Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 40

  • 46 918
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1






                       
Всеки вторник по ATV от 20 часа
Продукция на TMC / 2010 /
 Режисьор: Кудрет Сабанджъ , Mehmet Ada Öztekin
Сценаристи: Ethem Yekta, Murat Lütfü, Yıldız Tunç
Сценаристи втори сезон: İlksen Başarır, Yiğit Sertdemir, Elif Akçalı, Erkan Birgören, Firuze Engin
Продуцент: Ерол Авджъ
Музика: Туфан Кърач
Жанр: екшън , мелодрама, драма


Участват:
                          /За повече информация за артистите кликнете на снимката/

           

             

         

       

и други.


Ясемин е 25-годишна млада жена, работи в рекламна агенция. Седмица преди сватбата си, която очаква с голямо вълнение и нетърпение, Ясемин заварва любимия си в прегръдките на най-добрата си приятелка Мюжде. Когато е била дете  на Ясемин по-голямата й сестра умира при аборт след нежелана бременност. В резултат на тази случка, която кара семейството й да преживее  мъката и унижението заедно, Ясемин обещава на баща си, че няма да допусне извънбрачна връзка/да спи с мъж преди брака.
Ясемин губи вяра в любовта и невинността след изневярата, която преживява, и търси бягство от действителност която я наранява,при майка си –тя е пенсионирана учителка, живее в Бодрум. Под властта на гнева и мъката си, Ясемин се отдава на първия срещнат мъж на име Саваш, след което изчезва като Пепеляшка, оставяйки след себе си само едно колие...
Ясемин приема /мисли,че Саваш е барман, е около 30-годишен млад мъж, завършил бизнес администрация в престижния университет Боазичи и защитил магистратура в чужбина. Син на известно и влиятелно семейство от Ван, Саваш още от гимназиалните си години се стреми да е далеч от семейните работи, тъй като не одобробява закостенелите традиции и обичаи. Разбрал за незаконните, черни семейни сделки, Саваш напълно се отдръпва и се стреми да гради живота си по съвременен и законен начин. Семейството му живее в Истанбул, но не е скъсало връзките си с Ван – място със закостенели, архаични нрави.
След катасрофата, при която баща му и по-големият му брат умират, Саваш е принуден да застане начело на семейството си. Опитвайки се да измъкне семейството си от черните сделки и да изгради семейната фирма по нов, модерен, съвременен и законен стил, Саваш ще бъде принуден да се бори с нечистите отношения и престъпни групи, които баща му му оставя в наследство.Изгубилата вяра в любовта, Ясемин се завръща в Истанбул, към работата си в рекламната агенция. Не й е останало нищо друго, освен израстване в кариерата/по добра кариера. Но животът й готви нови изненади.Водещият борба на два фронта/на две места, Саваш е изправен пред още един проблем, произтичащ от изостаналите обичаи – за да се предотвари кръвно отмъщение, той е принуден да се ожени за вдовицата на брат си-Чичек.
Пътищата на Саваш и Ясемин един ден непременно ще се пресекат.




   



   



   





 Сериите с превод може да намерите в:


vbox7
I WANT TO SPEND MY LIFETIME LOVING YOU youtube
WHO IS THE FATHER OF OMER youtube
Fortune youtube
Only You youtube

Клипчета на Stefok :
SAVAS LOVE youtube
Murat Yildirim the best actor  youtube
Murat Yildirim and love  youtube
Yavuz the bad  youtube

Клипчета на Tanya_M :
в youtube ,   dailymotion   и   vbox7

Клипчета на keii:
в youtube ,  vbox    и  dailymotion


   


Тема 1  Тема 2  Тема 3  Тема 4  Тема 5  Тема 6  Тема 7  Тема 8  Тема 9  Тема 10  Тема 11  Тема 12  Тема 13  Тема 14  Тема 15  Тема 16 Тема 17 Тема18  Тема19 Тема 20 Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29 Тема 30 Тема 31 Тема 32 Тема 33 Тема 34  Тема 35   Тема 36    Тема 37   Тема 38   Тема 39





СВАТБЕНА АГЕНЦИЯ *ЛИНКИТЕ* И САВАШ ЕЪР ЛАЙН ОТВАРЯТ ВРАТИ ЗА ВАС 

“ГОЛО ОРЪЖИЕ  3 1/2”  
 


 Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 600 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намалява до желаната височина.

