ПЛЕВЕН - 116

  • 12 475
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 154
ей това за извънземните голям лаф. да взема да кажа на майка ми ибаща ми да го пуснат и в наш`то село, поне докато оберат гроздето и царевицата... то си е направо чудо "братята"да го кротнеш в къщи след 21 ч. по това време на годината, да не шарят по къра по чужди ниви с каруците. там около Върбица има доста лозя също. някой особено находчив човек ще да е видял пръв извънземните  Sunglasses.

# 286
  • Мнения: 765
Здравейте на всички!
Не съм се включвала отдавна, все не мога да сколасам.
Дивиана, дано бързо отминат нещатата и да няма болка.
Атракция, пожелавам на Бужи да се адаптира бързичко и да нямате нашите неволи с тръгването. Сега си почини малко и не се притеснявай за него.
Габи от първи е в първа група и е много доволен. Казва,че там му харесва повече от при бебетата в яслата.
Силви, кой Ви прави кухнята на вас?
На Вики пожелавам бързо възстановяване!  bouquet
Мирама, май не е много добре толкова на често да пиеш аулин и течен аналгин, но ти си знаеш само какво ти е. дано минава бързо.
Аз искам да Ви се похваля с това:
http://evasvatbensvqt.blog.bg/hobi/2009/08/31/nai-vylshebnata-po … a-prikazka.388855

# 287
  • Мнения: 2 556
Дивианка, дано ти размине по-леко, дано!

Валка, според мой колега не случайно там са кацнали извънземните  Wink Искат да изгонят местните жители и според него това ще стане. Както виждате, сагата продължава  Simple Smile

# 288
  • Мнения: 154
може ли да ми каже някоя опитна мама в колко часа слагат децата да спят в детската градина? заведох за първи ден дребосъчето на градина и сега седя и гледам телефона дали няма да се обадят да си го прибера, че не иска да спи там. иначе на вратата ми каза "мама айде работа чао-чао" и се врътна и тръгна сам да си отваря вратата на занималнята, даже не се обърна...не знам дали още да чакам или да се хвана да свърша някоя работа все пак. та ако някой е наясно с графиците по градините, да ми каже до колко часа най-късно се предполага, че трябва да са по леглата, да знам кога да спра да се притеснявам?

# 289
  • Мнения: 2 070
Привет!
Още сме на Чифлика и има нет. Ето малко снимки
http://www.facebook.com/album.php?aid=100884&id=825003417&l=845b7af1dc

# 290
  • Мнения: 2 141
Силви, кашонът който си облепила от пирамидата на Нестле ли е?
Да, кашонът е от пирамидата. Само не мога да му залепя дъното. Уж го бях залепила и пак се отлепи.
Кухнята ни я правиха 3 момчета. Единия се казва Тони, другите така и не разбрах. В няколко познати те са правили цялото обзавеждане. Много са прецизни. И бързи- станаха с 1 седмиза по-рано готови.
Ева, страхотна портокалова приказка.
Любомира , мисля че към 1 ги слагат.
Деси, страхотни снимки.

# 291
  • Мнения: 0
ЛЮБОМИРА-аз мисля че 12:30-13:00 вече са сложени да спят,защото от 11:30-12:00 обядват казано горе-доло

# 292
  • Мнения: 154

Любомира , мисля че към 1

о.к. значи продължавам:wait:

# 293
  • Мнения: 0
в коя градина е ЛЮБЧЕ, НА СТОРГОЗИЯ ли е?

# 294
  • Мнения: 154
теменуга на войводите. защо няма емотикон "човече което нервно си гризе ноктите"?

# 295
  • Мнения: 5 026
Кво станало с тия извънземни, нищо не знам аз?
Нова тема

# 296
  • Мнения: 2 070
Мира,не ми се спори.Не знам какво ще му стане на детето,а и не искам да разбирам.Това си е мое виждане за нещата и не го налагам на никого.Споделям просто и нищо друго.На терасата се предполага,че детето е на завет,а на ръце навън се предполага ,че не е.Толкова от мен по темата.Всеки си има глава на раменете и може да си я използва по предназначение. Grinning

Понеже ви чета назад и да се включа за това. В Германия, където беше раждала една от отчетните има колички в самата болница, май подобни на тези в нашето родилно. Там извеждат бебенцата още докато са в родилното, разхождат ги из двора.
Ние като ни изписаха заведохме Елена първо на Радишево, после вкъщи - директно от болницата и на лозето. Според мен, ако няма супер силен вятър, дъжд или слънце и бебето е родено здраво и доносено и е спокойно и тн и е над 3 кила да кажем - няма проблем да си се извежда от самото начало, стига и майката да е в състояние.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт