ОСМИ КЛАС 2009/2010

  • 28 751
  • 367
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 257
И аз се опитвам да се информирам от сайта на НПМГ, но ... Ако някой инвестира малко време и отиде до там, ще бъда благодарна, ако пусне малко инфо тук. Предполагам, че ще е полезно и за другите.

# 361
  • Мнения: 257
Не мислите ли, че е добре да направим и теми по училища?!?

# 362
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Не мислите ли, че е добре да направим и теми по училища?!?
Миии,може и да направим,но.... по-нататък,засега май така е по-удачно и да си призная,много ми е уютничко и приятно тук Heart Eyes

# 363
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Не мислите ли, че е добре да направим и теми по училища?!?

Доколкото знам е забранено, такива отчетни по училища.


И аз се опитвам да се информирам от сайта на НПМГ, но ... Ако някой инвестира малко време и отиде до там, ще бъда благодарна, ако пусне малко инфо тук. Предполагам, че ще е полезно и за другите.


Не са в София почти всички отговарящи и предполагам никой не се сеща да рестартира сървара. Ремонтират хората, не са и забелязали това.

# 364
  • София
  • Мнения: 5 574
Момичета, благодаря ви много на всички за мненията по темата с очилата...  Hug

Зла Гад (само какъв ник  Mr. Green ), аз също съм ограничила компютъра по един час на ден и то... само в събота и неделя... (сега през ваканцията по изключение и в някои други дни, но тогава по половин час...  hahaha ). Майка ми е по цял ден с децата, докато аз съм на работа и са под контрол в това отношение... Вредни са тия компютри...

Хетера, хайде да си пишем тук всички заедно, пък ако има теми по училища, нека и тази - общата да си се поддържа...  Аз си свикнах с всички вас.  Hug

# 365
# 366
  • Мнения: 257
Аз си мислех тази тема да си продължава и в нея да обсъждаме общи неща, а въпроси от типа на "нашата родителска среща" или "учебниците в ... училище" да си минат в другите. Просто ми хрумна, защото ми се струва досадно за останалите да ги занимавам с неща, които ме интересуват и са свързани с конкретното наше училище. Но ... както решите.

# 367
  • Мнения: 7 821
Не мислите ли, че е добре да направим и теми по училища?!?
В Този под-форум не допускаме теми по училища и класове. Представяте ли си колко ще се нароят (първокласници в 20-то, 3толкасници в 15-то, 9токласници в 5-то от Горно-нанадолно)?! Ще се удавим от такива теми.
Ако настоявате може де си ги пуснете в Общ отчетен. Иначе на ЛС.
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт