Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 26

  • 71 489
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Не пишете нещо?Тогава аз ще пиша  Grinning.Аз преди да забременея бях 55кг.,но през повечето време съм била 59-61кг.(пълна,но не дибела СПОРЕД МЕН)при ръст 165см. през бременността качих от витамини(знам със сигурност) 48кг. Shocked,което си е почти двойно на началните ми килограми,но най-лошото е че 35кг. ги качих след 5-6 месец от бременността.Ужас,но не ми пукаше,защото знаех за какво са.Уви малкия се роди 3.200 и се оказа че всичко съм трупала на своя ГЪЗ Confused.Третия ден когато излязах от болницата бях 93.700кг. но имах адски много кърма,която поради моментен стрес секна на 40-тия ден.През първия месец бях свалила точно 6 кг. покрай малчо който много плачеше и нямах време да ям.През 3-4 месеца се хващах да правя диети и така успях да стигна 71кг.,но през другото време си хапвах стъбилно,което за щастие не ми се отразяваше изобщо.Сега обаче съм зациклила и се надявам с тези диети да мръдна поне на 65кг Praynig.Моя приятелка която по принцип си беше с много килограми(хормонални проблеми) преди 2 години посещаваше Байкова и за три месеца беше свалила 12кг.,но се отказа,което и беше огромна грешка без да прави захранването и съответно...върна си килограмите за по-малко от година.

Ох,айде че сигурно вече ви отекчих Peace  bouquet

# 736
  • Мнения: 564
  mihova, не си ни отегчила! Напротив, интересно е това, което разказваш.  Hug Браво на теб, справила си се с повече от 20 килограма, ще се пребориш и с останалите! На прав път сме момичета, остава само волята и търпението от нас и ще достигнем целта си.  Peace
 Мен ме притеснява, че темичката ни е вече на 50-та страница и трябва да се пусне нова. Аз пробвах, но нещо не ми се получават линковете. А Стефи не знам дали ще се появи  Tired
 Иначе продължавам да съм режимна. Днес ми е 8-ми ден от 1-вата диета - въглехидратен. Менюто е: киви и ориз с тиквички на фурна. Пия много вода и чайове, ограничила съм кафета до 2 дневно.
Отчет за седмицата: килограми - 0.500, по 1 см от обиколката на ханша и бедрото и 2 см от талията. Ако успея и за втората седмица да сваля по още толкова см ще съм доволна.  Blush  Малко е, но съм се подготвила, че ще върви много бавно.  На обиколко до целта остават по 4-5 см от ханша и бедрото и към 7-8 от талията.  Crazy
Радвам се че вече не се захласвам по храна и  не ми стърже стомаха. Снощи бяхме на гости, изкарах си на чиста водица без ни най-малко нещо да ме изкуши.

# 737
  • Мнения: 1
smile3501 Браво на теб! Аз пратих кантара при нашите,че искам да го занеса в Практикер-а(от там съм го купила) да ми го погледнат,защото ми показва колкото пъти се кача различни кг.А и е гаранционен.Много ме е яд че послушах мъжо и дадохме 60 лв. за тоя най-обикновен електронен кантар,а хората си взеха по 20-30лв. такива дето измерват и вода, и мазнини Banghead.Поне има 5 години гаранция и дано да ми го оправят до края на диетите,че да мога да отбележа резултатите.За сега след всеки 2 седмици ще се меря с метъра и ще отчитам! Hug Hug Hug newsm47

# 738
  • Мнения: 1
Момичета,позволих си да пусна нова тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501981.msg15363135#msg15363135   Hug но нещо не мога да корегирам .Ако не ви харесва обещавам да я направя както трябва само да се оправи нета. Blush

# 739
  • Мнения: 1
zdaveite ,liatoto
 2018 avgyst biax pri proslovytata peofesor Baikova,koiato bez izlsedvania, bez ni6to si pogovori za 7-8minuti s men ,izmeri me na kantara i  ot edin kyp zad garba i vze niakakva dieta .Vze mi 60leva i kaza da se iava na ylica Asen zlatarov sled 21 dni ,kogato 6te smeni dietata!!!Dami tazi jena niama nikakav podxod i e palna 6arlatanka!!Ne moje edna i sa6ta dieta da deistva na razli4ni xora .Niama nikakav individyaloen podxod kam pacient i ne se spazvat 4asove!Rejima se sastoi v proteini ,1 den vaglexidrati i 3 ratovar6va6ti  s plodove i kiselo mliako ,4asove 8.10.12.16.19h.Koi moje da spazva takav rejim da se xrani prez dva 4asa i pod to4no opredelen 4as svalix za mesec 3 kg i ka4ix sled tova 6.Ne se lajete !!!!

Общи условия

Активация на акаунт