Перла - Сонгюл и Къванч - перфектната двойка - Епизод 46

  • 38 769
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167


Заповядайте на сладка раздумка : )

   







     



За сериала

"Перла" в Wikipedia.org

"Перла" в енциклопедията IMDB

Режисьори: Тарки Алпагут; Кемал Узун

В ролите:




Сайтове, където ще откриете епизодите - vbox7.com, lapache.info (до 38 епизод), lapache.info (от 39 епидод)


Gümüş (гюмюш) = сребро vs. Inci (инджи) = перла/бисер. Тъй като в БГ език няма еквивалент на фонема "ü", за благозвучие и по-лесно произнасяне, сериалът (и името на глaвната героиня) е преведен като Inci.
Също така Gümüş означава и вид дребна риба (подобно на цаца).

Значение на имената by BZ

Информация за сериала може да намерите на - selvetniyazieva.blogspot

Песните от сериала:
Dayan gonlum / Youtube.com
Gulum / Dailymotion.com
Deyer miydi / Youtube.com
Sezen Aksu - Biliyorsun / Youtube.com

Източник на снимките - World Wide Web и
Official Page - Songül Öden
Kıvanç Tatlıtuğ First & (Official) fan page
Songül Öden
⇪facebook групи

тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, тема 5, тема 6, тема 7, тема 8, тема 9, тема 10, тема 11, тема 12, тема 13, тема 14, тема 15, тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 22, тема 23,
тема 24, тема 25, тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34, тема 35, тема 36, тема 37, тема 38, тема 39, тема 40, тема 41, тема 42, тема 43, тема 44, тема 45, тема 46 ...

Заглавие - vikktory
®[/size][/font]

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение: ширина - до 600 пиксела; височина - до 600 пиксела;
За да намалите картинка/снимка в мнение след отварящия таг [img] се добавя: [img height=300 (или 100, 150... до 600 пиксела!)][/color]
[/font]

# 1
  • Мнения: 167

  ЧеРеДе, gospojata!
Здраве и усмивки!
 

# 2
  • Мнения: 3 262
COMA СЪРДЕЧНИ БЛАГОДАРНОСТИ

# 3
  • Мнения: 0
Сома , благодаря миличка!  Hug Hug Hug


И едно парече на Alan Parsons придружено с Леонардо да Винчи

# 4
  • Мнения: 0


Поздравче за всички с нещо ,което много ми хареса. Hug Hug Hug

http://www.youtube.com/watch?v=F8ad8wsNaX4&feature=related

Всички клипчета на тази дама са невероятно романтични , красиви и изпипани като на Виктори.

# 5
# 6
  • Мнения: 0
coma  newsm51

Казват,че трябва да се научим да благодарим за всичко,което
се случва в живота ни
- Count your blessings
http://www.healyourlife.com/author-susan-jeffers-phd/2010/08/lif … nt-your-blessings
Благодаря ви,че сме заедно  Hug  за невероятната атмосфера тук.  mrstraetz



# 7
  • Мнения: 0
 Ще споделя още нещо , не мога да се въздържа.Толкова много красота и чувства!!!



# 8
  • Мнения: 4 497
Coma,благодаря за оригиналното оформление на новата темичка!

Grinning Ето и от мен. Hug

# 9
# 10
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Ха така,как хубаво се подрежда мозайката.Хи-хи,голям кеф. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 0

Lol4e и аз благодаря!  newsm51

Благодарността е път към щастието!

Благодарността е изпълнен с Дух принцип. Тя отваря умовете ни към една вселена, наситена с изобилието на живия Бог.

Бони Д. Паркин
Бивш общ президент на Обществото за взаимопомощ

Аз много вярвам в тия неща и за това , ако някога съм пропуснала да благодаря на някоя от вас за нещо , го правя сега!Ако съм засегнала някоя от вас с нещо и съм пропуснала да се извиня го правя сега! newsm51


За това много харесвам обараза на Инджи , който Сонгюл пресъздаде по блестящ начин.Нося го в душата си.Колкото и идеализиран да е , нещата в които вярваше тя и се бореше вълнуват много и мен.Може би наред с голямата любов, това е другата причина да  не мога да изтръгна Перла от сърцето си вече толкова време....За това вероятно чувствам някак близка като светоусещане Сонгюл и много я уважавам!



# 12
  • Мнения: 4 497
Ха така,как хубаво се подрежда мозайката.Хи-хи,голям кеф. Simple Smile

 newsm10 newsm44  Може да ни споходи късмета най-после! smile3508  След толкова молитви и заклинания. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 262
Наместо да ми  ходят нагоре надолу като немили недраги да вземат да разгледат колажите на vikktory и да престанат да ни играят този театър Колко са хубави двамата vikktory Благодаря  newsm51 newsm51

# 14
  • Мнения: 4 497
Наместо да ми  ходят нагоре надолу като немили недраги да вземат да разгледат колажите на vikktory и да престанат да ни играят този театър Колко са хубави двамата vikktory Благодаря  newsm51 newsm51

 newsm10 Хубави,ама на!Страхотни са инати и двамата.Тия хора не хвърлят ли от време на време поглед към ФБ , към ютуб и други сайтове където постоянно на първа страница са или епизоди от Перла или клипчета с тях двамата,сътворени от такива твърди фенове като нас. newsm78 Все се питам не им ли трепва нещо вътре в сърчицата като гледат своите романтични моменти от Перла?!

Последна редакция: сб, 28 авг 2010, 18:29 от vikktory

Общи условия

Активация на акаунт