кв. Гео Милев - Детски клуб "Тинки Уинки"
кв. Младост 2 - Детски парти център "Мечо Пух и Приятели"
кв. Лозенец - Детски развлекателен център "Двете феи", ул. "Страцин" 4, тел.: 02/ 961 66 55, 0897 83 54 83, 0887 97 18 10
кв. Лозенец - "Къща за деца", ул. "Миджур" 55, тел.: 02/ 963 14 26, 0887 254 504
жк. Бели Брези - Детски парти клуб "Барбарони", бл.17, тел. 958 19 95
жк. Манастирски ливади - Детски парти клуб "Барбарони", ул. "Казбек" 49, тел.: 855 79 99, 0888 800 740
жк. Младост 4 - Детски парти клуб "Кикирики", до бл.435, тел.: 02/ 974 18 99; 0895 60 17 09
жк. Младост 4 - Детски развлекателен комплекс "Камбаните", тел.: 02/875 90 16
жк Младост 3 - Детски развлекателен комплекс "Патиланци", тел.: 02/974 48 39, 974 49 63
кв. "Орландовци" - Детско студио "Кетхен", ул. "Съзнание" 3, тел.: 0888 72 27 27
кв. Илинден - Клуб "Пепеляшка, бл.135, вх.Д, ет.1, тел.: 02/920 48 87
кв. "Овча купел" 1 - Детски център "Мак Дак", между бл. 514 и бл. 522
жк. Редута - Детски клуб "Бодливко", ул. "Калиманци" 43, до парка Гео Милев, тел.: 0887 94 70 10, 0886 43 54 31
ул. "Кирил и Методий" 40 - Детски парти клуб "Дъга"





Още теми от форума за работещи мамчета:
Искам да кърмя само сутрин и вечер, как?
Кърмене на новородено и ходене на работа
По кое време на деня АМ /въпрос към работещи кърмачки/
9 месечно бебе, а мама отново на работа...
Към работещите майки - как намират приятелчета децата ви?




Специални благодарности към Гери (Кabiv),за труда по събирането на цялата полезна информация за работещите мамчета и техните сладури,и нейното оформяне





Предложения за нови теми:
Кърмене дистанционно - в ОФИСА цедим редовно;автор Цачи (C-3PO)
Най от РАБОТА обичам в бебе-скайпа да надничам;автор Цачи (C-3PO);


История на темите
ТЕМА 1ТЕМА 2ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 16:55 от adiland

# 1
  • Мнения: 1 336
Чудесно   bouquet
разпис  Wink

# 2
  • Мнения: 658
Ади, страхотна си   bouquet Много е fashion новата илюстрация на темата. Разбираш ги тия работи, ейии!
Такааа, "вируса" е обявен официално, аз съм под карантина .... за сега Laughing ... или така си мисля ....
Слънчев уикенд, мамета Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 4 970
Ей , ама верно сте вклю4или скоростното писане.Тъкмо из4етох последния пост и виждам"хайде на новата тема" Crazy
Даи- страхотна е   bouquet Мерси! ( Така и н еми отговори теб ли съм видяла към Южния парк Wink )
Ето нещо за добро настроение http://www.karieri.bg/show/?storyid=321184

# 4
  • София, център
  • Мнения: 686
Ами не съм ходила към парка тези дни… Иначе и там се подвизавам! Laughing

# 5
  • Мнения: 4 970
Ами не съм ходила към парка тези дни… Иначе и там се подвизавам! Laughing
Аааа- то съвсем не става дума за тези дни. Ок- зна4и ако те видя пак ще ти се обадя Grinning

Ох- аз съм на работа и едва гледам щото ми е едно недоспало... Tired.Дари през нощта не спря да се върти и да се гър4и и свива, сякаш има колики.Предполагам 4е е от новото мляко, затова сутринта за да не се мъ4и детенце й направих наполовина със старото и наполовна с новото ХА.
Препоръ4айте ми добър дерматолог или  алерголог Praynig

# 6
  • Мнения: 2 126
Разписвам се и аз Grinning
Ама страшно заглавие сте спретнали ейййй hahaha Joy

# 7
  • Мнения: 182
 Здравейте и от нас!
То било много весело при работещите мами Simple Smile Simple Smile Simple Smile, но пусто все не оставаше време да се включа до сега. Ние още сме в търсене на бавачка и вече си мисля, че няма да намерим, сигурно аз съм много капризна, не знам...., но както и да е. За сега продължавам да работя от в къщи, и обмислям варианта за частна ясла, но пусто не ми се иска да я давам толкова малка, защото си мисля че ще ми боледува много.
velmar, ти за бебчето ли търсиш дерматолог? Ние семе с АД и ходихме при д-р Гриша Матеев. Не знам дали си го чувала. Ходихме на частен прием при него, има си собствен кабинет ул. Доспат 40, преглежда там вечер, след уговорка. Ще ти пусна на лични gsm.

# 8
  • Мнения: 1 584
Ади,   bouquet

Заглавийцето е супер Mr. Green

Ама вие петъшно добре сте го подкарали.

Аз ходих днес в новия апартамент да мерят за кухнята. Предните собственици са се изнесли вече, има само 1 пералня и кухнята им останали. Новите пък наематели тук ни попритискат ако можем да ги пуснем от 1.5 (а не от 1.6 както бяхме обявили) и май след Великден ще трябва да се местим на тагадък Sad

# 9
  • Мнения: 1 336
няколко добре и спокойно звучащи обяви за работа ме хвърлиха в размисъл  newsm78 кой прати тоя линк към кариери.бг  Joy бях решила и 2-рото да раждам тук и тогава да се пенсионирам на друго място  Joy
ще взема да си ходя, че една клюкарка сподели, че пак са ме изкоментирали че съм в ПМС  #Cussing out на балкона след като изпратих няколко имейла  Joy

# 10
  • София, център
  • Мнения: 686
Ади,   bouquet

Заглавийцето е супер Mr. Green

ААААААААААА заглавието не е мое, а на Kalina na Kaio... Mr. Green

А така Кате , ама аз не знаех че искаш да пътуваш на някъде, било то и на стари годинки…

# 11
  • Мнения: 1 584
Ади, знам за заглавието - прочетох и старата темичка докрая  Grinning Казах го общо  Laughing

Кали, сега си преглеждах снимките и се сетих - миналата година бяхме с екипа в Страсбург в Парламента на Европа. Там имаше деца от много училища по света, които кратко представяха страната и училището си точно ние като бяхме. Дали не е възможно и ти да отидеш с твоите така като си тръгнала да обикаляш - Италия, Белгия, ...Страсбург поне ми е само на 130км  Mr. Green Аз малко съм изпуснала в началото - ти всъщност само в частно училище/школа ли преподаваш или и в "нормално" училище - и кое?

Кате, не им се впечатлявай  Hug

Велмар, не съм спец по АМ ама може и да е от него - те затова не препоръчват да се сменя, а всяко ново трябвало да се въвежда като нова храна newsm78

# 12
  • Мнения: 2 109
Мили Мацки, радвам се, че ви харесва заглавието, Ади тенкю, че си го направила. супер е! Мен хич ме няма по търсене на снимки и тн. 

Ама страшно заглавие сте спретнали ейййй hahaha Joy

Дес, от двама е вдъхновено... от мъжа на Катето М, и ... една колежка-приятелка-другарка по съдба. ти позняй коя Simple Smile
ще можеш да разказваш на бебето, че цели теми във форума са били вдъхновени и посветени на него!!! Ти мома или мъжле искаш, бай да уей?

Като гледам колко ви няма, може пък заглавието вас да е вдъхновило...  Wink
ако е така, със сигурност мога да разчитам вече и на мъжия електорат,

Нищо, че ви няма, аз да си се похваля....
ПЪРВО !!! ами не знам кое е по-първо от другото...
ИМАМ СИ колааа, тра ла ла лал аааа Simple Smile
Нали бях катастрофирала преди 3 м, и после застрахователите ми правиха номера и не искат да ми платят (още съществува вариант съдебно дело).  Брат ми поиска мойта кола да си я оправи и да ми даде малко пари, срещу услугите на неговия адвокат, и помощ да си купя по-хубава кола от негови познати.
с тия блянове си живеч аз 3 месеца, а нито кола, нито дявол.
вчера ми се обажда, и леко гузен казва: Абе колата е готова, ама на мен не ми върши работа. искаш ли си я?
Докато днес не си я подкарах (без книжка, че не съм си оправяла акта) не знаех колко мноооггооо голяма радост е да си карам мойта си колица!
Венци разлеува волана и каза: Ох миличката ми! Ти си ми вярна, не си ми изневерила, не си дала никой друг да те кара!
ох, майтап Уили !!!!

сега оставя да си оправя в КАТ нещата, да купя стол за кало (преди 5 дни подарих стария, с идеята, че близките 2 м няма да карам кола!)

Голям кеф, ей! няма да се возя в гнуснярски таксита и да си губя в тях телефона!!!  Няма гадни шофьори да ми пушат и да ми обясняват как е по-кратко да се мине през Пловдив. Няма да си мъкна тежката чанта с учебници по цял ден! Имам си количчччччччччччкаааа Simple Smile

другото (за което и се почерпих, че ми трпереха ръцете)... Успях най-сетне да забеля пишката на Калоян (сори, че измествам така грубо темата с бебеправенето.. дано да четете утре Simple Smile )
такъв дерт ми беше, толкова го мислех, че умишлено все не намирах време от 4 месеца насам да ходим до педи да вика чичо доктор от пирогов да го възмъжава... а сега хоп... в банята под душа с 2    невинни дърпания. и то в петък вечер, ще мога 2та дни болежки да съм си с него и да си го гледам. само до неделя следобед съм му дала срок да спира да го боли, че сме на официална бизнес разходка с 2-ма шефове (пак идват една голяма тумба).

Хайде и на вас наздраве! Simple Smile
(сега няма да ви казвам, че ви обичам, да не ме питате дали ви уважавам Simple Smile )

МАЙРА, в моето училище няма нито дно нормално нещо, и за съжаление не мога да го нарека нормално.... преподавам в частна английска гимназия. участваме в един европейски проект, който субсидира училища да оравят разни презентации и даскалите да пътуват. ние решихме и деца да вземем.  къде точно в Германия беше? знам, ч писа преди малко, ама няма да мога да го намеря. ние имаме май един свободен ден, и може да отидем до Кьолн? хубаво ли е там?
Хлапетата искат в дисниленд, разбира се, но на мен не ми се ходи.... пък и ще е много скъпо през април.

# 13
  • Мнения: 4 970
Калин4е, 4естита ти коли4ка GrinningХайде леко и безаварийно шофиране Hug( каква е колата не разбрах)
Аз съм на работа, така 4е- вдъхновението се отлага... Rolling Eyes( незнайно за кога ooooh!).ТОя моя мъж как ме търпи.....

# 14
  • Мнения: 2 109
aбе в миналата тема ги оплюхме горките, сега е време за възхвали. явно на повечето им се налага да ни "търпят". мойта приятелка има 2 деца и ми каза, че до 2 год след раждането хормоните се намествали и още дълго ще съм "антисоциална"  към мъжа си.  ужас... горкичкия. и виното вече не ме вдъхновява за палавости..

иначе за колата (виж колко лесно минавам веднага на друга тема)... колата си ми е старата, която зверски разбих преди 3 м. сега дори и да ми платят от застраховката минималната сума, пак ще съм поне 1000 лв на далавера. Брат ми каза да я застраховам при други, и ако я удрям Мъъъничко по-силно да гледам да е, иначе перфектни съм ги правела ударите... ужас Simple Smile

Ти до кога си на работа? Ако имах ТВ, щах да те помоля да ми пуснеш някоя песен,  по другарски.

ей сега си погледнах предишния пост колко е дълъг!
НЕ МЕ Е СРАМ ! ми то на нищо не прилича това. спамаджийка вредна!

Общи условия

Активация на акаунт