''Парфюмни размисли и страсти'' 44

  • 25 170
  • 644
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 204
Osmoz
Fragrantica
Aromat.ru
Basenotes
                                                                                                                                       Есенни аромати

                                                                        
                                                                                                                                            
                                                                                                                  
 
                                                                                                            

                                                                                                

                                                                                                                          
                                                                                                            

                                                                                                                                                  
                                                                                                                                  
                                                                                                              
                                                                                                                            
                                                                                                              
                                                                                                                              

                                                                                                                   
                                                                                                                                         
                                                                                                                                 
                                                                                                                   

                                                                                                                                    

                                                                                                                                              



                                                                                                                                                  
                                                                                                          
 43 Elizabeth Arden  42 GF Ferre 41 Рок Принцеса     40 Парфюмни размисли и страсти -юбилейна тема  39 Chanel  38 Valentino  37 Burberry 36 Топ 5 на "най-спешните" за притежаване аромати!  35 Офис аромати34 Jean Paul Gaultier 33 Aнкета - Солената цена на един парфюм прави ли го по -желан, или не? 32 Парфюмни двойници 31 Анкета - Звездни аромати 30 Анкета - Размерът има значение или колко милилитра предпочитате да е вашият парфюм 29 Олфактивни ароматни групи 28 Анкета - Кои цветове на флакона /кутията/ или на самата течност на парфюмите ви карат инстинктивно да посегнете към тях? 27 Africa Exclusive 26 Guerlain 25 Lalique 24 Анкета - Кои са любимите ви парфюми23 Kenzo  22 Lancome 21 Givenchy 20 юбилейна тема Lolita Lempicka 19 парфюми Jenifer Lopez 18 Escada 17 Dolce and Gabbana 16 Yves Sain Laurent   15 Звезда на червения килим     14 Roberto Cavalli  13 Парфюм за сватба на плажа  12 Paco Rabanne  11 Cacharel  10 Gucci  9 Calvin Klein  8 Thierry Mugler  7 Christian Dior


 

                                                                                                                

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 18:42 от Tess d`Urberville

# 1
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
първа  newsm03

гласувах 20-30, това е оптималното количество за да мога да ги използвам всичките
ама като съм лакома - имам два пъти повече  Blush

# 2
  • Мнения: 1 175
AAAAAУУУУ ЧЕ ХУБАВА ТЕМИЧКА!!!! БРАВО ТЕС! ОТИВАМ ДА ГЛАСУВАМ  smile3508

ПП: Аз съм ето тук - между 20 и 30 парфюма - ама не защото само толкова искам, ами толкова имам  Mr. Green иначе мога с от два до безброй, сега съм скрила всички в шкафчето, извадила съм на тоалетката Адикт и Пако Рабан Пур Ел и си почивам, после ще извадя другите и все едно имам нови  Party

# 3
  • Мнения: 2 019
и аз между 20 и 30  Hug
Тес, егаси красотиите   bouquet
и толкова обсъждания Тюлмулт го има:)хихихиххи.

Не знам защо,до за мен есенни ароамти са с много Амбър Mr. Green

# 4
  • Мнения: 389
Имам над 25 парфюма в момента, много са ми, не мога да отделя подобаващо внимание на всеки аромат, сутрин ставам разногледа докато Везната в мен (асц) се чуди по 15 минути с какво да се парфюмира ...

Тоест имам разминаване - искам да са под 20, но спокойно мога и до 50 да ги натрупам

smile3506

# 5
  • София
  • Мнения: 5 658
Благодаря за красиво оформената тема и за любопитната анкета    bouquet Сега ще си проличи кой колко е луд  smile3521 Аз отговорих с опция "50 и около", понеже в момента съм там, но нищо не ми пречи да гоня и още по-кръгла цифра (е, ако не броим финансовата страна на нещата), макар че реално не са ми нужни толкова наведнъж. Но според максимата "колкото повече, толкова повече" мисля, че има още много интересни неща, с които си заслужава да се сдобие човек..... иииии.... то края му не се вижда  Crazy

# 6
  • Мнения: 2 575
Ех, и аз тук - определено 20-30 ми стигат. Вече се чудя кога ли ще доживея да ги изпръскам....не че не искам още 2-3. но стигаааа Naughty

Есенното оформление много ми допада - червено-оранжевата гама ми е любима, но Тюмюлт-а - блях, голяма досада за носа ми - мъчих, мъчих се с него и накрая добре че Bettie Page го пожела, иначе ми стоеше за украса на плoчките в банята Mr. Green

А току ще се прибрах с едно любимо съкровище на супер цена в супер готин комплект - приказна опаковка и още по-приказно за мен съдържание - ORGANZA

# 7
  • Враца
  • Мнения: 2 728
Биха ме удовлетворили истински около 20, все любими, останалите над тази бройка, са ми в излишък, не са ми необходими и съм си могла и без тях!

Днес съм с "Ангел или Демон".
Всичко от тежката артилерия са ми есенно-зимни и си ги ползвам с кеф!

# 8
  • Мнения: 4 204
Благодаря момичета Hug

Много съм се чудила за бройката - естествено и аз бих имала безброй, но като пресмятам кои са ми любими, и ако ''колекцията'' ми е без пълнеж и само от най -най, ще се вместя в бройката 20 - 30 парфюма Grinning

# 9
  • Мнения: 3 755
Аз съм доста далеч от вашите бройки-точно десет са моите и май и те са ми много ,като се замисля. Но иначе съм си харесала още много, но не мога да ползвам всеки ден различен парфюм. Странно ми е някак. Хем искам да ползвам различни, хем искам да ме отъждествяват с някой аромат-да се знае, че е моят! Всъщност са 12. След малко мисля да добавя още един -Вери ирезистъбъл сенсуал.

# 10
  • Мнения: 2 677
Повече от 20 не ща! Везна съм!  Naughty

# 11
  • Мнения: 2 590
Опа и аз да се наместя в новата тема.
Чудни красоти.

Иначе и аз гласвах с опция между 20-30, но сега си мисля така, може би защото съм под тази бройка и не я достигам, тъй като все ще се намери нещо да свърши, малко след като съм си купила друг. Получава се така, защото майка ми тайнооо си пръска от парфюмите и бързичко отлитат, не че не я усещам като се прибере и това тайно вече не е тайно. Даже усещам още сутринта в стаята на какво мирише и познавам какво си е набелязала за деня.
Ако някой ден имам 20-30, може и да реша , че не ми стигат, но аз вече ви споделих, че съм лакомо дупе Blush

# 12
  • Мнения: 1 175
Хем искам да ползвам различни, хем искам да ме отъждествяват с някой аромат-да се знае, че е моят!

аз за това държа дежурен един мадмоазел и му правя паузи с "пълнеж", но за мен той е дъ бест и все към него се връщам  Blush

# 13
  • Мнения: 17 546
Повече от 20 не ща! Везна съм!  Naughty
Ха, затова ли и аз не ща повече от 20!? Laughing Нямам апетит към масовите явления, които са много модерни и всяка втора жена мирише на тях. Нещо никой не можа да ми влезе в сърцето и да кажа ей този го искам! Говоря за по-скъпите аромати. Имам си двайсетина и са ми предостатъчни. Търся аромат, който да ми подари ММ за РД и не мога да кажа - този ще е, защото го искам на живот и смърт! Може би ще избера Allure Sensuelle, защото Сосо ще ми го купи Noir Wink

Tes,

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 17:48 от Бижy

# 14
  • Мнения: 133
За мен бройката е без значение, важно е да ми носят удоволствие тези, които имам. Сега не знам какво искам - така ми се искаше Ангел или Демон, а днес ходейки по магазините видях Жадор и ми се прииска и той.  Blush Ще почакам още малко, да видим.
Тес, толкова красиво оформление, както винаги - аз, която не обичам есента се разнежих Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт