Тема Незабравима (Unutulmaz) 99

  • 28 012
  • 725
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
UNUTULMAZ- "НЕЗАБРАВИМА"
ЛЮБОВТА СЕ ВЪЗРАЖДА ОТ ПЕПЕЛТА!








Фрагмент:
Е: Убих го! Убих баща си!

М: Докато обвинявах сестра ми, че тя ме е предала, всъщност аз извърших предателство...

С: Моля те, не си отивай, не ме оставяй тук! Не ме отделяй от дома и децата ми!

Б: Банкрутират. Легендата Арсланлъ е към своя край.

Х: Заклевам се дъщеря ти няма да те познава като своя майка и повече няма да ми видиш очите!
Е: Ямур, чакай ме, не си отивай! Няма да издържа да не бъда твоя майка!

Е: Харун!





С участието на: СерханЯваш, Йозлем Йълмаз, Синем Йозтуфан, Буура Гюлсой,
Фикрет Хакан, Дениз Гьокчер, Алийе Узунтаан, Хакан Ванлъ, Гьозде Мукавелат  и др.
     
Музика: Kıraç , Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Güler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Ünsal, İhsan Aydın, Müjdan Kayserli
Продукция: ATV 2009



Официален сайт на сериала
Сайт на сериала в портала на ATV
Епизодите наживо по ATV всяkа сряда-1
Епизодите наживо по ATV всяkа сряда-2
Епизодите наживо по ATV всяkа сряда-3
 Епизодите наживо по ATV AVRUPA  всяkа сряда-4




Музикални теми:
Kıraç - Turnalar     Kıraç - Acı çekmek özgürlükse    Kıraç - Unutulmaz     

Kıraç - Ayrılık    Halil Kurt - Ben seninle   
Halil Kurt - Senden Başka
 
Музикални теми с ПРЕВОД :
Kıraç - Turnalar  Kıraç - Unutulmaz  Halil Kurt- Ben Seninle  Halil Kurt - Senden Başka

                           Ямур                                     

   
Харун                 Еда                         Мелда                      Толга                     Севал
   

 Феяз                      Саадет                      Тюркян                    Джемил                Ферда
   
 Бурак                 Ъшъл                   Бату                        Керем                   Билял           Ниса
 
 
       Едже            Арас

ЕПИЗОДИТЕ В TORRENTS
MASTERS
   ЕПИЗОДИТЕ В NİTROBG    EПИЗОДИТЕ В LAPACHE   ЕПИЗОДИТЕ В ЗАМУНДА        SOUNDTRACK - TORRENT
МОЛЯ, ГЛАСУВАЙТЕ ТУК ЗА СЕРХАН ЯВАШ 
МОЛЯ, ГЛАСУВАЙТЕ ТУК ЗА ЙОЗЛЕМ ИЛММАЗ
  ГЛАСУВАНЕТО Е ВЪЗМОЖНО ПРЕЗ ЧАС









Назад към темите
тема1     тема2       тема 3    тема4      тема5       тема6   тема7     тема8   тема9     тема10   тема11     тема12     тема 13    тема 14   тема 15   тема 16   тема 17   тема18   тема19   тема20   тема21   тема22   тема23   тема24   тема25 тема26   тема27   тема28   тема29   тема30  тема31   тема32   тема33    тема34   тема35   тема36   тема37   тема38   тема39   тема40   тема41   тема42   тема43    тема44   тема45   тема46   тема47   тема48   тема49   тема50   тема51 тема52   тема53 тема55    тема56     тема57    тема58     тема59    тема60    тема61   тема62   тема63   тема64   тема65   тема66   тема67    тема68   тема69   тема70   тема71    тема72   тема73   тема74   тема75    тема76   тема77   тема78  тема79   тема80   тема81   тема82 тема83   тема84  тема85   тема86  тема87  тема88   тема89   тема90  тема91   тема92    тема93   тема94   тема95   тема96   тема97   тема98






   











# 1
  • Мнения: 0
Здравейте, дружина и вие уважаеми г-н Председателю,  newsm20
Включвам се първа, за да честититя на Бобо и *Мечо Пух* 84 рожден ден  newsm59
Бъдете живи и здрави и все така всеотдайни  txtloves  newsm51  newsm51  newsm51

Мокси,  bowuu за новата тема и за отделеното ми внимание , прекрасно е  smile3501   love001  newsm51

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 21:05 от Тарабас

# 2
  • Мнения: 0
Специален поздрав за всички! Това е една част от приказката за Мечо Пух, която много ми харесва:


Мокси, нека да бъде, като подарък за теб. Надявам се да ти хареса. Hug

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 21:54 от karpatiq

# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 231


Моксито, вълшебнице, за теб и Новата тема!

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Мокси, благодаря ти за прекрасната нова тема! Това клипче на Ети80 с превода на Роси е поздрав за теб! smile3501 smile3501 smile3501

http://www.vbox7.com/play:a8d5122b

# 5
  • Мнения: 0
Моксито, така ми се иска да можех да ти поднеса ,един прекрасен букет, НЕВЕРОЯТНА СИ БЛАГОДАРЯ ! txtloves newsm51

# 6
  • Мнения: 315
Мокси, Харуновите рози тази вечер са за теб!!!!

# 7
  • Мнения: 186
Специален поздрав за всички! Това е една част от приказката за Мечо Пух, която много ми харесва:



Карпатия , толкова е мъдро и мило !!!  Hug

# 8
  • Мнения: 0
Рекси, заради обещанието, Мокси, за всичко, което правиш , Бобо - *Мечо Пух* за празника и всички за това, че ви има - обещаното стихче - кратко, но от сърце. Опитах се да не ви отекчавам, а с малко думи да кажа много и да ви покажа колко много ви обичам:   love001   love001   love001   love001   love001   love001   love001   love001   love001   love001   love001

ПРАЗНИК

Имам празник - сърцето ми танцува!
Нямам повод - душата ми празнува !
Подаръци получих, каквито обичам,
приятели имам, за N-ти път се заричам.

Но се чувствам някак, като Мелда със Харун-
тъкмо да ги прегърна и ме удря дълъг бастун.
Повярвайте ми - такова чувство е ужасно ,
уж си на широко, а ти е много, много тясно...

Незнам Мелда как в тая теснотия живее
и дали някога ще успее да я преодолее?
Вие приятели, с празник в душите живейте,
да сте щастливи, да ви е хубаво и да успейте!

# 9
  • Мнения: 262
Моксито, отново чудесна тема!!!!!  За теб и всички от форума

# 10
  • Варна
  • Мнения: 329
Мокси, благодаря ти за прекрасната нова тема! Това клипче на Ети80 с превода на Роси е поздрав за теб! smile3501 smile3501 smile3501

http://www.vbox7.com/play:a8d5122b
Присъединявам се! Hug Моксито, за теб и чудесната нова тема! newsm51
Гледам това страхотно клипче  newsm09 smile3518 smile3555 и не спирам да си блъскам главата, какво ще е това нещо, дето след всичко това ще накара Харун да замине за цели 4 или 5 години и да остави Еда и Ямур- макар че все още имам някакви съмнения дали той не взима Ямур със себе си, е , малко абсурдно, но все пак е възможно?! #Crazy newsm78

# 11
  • Мнения: 0
Мокси, благодаря ти за прекрасната нова тема! Това клипче на Ети80 с превода на Роси е поздрав за теб! smile3501 smile3501 smile3501

http://www.vbox7.com/play:a8d5122b
Присъединявам се! Hug Моксито, за теб и чудесната нова тема! newsm51
Гледам това страхотно клипче  newsm09 smile3518 smile3555 и не спирам да си блъскам главата, какво ще е това нещо, дето след всичко това ще накара Харун да замине за цели 4 или 5 години и да остави Еда и Ямур- макар че все още имам някакви съмнения дали той не взима Ямур със себе си, е , малко абсурдно, но все пак е възможно?! #Crazy newsm78

Дани според мен причината не е една а е комплексна - разпадането на Халдинга, Феяз болен или мъртъв, Саадет в лудница, около него всичко се руши - любимите му същества бяха на ръба на живота, дефакто вече нищо не го задържа в Истанбул. Но другата сряда ще разберем точно каква е причината!  Hug

# 12
  • Мнения: 186
И аз си оставам мъничка вероятност Харун да е взел Ямур със себе си.
Дори ми се иска да е станало така.

# 13
  • Мнения: 186
Относно награбването на Еда и Харун, както във вилата на Хаят, мисля, че след тези пет години ще е много по-трудно да се отдадат на страстта. Преди те изобщо не се бяха разделяли, но сега....
Така че аз виждам награбването малко преди края на филма.

# 14
  • София
  • Мнения: 829
Tарабас,и аз си изпълнявам обещанието за подарък,ето тези сладури

Общи условия

Активация на акаунт