Клюки (щастилви, тъжни днес) 10

  • 32 283
  • 743
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 910
не съм от най-дейните, ама ето ме на първа страница

# 2
  • Мнения: 1 317
И аз тук  Hug
Фокси, по повод на въпроса кога минава - незнам, не ми е минало напълно. Но нашата ситуаиця е различна - при нас няма 3 човек. 

# 3
  • Мнения: 2 011
пляс ... Party

# 4
  • Мнения: 252
оп и аз да се запиша  Mr. Green и да ви се оплача от моето главоболие вече 3-и ден  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 36
Пате, темите на 16 страници ли се заключват тук? Мислех, че на повече.
И аз да се цопна.

Иначе вината, естествено, че се оказа моя накрая, някой в това да се съмнява?  Mr. Green Като не съм му давала топлина и разбиране и си ги е намерил човека, мноУ ясно  Whistling

Еййй, колко са елементарни тия убосници... и на мен такава вина ми се вменяваше! Че даже и почти повярвах!

# 6
  • Мнения: 2 011
Когато не им е удобно ( угодно ) мъжете Убостници имат  тези УНИКАЛНИ способности - да вменяват какво ли не .....  Naughty Thinking

# 7
# 8
  • Мнения: 910
Тях една майка ги е раждала май. На мен ми повтаряше-Заради теб пиех, заради теб не се прибирах, за да не ти гледам киселата физиономия. Чак се правеше на страдалец-Ти знаеш ли какво ми е било, майка ти като не иска да гледа децата, аз да излизам сам, защото няма кой да ги гледа?
или по повод на това че след раждането не съм искала да правим секс-Ти знаеш ли колко е тежко да ходиш там където не обичаш? Искам теб, а ходя при други.
Лошото е че му се вързах и ме е страх да поема живота си, и се смятам наистина за виновна, за това че много бързо срещнах другия.

# 9
  • Мнения: 2 660
Опа, аз се обърках и писах в старата. Не съм, там имаше един пост за теб.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 648
Бърди, гадно!
Аз още не съм преживяла нещата! Вече 11 месеца!

# 11
  • София
  • Мнения: 17 283
Заради теб пиех, заради теб не се прибирах, за да не ти гледам киселата физиономия. Чак се правеше на страдалец-Ти знаеш ли какво ми е било, майка ти като не иска да гледа децата, аз да излизам сам, защото няма кой да ги гледа?
или по повод на това че след раждането не съм искала да правим секс-Ти знаеш ли колко е тежко да ходиш там където не обичаш? Искам теб, а ходя при други.


Аййййй, твоя за Оскар бе  Joy Joy Joy
Горката душица, жив да го ожалиш, че прави секс с други, драма, драма!

Аз още не съм преживяла нещата! Вече 11 месеца!

Вени, не се брои от времето, когато се е случило, а от момента, в който сте сложили точката (тоест, сте се разделили).

# 12
  • Мнения: 6 441
Тях една майка ги е раждала май. На мен ми повтаряше-Заради теб пиех, заради теб не се прибирах, за да не ти гледам киселата физиономия. Чак се правеше на страдалец-Ти знаеш ли какво ми е било, майка ти като не иска да гледа децата, аз да излизам сам, защото няма кой да ги гледа?
или по повод на това че след раждането не съм искала да правим секс-Ти знаеш ли колко е тежко да ходиш там където не обичаш? Искам теб, а ходя при други.
Лошото е че му се вързах и ме е страх да поема живота си, и се смятам наистина за виновна, за това че много бързо срещнах другия.
ooooh! Леле, колко са изобретателни!!! Винаги могат да обърнат нещата в тяхна полза!
Думи нямам.

Офи, имам спомени, че на 15 стр заключват темата.Бъркам ли?  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 3 648
Е, тогава са само 3 месеца.

# 14
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Цитат
С оглед уеднаквяване максималния брой на страниците на отчетните теми и темите с продължение, вече всички подобни теми ще се заключват след 50 стр.

Дори и да не е пусната нова, ако старата тема е превишила 50 стр., то тя ще бъде заключена.

Изключения могат да бъдат теми за реалити предавания, както и спамо-чат теми, в подфорумите, в които съществуват такива. Този тип теми могат да бъдат седмични, без оглед на броя на страниците.
За този тип теми е задължително указването на датите на седмицата в заглавията, например (7.09-13.09)
- ето Пате, явно трябва да пускаме нова тема след 50стр.  Peace То и аз сега го проверих  Embarassed

Шоколадче, нямам против хомеопатията, но изобщо не мога да си я позволя, най-много на 1 преглед мога да го заведа. Иначе др не изписва често АБ, но за ушите си е задължително понеже е много опасно, а и неговите бяха много възпалени. Сега УНГто не му изписа АБ, а само Тантум верде, коаргол (който и аз мислех да му самоизпиша) и ксизал, но каза, че имал изменения на тъпанчетата, което на мен нищо не ми говори  newsm78. Ще видим.

А горкото ми дете докато чакахме в поликлиниката и тн да вземем лекарствата и вдигна 40гр Т, та сега лежи и се върти. Милото, хич не се чувства добре, те пък в тия поликлиники като знаят, че има болно дете не могат ли по-бързичко да действат!

Уиуи, твоят го признавам, гениален е! Черпи го една бутилка (както искаш му я поднеси, може и със засилка  Mr. Green)!

Айде стига за сега, че и готвя, пък и домакинската работа ме чака, до после! Hug

Общи условия

Активация на акаунт