Влюбени като деца,АВГУСТ ще сме горди майк

  • 11 644
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 26
Маметаааа имам питанка, на края на 14та страница сме, някой почнал ли е да подготвя нова тема или да се заемам аз ?????????

# 271
  • Мнения: 31
Асе даваи отдава ти се и бездруго моята маика вчера ми идва на гости и остана много очарована от танцуващите бебечета много и хареса темичката и ми вика О и аз мисля че скучаеш.Показвах и снимките на всички много се изкефи докаде е стинала техниката и колко бременни мами са се събрали на едно място. WinkТи си.............

# 272
  • Мнения: 10
имам болки в корема остри, мн се притеснявам бях ви казалаза скьсяване на шийката и пия магнерот, спрях фолиевата така ми каза лекарката ма сега с тия болки незнам какво да правя не са постояни като ставам и се свивам например. дали да отидана на лекар?
И аз бях така, само дето моя доктор не ми е казал дали имам скъсяване на шииката. Но и аз си пия магнерот и на мен не ми се втвърдява корема, но ми се струва,че моите болки бяха от това, че откакто съм бременна имам проблем с перисталтиката и много рядко ходя до тоалетната...! Адски боли бяха, не можех да стана....!
Аз от снощи съм с някакъв обрив по лицето, като спукани капиляри..направо ужас. Доктора ми каза,че е от нещо ,което съм яла. Пък аз вчера ядох само плодове...! Значи и плодове вече да не ям, а тогава какво? Питам аз?

# 273
  • Мнения: 10
имам болки в корема остри, мн се притеснявам бях ви казалаза скьсяване на шийката и пия магнерот, спрях фолиевата така ми каза лекарката ма сега с тия болки незнам какво да правя не са постояни като ставам и се свивам например. дали да отидана на лекар?
И аз бях така, само дето моя доктор не ми е казал дали имам скъсяване на шииката. Но и аз си пия магнерот и на мен не ми се втвърдява корема, но ми се струва,че моите болки бяха от това, че откакто съм бременна имам проблем с перисталтиката и много рядко ходя до тоалетната...! Адски боли бяха, не можех да стана....!
Аз от снощи съм с някакъв обрив по лицето, като спукани капиляри..направо ужас. Доктора ми каза,че е от нещо ,което съм яла. Пък аз вчера ядох само плодове...! Значи и плодове вече да не ям, а тогава какво? Питам аз?Някаква грешка стана, Ася ако можеш да го изтриеш второто ще ти бъда благодарна  newsm78

# 274
  • Мнения: 7
о това е мн лошо но аз нямам такьв проблем , а болките са ми като прерязване с нож за секунда и са на често и незнам дали есериозно и да ходя ли на лекар пак, вече испитвам ужас от лекари ( без котето тя мн ни помага и си я обичаме) все нещо ми става  голям карьк сьм ooooh!

# 275
  • Мнения: 3
Аз също да се оплача! Две вечери подред много ми се стяга корема и не мога да стоя нито седнала, нито легнала! И аз като graciana ми се струва, че е от перисталтиката защото червата ми бушуват отвътре здраво, но и ако тази вечер имам пак значи са си контракции и трябва да ходя на доктор, май?  newsm78 Аз също срещам голям проблем с голямата нужда. А сега като започнах и малтофера, не знам. Чувала съм, че желязото допълнително запичало!  #Crazy Ох, дано да не са контракции!  Praynig
stella_a много се радвам, че си добре! Сега почивай и   bouquet
Asija миличка справяш се чудесно с темите, моля направи я ПАК ти!

# 276
  • Мнения: 26
Mamadona мерси мила, направих я вече, но нека изпишем тази Wink И аз го имам проблема с изхождането от време на време и затова съм си взела един чай Сена-Майчин лист, на който изрично е посочено, че е подходящ за бременни и кърмачки. Въпреки това гледам да го пия само като стане много зле ситуацията. Иначе хапвам всеки ден Активия и наблягам основно на зеленчуците и горе-долу е поносима историята.

