Мъж телец

  • 122 457
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Четох много за мъжете телци и прочетеното доста съвпада с темперамента на мъжа от тази зодия, с когото имам връзка в момента. Ще ми се да поговорим за тези невероятно внимателни, но и трудни мъже. Радвам се на много внимание от негова страна, но и на голям инат и един стремеж нещата да стават все по негов начин. По отношение на чувствата им - вярно ли е, че са много чувствителни, но просто не умеят да изразят тази емоция? И изобщо, за каквото се сетите, защото съм много заинтригувана и същевременно озадачена.

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Моят мъж е телец:

добри качества:
работлив
честен
с невероятно чувство за хумор
отговорен
способен
чаровен
обича деца


лоши качества:
супер много забравя
инат
консерва
"избирателна глухота"
"избирателна памет"

това се сещам сега, може да допълвам

# 2
  • Мнения: 5 370
Отговорен към семейството, детето, обича си безкрайно много сина. Работлив. Много перспективен (обаче едната перспектива все я отказва, тък като води извън България) Домошар, не обича компании, разпивки и т.н.

Негативи-НЕкомуникативен, има си свой свят, свои неща, които обича да прави, никак не е полезно за другия да се опитва да му ги отнеме. Егоцентрик по свой си начин. Чувствата си не проявява, напротив, някак е странно капсулован. Мноооого бавен в решенията си. Когато реши-тогава прави дадено нещо. Най-неочаквано. Ако не иска- не прави дадено нещо, колкото и доводи вие да му изтъкнете. Потаен. Не умее да казва "извини ме" и "прощавай"

Обаче.

Има особен някакъв тип енергия ли, дявол ли е, които те привързват към него.

# 3
# 4
  • Мнения: 8 999
Двамата мъже-телци, които познавам /не в библейския смисъл на думата/ са:
- упорити
- трудолюбиви
- къщовници
- сръчковци
- верни до смърт
- изключително нежни, но се прикриват зад привидно грубо отношение
- болезнено чувствителни /също прикрито/
- страхотно чувство за хумор
- гастрономи
- лесно се влюбват, но трябва много старания да положиш, за да ги разочароваш и да те разлюбят

Завиждам ти заради телеца!
Моят мъж е дева и е всичко това, но без чувството за хумор и желанието и умението да поправя дома си.

# 5
  • Мнения: 49
Чувствата си не проявява, напротив, някак е странно капсулован.

Ето това ме озадачава най-много. В какъв смисъл не показва - че не говори за тях, ясно, това го разбирам и сама. Чувствам, че страшно си е паднал по мен и го показва с внимание и т.н., но дума не обелва по въпроса, дори като го предразполагам. И се чудя дали е нещо повече от сексуално привличане, защото така го чувствам или си въобразявам, само защото не говори за чувства. Но ме интересува като физическа изява на чувствата и там ли е така, в смисъл нежност и т.н., защото той отлага моментът със сексуалната близост, което ми се случва за пръв път с мъж...

Завиждам ти заради телеца!

Знаеш ли, и аз си завиждам  Wink Усещам, че е специален мъж и се чувствам късметлийка, още повече че изживявам труден период в личния си живот и определено имам нужда от такъв мъж!

# 6
  • Мнения: 2 196
Моят мъж си има рецепта за хармонично съжителство с Телец /в нашата къща това съм аз, но май много не се различаваме мъжете и жените Телци в основните си характеристики/:
-нахрани Телето /ама по негов вкус/
-осигури му пари /да са много/
-винаги му казвай, че е право /иначе Господ да ти е на помощ!/
-засвидетелствай внимание и уважение към заниманията му

И ще живееш дълго и щастливо! Laughing

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 16:59 от Бианkа

# 7
  • Мнения: 4 965
И моят мъж е теле - съгласна съм с написаното от Ерика и Жозефина.
Допълвам: готов на всичко за семейството си и невероятно чаровен (способен е да обърне света, за да зарадва близките си хора), но ... има свои разбирания и методи за действие, които никой не може да го убеди да промени. Сприхав е и много мърмори, но после се чувства виновен и започва да ласкае.
Добър готвач и харизматична личност, на когото нямаш против да простиш дори и невероятния му инат (чак до готовност да боде с рогата - телето си е бик, какво да го правиш)...
И точно като бика е готов да работи и да издържа на всяккаво напрежение, докато някой не му развее червения плащ. И не се поддава на интриги, манипулации и т.н. Преценява добре хората, но си съставя непоколебимо мнение за тях и после го демонстрира с поведение.
Чувствата си не показва с думи, а с жестове. Често преглъщат всичко, но са злопаметни.

# 8
  • Мнения: 8 999
Ето това ме озадачава най-много. В какъв смисъл не показва - че не говори за тях, ясно, това го разбирам и сама. Чувствам, че страшно си е паднал по мен и го показва с внимание и т.н., но дума не обелва по въпроса, дори като го предразполагам. И се чудя дали е нещо повече от сексуално привличане, защото така го чувствам или си въобразявам, само защото не говори за чувства. Но ме интересува като физическа изява на чувствата и там ли е така, в смисъл нежност и т.н., защото той отлага моментът със сексуалната близост, което ми се случва за пръв път с мъж...

Завиждам ти заради телеца!


Все по-грозно започвам да завиждам!
Остави телеца да се развива, не го принуждавай, не го питай, не го притискай /телецът е свободолюбив и, ако усети, че решението не идва от самия него, а му е продиктувано или вменено, веднага бяга!/
Аз съм телец. За 44 години живот никога и на никого не съм казала "Обичам те!". Дори на децата си. Не искай такава жертва от телеца. Ако ти каже: "Ох, че си ми сладка, ще те схрускам" /или нещо подобно/, бъди сигурна, че вътрешно крещи: "Обичам те, обичам те, обичам те, обичам те....!!!"
Телецът е старомоден, той обича да ухажва, да отлага момента на сексуалното изживяване до такава степен, че миг преди да посегне към него вече да е на ръба на умопомрачението и физическият контакт да предизвика взрив.

# 9
  • Мнения: 5 370
Моят мъж си има рецепта за хармонично съжителство с Телец /в нашата къща това съм аз, но май много не се различаваме мъжете и жените Телци в основните си характеристики/:
-нахрани Телето /ама по негов вкус/
-осигури му пари /да са много/
-винаги му казвай, че е право /иначе Господ да ти е на помощ!/
-засвидетелствай внимание и уважение към заниманията му

И ще живееш дълго и щастливо! Laughing
Mнооооого съгласна.



Лари - дори когато бяхме романтични гаджета, пътуващи всеки уикенд на по 250 км. , за да се видят, той не ми е казвал "обичам те".

Един пример- пиша му СМС от автобуса, че ми е било хубаво с него, че го обичам....и той отговаря "И аз така!"
С удивителна, все пак.

# 10
  • Мнения: 2 196
Направо срам ме хвана, като се замислих сега.
Дадох си сметка, че на мен като ми кажат, че ме обичат, отговорът ми е ''и аз така''. И то само ако наистина изпитвам подобни чувства. Иначе отговорът е ''добре''.

Все си мисля, че ние обичаме с действия, не с думи и на отсрещната страна и е пределно ясно какво изпитваме.

На детето казвам, че е толкова сладичко, че ще го сготвя. С ориз. Blush

# 11
  • Мнения: 1 907

Все си мисля, че ние обичаме с действия, не с думи и на отсрещната страна и е пределно ясно какво изпитваме.


 Crazy И аз съм така. А всъщност в нас има вулкан от чувства и емоции.

# 12
  • Мнения: 49
И после ходи разправяй, че зодиите нямали значение  Laughing Точно такъв е както го описвате. И аз усещам, че не трябва да го притискам, въпреки че имам нужда от сладки думи...(жени, какво да ни правиш  Wink
А като физическо изразяване на любовта си, как са, в смисъл нежни ли са, страстни ли са и т.н. или като с думите  Wink

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 573

А като физическо изразяване на любовта си, как са, в смисъл нежни ли са, страстни ли са и т.н. или като с думите  Wink

Не знам честно казано, той е такъв какъвто искам да бъде в леглото. Тоест се ръководи от моите настроения и желания. В повечето случаи предпочита да достави той удоволствие, като неговото е на по-заден план....
Съответно може да бъде всякакъв- романтичен, нежен, груб, брутален, страстен, пасивен, активен....еднакво добре му се отдават всички...

# 14
  • Мнения: 3 641
Моят е най-голямата Консерва Crazy
Добри качества:Отговорен, Честен, Привързан до болка към семйството и децата, наистина верен /според него, де/ Whistling
Негативни:
Никога не се извинява, Инатлив, прекалено голям домошар, не обича пътуванията и  адреналина, не можеш да го навиеш да излезе на танци или бар Crossing Arms Понякога леко скъперник си пада
Това на първо четене Thinking

Общи условия

Активация на акаунт