През АВГУСТ празнуваме година,от както на този свят ни има!

  • 15 545
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
заглавието е дело на Криска

Ние сме 167 мами августинки
Имаме си 70 момиченца и 99 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg


Предложения за заглавия:
АВГУСТинче зъби се в огледалото, майка му старателно и четката и пастата подбрала е - Оранжево небето
Най-прекрасното е то, АВГУСТинчето добро! - DiVeNa
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! - PIVANOVA
Августински смях се чува отдалеко, ето Първата годинка празнуваме с детето!- PIVANOVA и лято
Пие мама кола и кафе, а не дава на АВГУСТинското дете! - PIVANOVA
Стана вече на годинка АВГУСТовската дружинка! - DiVeNa
Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани! - DiVeNa
АВГУСТинчетата гъби са зелени, за майките си вечно залепени - Гита Ог
Кога се роди, кога порастна АВГУСТинчето прекрасно - Гита Ог
С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони! - фетица
Мама прави торта, тате пазарува, иде празника голям - АВГУСТ, ставам с 1 годинка по-голям - Оранжево небето
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
Слънце грее у дома, АВГУСТчето стана на една - vezni4kadobri4ka
Бързо времето измина, АВГУСТчето стана на година - vezni4kadobri4ka
Есента дойде, но АВГУСТчето иска пак да ходи на море - Оранжево небето
Става мрачно и студено, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен - Оранжево небето
(Иде есен/зима, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен)
Иде есен и децата на училище отиват, аз сьм още малко АВГУСТинче и ще мьрзелувам - Оранжево небето
Домашните си пишат бате, кака, а пьк АВГУСТинчето катери им се по главата - Оранжево небето
Който АВГУСТ е роден, от сьдбата е благословен - Оранжево небето
Миналият АВГУСТ мама ме роди, таз година няма тя да се поти - Оранжево небето

 
Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 3 826
Цоп и аз в новата тема Laughing.
Бини, Бобче, честити ви християнчета.
Ади, дано бързо мине шарката на красавицата Praynig.

Приятна вечер на всички  bouquet.

# 3
  • Мнения: 1 554
ооо Пепиии Hug

Ади за разтройство Ентерол,но как се дава не знам,ние бяхме само с повръщане Rolling Eyes

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 361
 newsm03

За р-вото знам-Ентерол, Смекта и Хидрасек.Смектата и Активният въглен най-много ни помогнаха Peace

# 7
  • Мнения: 1 554
Ади,къде ще ходите в Гърция Flutter

# 8
  • Мнения: 361
Ми  в едно малко селце-Керамути.Тихо е, плажовете са с пясък като нашия (в Северна Гърция иначе не са им хубави повечето плажове) и е много спокойно и чисто.
Ходили сме иначе в Солун, Тасос, Олимпииското селище, Метеора, Кавала (също много хубаво) и разни други по малки селца, но на Керамути е най-подходящо да отидем с Ивон.
Само дано е здрава и да изкараме по-спокойно, че сега е някакъв ад в къщи Praynig

# 9
  • Мнения: 223
Ади, нали като избият пъпчиците и преминава тревогата на бебчето. Кураж и целувки за Ивон. Отпада ли онази диагноза за коремчето? (забравих й името)
Бобче, сладурана Йована на теб ми прилича обаче

# 10
  • Мнения: 514
Здравейте момичета!

Включвам се да поздравя всички който са имали рожденни дни от 15-24 включително!
Специално за малкия голям Марти на Ния!Да ти е жив и здрав!Много да /не/слуша и винаги да те кара да се усмихваш!


Сега малко за нас---Върнахме се от почивката но с вируса /повръщане ,температура и разтройството/
Малката е на Вомитусхил капки и ентерол на диета и така !
Аз го изкарах доста тежко 4 дни не можех да се дигна от леглото и повръщах като за всетовно !Направо ужас!Раждането ми беше нищо в сравнение с този вирус!Чак сега се почуствах малко по-добре и викам чакай да пиша!
Не съм чела назад ,но ще комперсирам!
Гледам в новата тема пишете ,че има болнички ДАНО МНОГО БЪРЗО СЕ ОПРАВЯТ!!!

Ще си лягам че пак ми стана лошо и Ви пожелавам лека и спокойна нощ!
П.П.---Мама терорист--радвам се че си се сетила за нас! Hug Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 1 258
Дивена,добре дошла мацко Hug  bouquetНадявам се бързичко да се оправяте! Praynig Praynig Praynig
Аз днес поръчах тортата за рожденния ден .И  купих подарък на дребното.Една голяма кола на спайдер мен,която издава звуци,свети,отварят и се вратите и гюрука и се движи! Mr. GreenОще не съм му я показала,но се надявам да я хареса

# 12
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 Crazy

  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 554
добро утро

честито на днешните рожденици Hug

Бобченка и на мен Йована ми прилича на теб Grinning а кога ще ви видя на живо Thinking

значи крокодила се е върнала и никаква не пише а?Глоба Sunglasses

Фетица днес си тръгват от Слънчев ден,дано успея да ги видя Praynig

# 14
  • Мнения: 660
Добро утро   bouquet
Всички болни да оздравяват и повече да няма притеснения..
Дивена добре дошла от почивката  Wink
Йована голяма мадама и на мен ми прилича на теб Бобченка повече
Мама Терорист дано да е доволен малкия ти юнак от подаръка- колата на Спайдармен  Sunglasses И голяма игра да пада с нея...
Ние сме добре,малко ни избиват кътниците и е леко нервен и мрънка и мен ме поизнервя,ама и те ще поизбутат Crazy
Давам му чат пат Дентокинд по предписание на педиатърка,но незнам дали го успокоява,май не е кой знае какво...
Скоро ще го водим на ортопедаа,който Димяни ми даде да видим дали всичко е наред,че доста ми изглеждат кривки крачката му,дано не е в това проблема да не иска да ходи...
Гледам за Гърция си говорите ,ние мислим да ходим октомври ама само двамата,малкия ще го оставим на майка ми ,че да си починем пълноценно... За 1  път ще го оставям някой да го гледа ,дано не плаче за мен,досега съм го оставала 2 пъти за по 1 час  откак се е родил и то беше преди 5 месеца... Rolling Eyes
Ами айде засега лек ден,отивам да приготвям баница и печевни картофи на фурна с ъс мало и сирене,това ще ядем с Алек наобед..
(обаче голяма пустош в нашата темичка)

Общи условия

Активация на акаунт