# 1
  • Мнения: 1
ПРИВЕТ,  МОМИЧЕТА. ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА, ЮБИЛЕЙНА 40 ТЕМА.

ИСКА МИ СЕ ТОВА ДА БЪДЕ ТЕМАТА НА

РАЗРЕШЕНИТЕ ПРОБЛЕМИ


Пожелавам ви приятни мигове с любимия сериал, повече положителни емоции и вълнения. Дано любовта победи злото и неприятностите, наказание да получат само тези, които заслужават.


Момичета, не съм сигурна дали на всички харесва този начин на оформление на темите. Но реших да им придам по-романтичен вид, тъй като наближава денят на влюбените, който все повече българи припознават и като  наш, БГ празник. Пък и нали сме в "романтичен" подфорум, та да си оправдаем мястото под слънцето на БГмама.

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 09:32 от hiacint

# 2
  • Мнения: 0
Привет и от мен,

HIACINT, чудесна тема, поздравления!

Аз съм от новодошлите в темата, незнам дали пиша празнословия, но изказвам мнението си. Снощи казах, че в серията не се е случило нещо кой знае какво, предвид това, че в предните серии ни побъркаха от най-различни събития. Та с оглед на това си позволих да  го напиша, но не и че сценария издиша или нещо такова. Аз макар и от балкона съм с вас още от 2- ра тема. Наслаждавам се на всичко, което правите- на чудесните клипчета, колажи, колко бързо намирате и песни и правите преводите им, наистина сте чудесни.
Незнам защо, но ми стана криво от тези изказвания за празнословните постове, затова едва ли ще пиша повече. Пожелавам ви прекрасни минути с любимия филм!  bouquet
 

# 3
  • Мнения: 1
Привет и от мен,

HIACINT, чудесна тема, поздравления!

Аз съм от новодошлите в темата, незнам дали пиша празнословия, но изказвам мнението си. Снощи казах, че в серията не се е случило нещо кой знае какво, предвид това, че в предните серии ни побъркаха от най-различни събития. Та с оглед на това си позволих да  го напиша, но не и че сценария издиша или нещо такова. Аз макар и от балкона съм с вас още от 2- ра тема. Наслаждавам се на всичко, което правите- на чудесните клипчета, колажи, колко бързо намирате и песни и правите преводите им, наистина сте чудесни.
Незнам защо, но ми стана криво от тези изказвания за празнословните постове, затова едва ли ще пиша повече. Пожелавам ви прекрасни минути с любимия филм!  bouquet
 


miles away, не си права, това изобщо не се отнасяше за теб, така че те моля, не се огорчвай без причина и си остани в темата. Всеки нов човек е добре дошъл и всяко мнение обогатява и разнообразява темата. Надявам се да се вслушаш в думите ми и да не се отказваш да пишеш тук. Харесва ми как разсъждаваш, и предполагам, не само на мен. Радвам се на всички нови момичета, които правят чудесни коментари. Така, че остани и пиши за всичко, което те вълнува от филма.   Hug Hug

# 4
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

miles away, не си права, това изобщо не се отнасяше за теб, така че те моля, не се огорчвай без причина и си остани в темата. Всеки нов човек е добре дошъл и всяко мнение обогатява и разнообразява темата. Надявам се да се вслушаш в думите ми и да не се отказваш да пишеш тук. Харесва ми как разсъждаваш, и предполагам, не само на мен. Радвам се на всички нови момичета, които правят чудесни коментари. Така, че остани и пиши за всичко, което те вълнува от филма.   Hug Hug
hiacint,прекрасна тема!  bouquet  bouquet Hug Hug
Ха, да ни е честита юбилейната 40-та тема. Peace

Ако позволите и аз ще се умешам в диалога. Верно, че не е редно да си бутам...НОСА където не ми е работа, но и аз да кажа:

miles away, поста не е насочен към тебе. Даже ако беше прочела внимателно поста заради който ти е криво, нямаше да се познаеш там. В поста пишеше много ясно от какво е провокиран.
Върни се миличка и се забавлявай с нас. Hug Hug  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 28
Чела, недочела старата тема, но бързаща за срещите с вас виртуални приятелки,

ПОЗДРАВ!   в новата ИСКРЯЩА ТЕМА
hiacint, оформлението е страхотно. Дано създаде на нас настроение за прекрасни дискусии, а на сценаристи и филмов екип желание да ни зарадват с повече положителни емоции.

 smile3501     newsm51     smile3501     love001

Последна редакция: ср, 02 фев 2011, 23:37 от boule-neige

# 6
  • Мнения: 28
Зизу, докато те видя и пращам поздравите си за теб в предишната тема, ти си скочила тук.  bye    Hug

# 7
  • Мнения: 0
Абсолютно си права! С това изказване за "празнословните псотове" форумът ми заприлича на един друг.  Жалко, наистина мислех, че е различен. А що се отнася до езиковата култура, да не търсим правописни и пунктуационни грешки, защото ще ги намерим при много от пишещите и то не такива, които можем да отнесем в графа "технически". Съжалявам, ако съм обидила някои, но обичам да си изразявам мнението свободно, без да се притеснявам дали някой ще го сметне за празнословно или не.