Целувки и скорошно оправяне на всички мами с проблеми   love001

Аз имам проблем с кръвното явно, защото ми пада кръвната захар и днес по обед щях да колабирам в магазина, оправи ме шоколада (диетичен обаче  Mr. Green). Друг дискомфорт ми е подуването на краката и ограничих макс солта. А да не пропусна съня или по скоро липсата на такъв и отвратителните кошмари нощем и последно подуването на венците от известно време, станах точно като в оная реклама дето им крият устите. Абееее мани, ама пък то не може всички хубавини на едно място Simple Smile или както има една приказка " И х.й до края и душата в рая, е не може "  Mr. Green

# 277
  • Мнения: 11
Emily_r, bobito81, Asija ,  Mamadona благоря ви (макар и със закъснение Simple Smile ) за съветите. За мамента проблемът поутихна.
Не съм влизала известно време във форума и не можах да изчета всичко написано, така че ако съм пропуснала някой, моля да бъда извинена.
Коте Марта, честит рожден ден на партерици на патерици, да си останеш все такава мила и всеотдайна към хората. Рядкост са тези като теб. Желая ти здраве на теб и натвоето бебче и много, много усмивки.

И сега, ако може да ми сложите едно розово щъркелче, защото вече докторите са 100% сигурни , че ще е на мама щерката  Hug

Весел и прекрасен ден на всички мами,

Поздрави,

# 278
  • Мнения: 1 266
Тъй. Аз отидох да си взема резултатите от БХС - с нисък риск 1:2858 и повече при лекар няма да стъпя, освен на ЖК. Освен това са били готови още в понеделник, а пък на мен ми казаха да си ги взема "в четвъртък най-рано"  Sick
Както и да е - тръшлякът естествено беше напразен, но по-добре така, отколкото иначе Simple Smile
Благодаря на Ася за новата тема   bouquet Heart Eyes

Havga, честита ти щерка   bouquet Момичешкият отбор наваксва по многочисленост, много ми харесва това Simple Smile

П.П. Днеска видях на улицата Денислав и Пламена от Айдълите  Mr. Green Познах ги в гръб по прическите Wink

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 18:17 от Котката Марта

# 279
  • Мнения: 225
 smile3532  smile3508 мрете гадове мръснииии (Коте Марта   bouquet) ай сиктир на сички докторчета и техните изследвания. Да живее справедливостта!! А каква е тя - един Господ знае в скапаната система.
Много се радвам за чудесния резултат (в който и за момент не съм се съмнявала) и сиииилно те прегръщам. Радавй се на бременността си и си гледай кефа. Писано на глава, на камък не ходи. Тази мисъл ще ме следва до края и мен. Живи и здрави да сме и както обичам да казвам - Господ да е с нас  bouquet

За пореден път се издивях, четейки поста на Малкабуби. Незнам какво да ти кажа скъпа, няма ли къде да отидеш на друго място да се запишеш. В смисъл сигурно има, ама е късно в тези месеци ли newsm78. Или не бе ти питаше за конкретно място. Нямам никакви наблюдения от болниците. Аз ходя на частно в един МЦ. Ако искаш да ти дам телефона на центъра да се обадиш и да питаш какво що. Аз съм доволна от там.
За други изследвания в момента не се сещам. Правила си БХС, ФМ, кръв и урина понатам трябва сигурно. Незнам де, незнам, да не те обърквам повече. Само стискам палци всичко да е наред Hug
Малкабуби съм я чела в другата тема май newsm78, нещо не виждам тука, това, за което пиша.
Пообърках се малко със старата и новата тема. Дайте да си изпишем тази първо Blush

# 280
  • Мнения: 2
диди, мерсии на теб, аз от цяла седмица тая това в себе си и накрая изрина в грамадански пост в новата тема, написах го там с идеята повече мами да дават съвети, съжалявам че толкова място ей така з анерви, ама казвам ви направо  Sick
сега съм добре, успокоих се, и котката марта много помогна-верно беше линейка Hug
целувки на всички Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт