Втори срок на ПЕТИ клас почваме на мръсна газ.....

  • 27 991
  • 727
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

                                                                              

ТОВА СМЕ НИЕ!

coldЯнуари:

Влади - 01.01.2000 г. на albena_vlady
Коко - 11.01.2000 г. на Judy
Ксения - 24.01.2000 г. на Nastasja
Марина- 08.01.1999 г. на Jarrita
Виктория-11.01.2000г. наНеПоКоРна


 coldФевруари:

 familyМарт:

Гицка - 18.3.1999г. на gargamela
Петър - 29.03.1999 г. на blanc
Давид-03.03.1999 г. на tzarina
Цветомир-15.03.1999г. на duh4enceto
 familyАприл:

Даниел - 03.04.1999 г. на ВечеПетя
Христо - 06.04. 2005г. на Моли Уизли - брат на третокласник
Мишо -  24.04.1998 г. на (х) Dorothy
Цветан-11.04.1999 г. на G.D.
 familyМай:

Йордан - 14.05.1999г. на paleto
Борис -  23.05.1999г. на Вълничка (морска)
Влади - 31.05.1999г. на raliar

  grinning039Юни:

Теодора - 03.06.1999г. на nezito
Кристиян - 18.06.1999г. на tanya.d
Калина - 22.06.1999г. на nevena_68
Георги - 23.06.1999г. на roosi
Естела - 27.06.1999г. на Gabie

  grinning039Юли:

Ивайло - 01.07.1999г. на камелия
Лъчезар - 02.07.1999г. на Боби1973
Красен - 05.07.1999г. на noni2009
Виктор - 23.07.1999г. на yanitab
Стефани - 25.07.1999г. на jakinik
Яна - 25.07.1999г. на Дидк@
Мария-17.07.1999г. на mary cherry

  grinning039Август:

Йоанна - 05.08.1999г. на ptica
Ралица - 06.08.1999 г. на Verdad
Пепи-09.08.1999г.наМама Раче
Рая - 24.08.1999г. на Мама Цоцоланка
Трифон - 27.08. 1999г. на Моли Уизли

  umbrellaСептември:

Георги - 24.09. 1999г. на elia_gg

  umbrellaОктомври:

Ралица - 27.10.1999г. на ДъраБъра
Петя-15.10.1999г. на dessita74

  umbrellaНоември:

 coldДекември:

Виктория - 08.12.1999г. на vimares
Боряна - 28.12.1999г. на jedira

Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


МИНИСТЕРСТВОТО НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА

                                    
Ето и някои сайтове на нашите ученици от Трети клас!!! Hug
Сайт на училището на Рая на Мамич!!! Hug
41 ОУ"Св.Патриарх Ефтимий",Столична Община на Мишо на Дороти!!! Hug


Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


Архива също е важен! Peace

15 септември вече дойде-с пълна раница четвъртокласника зове!!!!!
Трети клас и Ваканцията....
Септември на вратите чука!Третокласници,желаем,Ви сполука3!
Щом сме вече трети клас,Обществото и Природата ще учим в час!
Третокласниците се готвят със старание,за математическо състезание!!
Третокласниците стягат коледна украса,за подаръци вълшебни имата те нагласа!!
Третокласниците годината преполовиха,и с шестици много се сдобиха!!!
Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука!
Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука! 2
Хич не е проблем за нас този Втори клас!Голям проблем за нас e т … и 1Второкласници2"Второкласници"3
Второлачето на мама буквички яде!То е мойто миличко дете!
Второкласник,вече съм голям!Таблицата смятам,за да знам!
Ние сме голям втори клас.Заповядайте при нас!
Ех,ваканция голяма как те чака.....мама2!

Въпроси за ученическите пособия и вълнения разни
Първолачето на мама, втора седмица подхвана!
Мили мънички ръчички нижат с букви огърлички.
Буквички и цифри смело пишат вече малките ръчички
Плюс и минус, А, Б, В, учи нашето дете
Първолаче смело крачи напред към трудните задачи
Дядо Коледа очаква пак, нищо че е първолак
Първолачето езици учи, в ЕС трябва да сполучи
Празникът на буквите отмина, свършва скоро първата година
Ех, ваканция голяма, как те чака ... мама!

          Началото на 5кл.от към АРХИВ!!!!!!

Четвъртокласника училище зове,и всички борят се,Йоанка да оздравей!!!
Поизрастналите ни умници,в ПЕТИ клас са ученици!!!!
Майки на ПЕТОКЛАСНИЦИ сме се събрали и преговор на материала правим....!!
Пети клас е труден знаем, но за КоледаТА веЧ мечтаем".



                                                                                         Предложените заглавия на Нови теми!!!!!!

                                                              1.В  ПЕТИ клас е интересно - дробите се учат лесно!

                                                              2.Петокласниците вече са големи и с  лекота пресмятат  дроби!

                                                              3.В пети клас съм вече аз, за гаджето си мисля в час!

                                                              4.Петокласниците ни големи / или  засмени/, дроби смятат без проблеми.

                                                              5.ПЕТИ КЛАС е труден знаем, но за Коледа вече мечтаем


Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower




Последна редакция: нд, 30 яну 2011, 15:14 от Мама Цоцоланка

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Благодаря на Цоцоланка  Hug .


Тръгвам с баткото на Кукерското в Перник. Петокласника не желае да дойде с нас.

# 2
  • София
  • Мнения: 395
Извинявайте петокласници!!!
Майка съм на четвъртокласник.Следващата година ще сме вече при нова госпожа.
Моя син учи в 49 ОУ Бенито Хуарес - район Подуяне.Има ли във форума деца които учат там.Ще ми се да получа малко информация за преподавателите на вече порасналите ученици.Благодаря предварително

# 3
  • Мнения: 1 296
Хайде добро утро и от мен Hug и да ни е честита новата тема.
Благодаря и на мама Цоцоланка и на Птичка, че и двете имаха ангажимента за нея, въпреки многобройните си грижи и им подравям най-искрената си прегръдка в днешният ден:hug: Hug Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 37
 Като майка на петокласник, пожелавам на сина ми и на всички останали петокласници повече успех през втория срок.

# 5
  • Мнения: 804
привет в новата тема   bouquet

# 6
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
И от мен успех на всички петокласници във втори срок, лесно усвояване на знанията, много лични победи, здраве и весели игри, а на нас майките - здрави нерви да ги търпим и да ги подкрепяме. Grinning

п.п Как да впиша моето келеме в списъка( ако го премете)

# 7
  • Мнения: 958
Много благодаря и аз за новата темичка, много хубава първа страничка  bouquet
п.п Как да впиша моето келеме в списъка( ако го премете)
И аз искам в списъка, ако може, много е приятно при вас Hug Hug
Моята е Боряна-28.12.99
За нашите оценки се оказа, че не е нищо лично, което много ме изненада, вчера говорих с едно друго дете от класа и то сподели, че същите учители, които са написали в последните две седмици измислени оценки на щерката са написали такива и на него, говорим за три допълнителни оценки, не една, например по български при две шестици и една петица и пише една петица и две четворки и оставя 5 за срока ShockedНе мога да разбера защо го правят, като не им стигат оценките(въпреки че какво са правили целия срок, а не са писали оценки) защо пишат тройки и четворки, да напишат по една шестица на децата Naughty Mr. Green
Та целия клас по тези три предмета, за които имам възражения е ощетен с около една единица надолу.Е изобщо не съжалявам, че я местя да ви кажа, ако съм имала някакви съмнения, те се стопиха съвсем Crossing Arms
Като майка на петокласник, пожелавам на сина ми и на всички останали петокласници повече успех през втория срок.
Присъединявам се към това пожелание Hug

Последна редакция: нд, 30 яну 2011, 11:55 от jedira

# 8
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Много шестици, малко нерви и повече време за игра през втория срок на петокласниците! Laughing

# 9
  • Мнения: 548
Mad65 - подай инфо за детенце, и Мама Цоцоланка ще те допише ( поне така си мисля, че става).
Привет и от мен, заглавието на темата е уникално - много хъс (майчински) носи.
Моите чавета са на ски с таткото. Като прилежна майка седя  и се самоунищожавам от негативни мисли какво може ЕВЕНТУАЛНО да ги сполети. Станала съм толкова страхлива, че чак сама се плаша от себе си. То бива бива негативизъм, ама то мойто... #2gunfire
 В нашия град е колкото слънчево, толкова и студено. От сутринта събирам сили да ида на пазар за някоя лиготийка за коса ( я маска, я балсам, я някоя ампулка), и все не ми се излиза. Само като мина покрай огледало и се погледна настръхвам от това чудо дето ме гледа насреща - чорлаво и неугледно. Ма ми е толкова кеф да се нося така... май ще нападна Хари Потър докато ги няма децата - четем на смени, че с малкия сме на една книга.
А иначе - в духа на новата тема от сърце желая на петокласниците ни силен и успешен 2-ри срок!
На родителите - търпимост и толерантност към неизбежните промени в децата ни. Нека не забравяме, че и ние сме минали по тоя път.
Приятна почивка на всички!

# 10
  • Мнения: 164
На всички петокласници-повече усилие и много шестици! На майките-търпение и любов!

# 11
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Много шестици, малко нерви и повече време за игра през втория срок на петокласниците! Laughing
и от мен същото пожелание, а за тези които са в ново училище повече късмет и бързо приспособяване към новите условия Peace

# 12
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
привет в новата тема   bouquet

и към jerida

До 24 часа от отварянето на темата мама Цоцоланка може да ги добави. Пратете и на  лични данните

# 13
  • Мнения: 998
Мамо Цоцоланке,   bouquet

tzarina, на друго място сме, олимпийско Wink Та в този дух - олимпийски успехи през втория срок на всички Hug Аз дори не съм наясно, с какви оценки завършваме първия, много объркано стана. Ама в момента хиииич не ме вълнува. Така не ми се прибира в София... Петокласникът си беше взел учебници, но цялото време мина в плуване, разходки и хапване. Щом дори не съм изнервена от тази ситуация, нито притеснена, кога ще си научи, значи сме релаксирали много добре Laughing

# 14
  • Мнения: 303
Аз дори не съм наясно, с какви оценки завършваме първия, много объркано стана.
И аз така  newsm78! Бележникът ни е в къщи, във вторник сме на училище! Кога ще ги събират, кога ще нанасят оценки, никой не знае  Thinking  !!!

Общи условия

Активация на акаунт