Привет и от мен,

HIACINT, чудесна тема, поздравления!

Аз съм от новодошлите в темата, незнам дали пиша празнословия, но изказвам мнението си. Снощи казах, че в серията не се е случило нещо кой знае какво, предвид това, че в предните серии ни побъркаха от най-различни събития. Та с оглед на това си позволих да  го напиша, но не и че сценария издиша или нещо такова. Аз макар и от балкона съм с вас още от 2- ра тема. Наслаждавам се на всичко, което правите- на чудесните клипчета, колажи, колко бързо намирате и песни и правите преводите им, наистина сте чудесни.
Незнам защо, но ми стана криво от тези изказвания за празнословните постове, затова едва ли ще пиша повече. Пожелавам ви прекрасни минути с любимия филм!  bouquet
 


miles away, не си права, това изобщо не се отнасяше за теб, така че те моля, не се огорчвай без причина и си остани в темата. Всеки нов човек е добре дошъл и всяко мнение обогатява и разнообразява темата. Надявам се да се вслушаш в думите ми и да не се отказваш да пишеш тук. Харесва ми как разсъждаваш, и предполагам, не само на мен. Радвам се на всички нови момичета, които правят чудесни коментари. Така, че остани и пиши за всичко, което те вълнува от филма.   Hug Hug

# 8
# 9
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизу, докато те видя и пращам поздравите си за теб в предишната тема, ти си скочила тук.  bye    Hug
Хош гяльдиниз казъм.  love001  love001  love001
Как е хавата във Виена? Пийна ли едно кафенце и за мен...?

# 10
  • Мнения: 1
Дами, хайде да оставим неприятните емоции в старата тема и да започнем на чисто новата. Да не си разваляме настроението. Всички влизаме тук за разтоварване и няма смисъл да се изнервяме излишно. Зизу е права, в поста на Лили  беше подчертано от какво е провокиран. Така, че момичета, не се товарете излишно. Пишете си мнението, както е било винаги в тази тема. И всички са добре дошли и свободни да пишат каквото искат във връзка с филма. Да запазим добрия и толерантен тон на темата, както е било до сега.  Hug Hug

# 11
  • Мнения: 1 863
hiacint, прекрасна нова тема! Струи такава толина и уют! Дано, наистина да е темата на разрешените проблеми! Да я напълнем с много любов!  Heart Eyes Все пак е юбилейна и заслужава само хубави неща!
 С пожелание това място да остане чисто и позитивно! Hug
Да се забавляваме! newsm68 newsm44

# 12
  • Мнения: 28
Зизу, докато те видя и пращам поздравите си за теб в предишната тема, ти си скочила тук.  bye    Hug
Хош гяльдиниз казъм.  love001  love001  love001
Как е хавата във Виена? Пийна ли едно кафенце и за мен...?


Мноооооооого студено там, нета не ще да пусте aTV-то и затова аз наблегнах на виното. Но, сега ще наваксам с гледането и с четенето, че вие като вихрушка сте отнесли предишната тема, видях с дълги постове, каквито аз обичам. Чак после ще се впусна и аз във филмово-форумните споделяния.

# 13
  • Мнения: 1
Да си кажа и аз - всеки има право да си изказва мнението. Никога спор по това не е имало в тази тема. Разбира се при спазването на правилото да не обижда и нагрубява никой, да коментира по темата. И аз съм от тези, които по-късно слязоха от балкона и бях приета като своя. Рязка съм и няколко пъти наруших добрия тон, но се извинах. Някои приеха извиненията ми, някои - не. Но пък не съм очаквала, че ще се държим като в детската градина - на ти куклите, дай си ми топката.

Момичета, тука ни събира един филм, който харесваме. Нека да си направим къщичката уютна и весела. Мисля, че всички сме интелигентни хора, за да не приемаме извинението на някой друг. Така, че хайде да продължим без обиди и без който и да е, да напуска темата. Късмет, Кеии и аз тогава какво ще правим? 

# 14
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Благодаря за прекрасната темичка.
Аз съм от тези дето не пишат. Признавам си не чета всички коментари, а само някои друг които ми се набие на окото. Но удоволствие ми прави да пускам клипчета, статии, снимки и да се ровя из различните форуми.


Общи условия

Активация на акаунт