Юни е изпълнен с торти и балони - на по две стават нашите бонбони!

  • 17 535
  • 283
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18


58 60



  ЮНСКИ МАЙЧЕТА, КОИТО ОЧАКВАТ СВОИТЕ ВТОРИ БЕБЧЕТА!!!
 Биа'
, Zoia_Alex и just_an_ODDalisque















ЗА КРИСИ
ПОЧИВАЙ В МИР МИЛО ДЕТЕ!!!


НАШИТЕ МЕРКИ: newsm57
              парола: june2007
              geri_76@abv.bg[/left]


НАШИТЕ СНИМКИ:  smile3509

              user: june07                                           
              pass: 062007


Юнски потребител за модериране на отчетната тема

              user: JUNE`07
              pass: bebeta



Полезни линкове:   

При температура, Детски песничкиПеснички, Още песнички, Развиващи игри, Етапи в развитието до 1 година, Бебето от 1-вия ден до Година, Развитие на бебешока, Развитие,режим и хигиена, Масаж и гимнастика, Масаж на бебето, Игра с бебето, Способностите на детето, Първо довърши първата гърда, Причини да отложим захранването
Указания за съхранение на кърма, Как да увеличим количеството кърма?, Ваксини, 14 факта за плача и 17 начина за утеха (през първата година на детето), За да не се кривят детските крака, Как ставам аз голям, при анемия, диагностика
Първите зъби, Семейна библиотека, Препоръчителен режим на хранене по месеци, Въвеждане на твърди храни, Запичащи и разхлабващи храни, СПРАВОЧНИК: АСОРТИМЕНТ И СЪСТАВ НА ПЮРЕТА, СПРАВОЧНИК: АСОРТИМЕНТ И СЪСТАВ НА КАШИТЕ, БЪЛГАРСКИТЕ ИМЕНА, БЪЛГАРСКИ ИМЕНА, ИМЕННИКСВЕТЦИТЕ-ПОКРОВИТЕЛИ, Магазини със стоки за бременни, бебета и деца - гр. София


РЕЦЕПТИ:
Рецепти за домашни пюрета и каши
Рецепти
Рецептите на ТЕД: 1;2;3;4
Диетично хранене при хранителни алергии при деца 
Гозбите на мама   
Рецепти за бебета до 1 г.
Пюрета, каши и кисели
Многооо рецепти!

       
  Предишните ни теми:
66 65 64 63 62 61 60 59 58 57   56 55 54   
53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29
28 27 26 25  24 23  22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9  8 7   6  5   4 3   2 1



Предложения за нови теми:
Юнските юначета красиви правят мамите щастливи.
Баба марта наближава, на всяко юнче мартеничка дава 
Сладките ни юнчета добрички, чакат пролет, щъркели и птички
Баба Марта веч е тука - Юнчето желае на всички ни сполука!
Юнчетата ни добрички чакат братчета и сестрички
Баба марта бързала,мартенички на всички ЮНЧЕТА навързала!



Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 02:15 от JUNE`07

# 1
  • Мнения: 579
Честито на всички рожденници до сега!

# 2
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Благодаря за новата темичка и честито на мъжката дружина рожденници!

# 3
  • Мнения: 1 488
Влизам да се оплача.Младежа пак е болен  ooooh! незнам тез в яслата какво правят.Пуснах им го НАПЪЛНО здрав.Да ги бия малко им е!
Относно подаръците и аз нищо няма да купувам на Косьо.Правя голям рожден ден и кой каквото му подари   Grinning

# 4
  • Варна
  • Мнения: 558
Еееееее, Щък, какво направихте пак, бре  Sad. Дано бързо се оправи Косьо  Peace.
В групата на Ели от Сряда са 3 дечица, защото другите преминаха в 1-ва група. Сега ще започват да приемат новите лека по лека.

Честито на рождениците днес!

# 5
  • Мнения: 2 149
Честито на всички празнуващи днес  bouquet
Ех,тези ясли,оказаха се вярни опасенията за вечно боледуващи дечица.Бързо оздравяване Praynig

# 6
  • Мнения: 113
Честит рожден ден на рождениците днес!И ние сме болни пак, и сме си вкъщи с малкия и се гледаме,определено нещо им правят в тази ясла.Беше за 3 седмици април при свекърите и не се разболя а в яслата 1 ходи и е със сополи и температура.Амън вече от тая гнусна ясла.Иде ми да се махна от работа и да си го гледам.Айде лека от нас!И бързо оздравяване на болничките.

# 7
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета!

Аз не съм писала тук от доста време.  / Blues - видях, че и ти така - радвам се да те"видя" Simple Smile/
Все пак с настъпването на юни месец, реших да вляза и да си припомня емоциите , които преживявахме заедно преди 2 години.
Както повечето от вас и аз се върнах на работа преждевременно и сега се сещам с носталгия  за дългите и безгрижни дни на майчинството.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МЪНИЦИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!!! Hug

Zoia, радвам се да видя, че си на ред с второ бебче!

Какво друго да ви пиша незнам - виждаме се с Кетката  и Гери бейби. Мая на Кети е много голяма красавица, умна и приказлива. Стенли и малкото му братче Денис на Гери са големи сладурковци.

Пожелавам здраве, щастие и весели рождени дни!!!
И какво друго да си пожелаем - скоро да се "срещнем" във темата "Очакващи бебета......" Simple Smile
 Hug

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 972
 Hug  хайде и аз тук.
Добре дошли на завърналите се в нашите редици  Hug
И аз като Щък май нищо няма да й купувам за РД. Ще има доста гости и ще получи доста подаръци  Laughing

# 9
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ БЕБОЦИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!!! Hug

Пожелавам здраве, радост и весели рождени дни!!!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Дзак!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Ама я пускайте снимки бе, много сте скръндзи пък  Crossing Arms Нито торти сме видяли, нито рожденниците  Naughty Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 167
Хайде пак
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ СЛАДУРИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!!!  baloni  newsm59 baloni

Щъки мила дано се оправите бързо.  Hug

Добре дошли на завърналите се в нашите редици . Simple Smile

На вече празнувалите, много ви моля не правете така. Споделете със снимков материал преживяното. Naughty

Момичета вчера разглеждах снимки и клипчета от раждането и да ви кажа добре си поплаках, ама каква емоция беше а?

Нека денят ви мине така:  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

# 13
  • Мнения: 2 336
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ,КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!!!  newsm59  bigdance2  nbirthday 
Благодаря за   пожелания момичета  Hug
със закъснение да ви почерпя за повода

ако ви се разглеждат снимки заповядайте http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12730837

# 14
  • Мнения: 2 529
Благодаря и аз за поздравите  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт