SUPERNATURAL - Saving people, hunting άλφα-things, the family business

  • 19 375
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 040



 



Учебни материали за начинаещи (и по-напреднали) Свръхестествени фенки:
Със специални благодарности на bicho_malo

учебник 1 - сем. Уинчестър
учебник 2 - Сам Уинчестър
учебник 3 - Дийн Уинчестър
учебник 4 - Импала


Страниците на по-старите теми "SUPERNATURAL":
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 11:01 от Злата с метлата

# 1
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Пу първа Grinning

Злате,   bouquet за темата.
Тъкмо се бях размислила дали да не взема да я пусна аз, като направя copy/paste на инфото от старата тема, но хубаво, че си ме изпреварила Grinning

Ама horror си я направила Party

# 2
  • София
  • Мнения: 44 115
  bouquet  bouquet  bouquet мерси за темичката Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 775
Тъкмо се бях размислила дали да не взема да я пусна аз, като направя copy/paste на инфото от старата тема, но хубаво, че си ме изпреварила Grinning
Синхронизирали сме си мислите явно Laughing Hug
Злате, мерси за темата, душата  bouquet
Повярвай ми, точно същото заглавие мислех и аз, само с модификацията hunting άλφα-things Laughing

# 4
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Злате, бравос  bouquet
Аз се помъчих, ама явно частта в мозъка, която отговаря за цитирането на мнения и пускането на теми във форуми при мен е недоразвита Rolling Eyes Laughing
Ха метни и една такава снимка, ако не те затруднява Laughing

# 5
  • Мнения: 2 040
 bowuu, обичам да получавам похвали, като не съм свършила никаква работа  Twisted Evil  Laughing.

Изи, че тя си беше хорор от преди с тия дзверове  Grinning

Стиче, айде няма да го казвам това за великите умове, дето мислели еднакво, ти си го знаеш  Laughing.
Въднъг го добавям това за алфите.

Галя, верно не се сетих за тая снимка  ooooh!. Ей сега отивам да я сложа.   bouquet

Готово - добавих снимката и това за алфите.

# 6
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
мерси за темичката  Hug

# 7
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400

Тази снимка като я видях и ми изникна в главата репликата на Дийн - "Кой умря и направи теб шеф" Grinning

Изи, че тя си беше хорор от преди с тия дзверове  Grinning

 Embarassed осъзнах го, след като прочетох, че си я дала мързеливата с новата тема Grinning  Hug

Синхронизирали сме си мислите явно Laughing Hug

Всички сме искали да минем по мързеливата система, само дето Злата от мързеливите, най-бърза се оказа Joy

# 8
  • Мнения: 6
Благодаря за темичката  Hug

От минатала тема все още съм заслепена от снимката с 'изгряващото слънце'  

Гледам големи спорове се вирят за Сами... ужасно се надявам да има някаква огромна причина да го раздава heartless в този сезон, защото определено ми липсват puppy eyes и добричкия Сам, който все гледа и другите да са наред.
п.с. а какво стана с Михаил? И той си е в играта още, нали?

# 9
  • Мнения: 630
И аз се записвам... Ооо Цве, още ли си тук, мислех, че забрави да влизаш  hahaha

# 10
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358

Тази снимка като я видях и ми изникна в главата репликата на Дийн - "Кой умря и направи теб шеф"

 hahaha Верно снмката е илюстрация на фразата Joy

# 11
  • Мнения: 2 040
Всички сме искали да минем по мързеливата система, само дето Злата от мързеливите, най-бърза се оказа Joy
Най-работната мързелана, демек  Laughing  bowuu.
А за снимката и репликата на Дийн не се бях сещала, ама си е точно така  Laughing

Цвети, никой не знае за Михаил  Rolling Eyes.

Промо снимките от новата серия ей тука ги има в HQ - http://pics.livejournal.com/bellevue/gallery/0001wgzq
Не, че няма да си ги видите, ама не мога да се сдържа да не плясна този HQ Дийн в темата  Grinning

# 12
  • Мнения: 6
И аз се записвам... Ооо Цве, още ли си тук, мислех, че забрави да влизаш  hahaha
Хъм, ама разбира се! Saving people, hunting things - family business  Sunglasses Mr. Green

Злата, мерси  Hug Интересно ми е какво се случва с ангелите, нещо явно се крои...

# 13
  • Мнения: 3 818
Злате,  smile3560 за труда Laughing Hug

Изи, не мога да ти намеря баш мнението да ти цитирам, но точно това си мислех и аз за Сам - че изглежда като човек, който си мисли, че всичко му е наред и не осъзнава, че всъщност има гранде проблем. В смисъл, той си мисли, че всичко си е постарому, че се държи нормално, а всъщност не може да се погледне отстрани. Аз пак да кажа, ама много силно впечатление ми направи колко убеден беше пред дедо Кембъл, като дедото го сръфа.
Единственото, което е като намек, че от време на време му проблясва, че нещо не е наред, беше като говореше с някого, май пак с дедото и той го пита какво му става и Сам отговори - понякога и аз се чудя. Нещо малко е като да си умрял, ама да не си разбрал Laughing
При всички положения Сара успя да събуди интереса ни Laughing

# 14
  • Мнения: 2 040
По повод новите промо снимки, вижте какви гаври намерих  Joy





Фейче,  bowuu за потупването по главичката  Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт