Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 29

  • 43 885
  • 731
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313









Продукция: Kanal D (Türkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия













bTV 20.00ч - ОТ понеделник ДО петък












АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlül = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 










Официален сайт на сериала 








Снимки от сериала:





 



 

 

 







Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9ТЕМА 10ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28,


   
     

   Епизодите от Алекс 

   Епизодите в gledaiseriali.com 

   Епизодите в zamundai.com 

   


Резултати на анкетата от тема 28








ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата       







# 1
  • Мнения: 0
  този път  съм първа ,както никога,благодаря отново за темата,Мангосива   Hug
  Хазал с това момче  от новия й филм много си подхожда,сладка двойка са.
  Бехлюл се държи много лошо с Бешир,унижава го излишно.Освен Нихат,Бешир е другият образ,който е в пълен контраст с Бех.Ако някой обича Нихал,това е той.Поведението му е продиктувано от ревност,преди всичко и защото й мисли доброто,а с него знае че няма как да стане. Бех не пропуска случай да го стъпче,това не ми харесва.Те двамата не се обичат.Бех смята Бешир,за по-долу от него,обаче ако не е Аднан и на неговото място нямаше да е.Усеща инстинктивно,че Бешир е всичко,което той не е,а би трябвало да бъде.Думите му към  бяха много точни-че лъже и разочарова всички.Естествено нашият хубавец в отговор си грабна чантичката и дим да го няма,Елиф я има само за параван  Sick

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 12:38 от charovnica

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
втора  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 277
Нападнахте новата темичка като топъл хляб. Laughing

Аз гласувах в анкетата с опцията "Нито една от посочените".

# 4
  • Мнения: 3 371
Magosniwa ,  newsm51 newsm51 newsm51

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
"Чак не мога да повярвам какво чета ! ooooh! Ако те изнасили непознат човек или такъв , който те отвращава - той изнасилва само тялото ти ( разбира се , че пораженията , които остават в психиката , са непреодолими обикновено !) .Но , ако те изнасили любим - приятел , съпруг , любовник , дори човек , към който имаш някакво влечение или чувства - той изнасилва душата , сърцето , психиката ти , всичко , което си ! И тогава последствията са душата ти , за психическото ти здраве , са непоправими ! Никой човек ( няма да кажа "жена " , защото не само жените са обект на подобно насилие ) не заслужава подобно унижение над личността ! Peace "

gospojata, ето какво мисля аз: дори с любимия мъж, на когото не изневеряваш, може понякога да нямаш желание за интимност, нормално е, нали, но не е толкова ненормално заради него да го направиш. А в случая, когато Бихтер си е навлякла гнева му, хойка му под носа, уж не го обича, а продължава да е с него и да му точи сметките- аз мисля, че й е малко "изнасилването" от мъжа й, а както писах в края на предната тема, ще се повторя - заслужава два хубави яки шамара. Тя си го предизвиква просто.

# 6
  • Мнения: 1 296
Гласувах за любовта на Бехлюл Peace
Благодаря за новата тема  bouquet на Магносива.

# 7
# 8
  • Мнения: 3 371
Не искам да спорим ,  svetla! Peace Това е твоето виждане и макар да не съм съглсна , го уважавам !
За съжаление , работата ми ме е срещала с хора , претърпели насилие и това завинаги е формирало у мен непримиримост към всяка форма на насилие или посегателство върху личността на човек !  Peace

# 9
  • Мнения: 0
  За анкетата гласувах -от любовта на всички по малко,т.е. всички хубави неща от любовта на тези различни мъже,събрани  в едно.Само за Хилми не ми е много ясно кое му е положителното,но може би това,че показа на жена си,че има нужда от нея и вижда в нея партньор и приятел.
  Насилието е нещо лошо и не е оправдано при никакви обстоятелства.После Аднан не мисля,че се чувства особено добре като знае какво е направил.

# 10
  • БГ
  • Мнения: 78
Наблюдавам темата,още преди да започнат сериала по бТВ.
Сега нещата са различни и след четенето на някои постове оставям с  горчив вкус.
Но знам ( с изключение на две теми),че и при другите теми е почти същото.
Нетърпимост към различното виждане, към становища не съвпадащи с нашето,нетърпимост към критики, относно любим актьор или актриса.
Затова много често в такива теми рано или късно става тихо,тихо....И се започва с поздравления и почерпки по различни поводи,с постване на 2-3 страници на снимки от сериала и след 10 страници я събереш 10 изречения текст относно сериала, я – не! Тъжно.. за нас! Словесна агресия има и тук,засега на моменти.Но на мен ми е интересно и ще следя темата и моля момичетата,различните, да не се отказват да пишат,защото без тях темата ще стане безинтересна.Тези мнения са като солта,те предизвикват дебат,спор .... само не ги обиждайте !
Понякога за емоцията,за чувството не можеш да намериш обосновка,не можеш да го обясниш с факт, тя /то/ просто си стои там,има го,но защо.....нямаш обяснение- остава ти само възможността да го споделиш с някого и....идваш в темата!Затова ми се струва не дотам точно да изискваме обосновани и подкрени с факти мнения.
И да кажа на тези ,които говорят за „съдене” и Бог – специално аз не съдя никого и ми се иска и мен да не съдят.Просто казвам одорявам-неодобрявам,правилно-грешно – СПОРЕД МОИТЕ РАЗБИРАНИЯ, СПОРЕД МОИТЕ ЦЕННОСТИ  и не се сърдя на никого,ако не одобрява или приема това.Достатъчно ми е,че възпитавам децата си да бъдат различни от характери като Бихтер,Бехлюл,Джамиле,Катя и Фирдевс.

Малко дълго излезе,ама вие сте добрички Laughing и ще ме изтърпите!

# 11
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
 този път  съм първа ,както никога,благодаря отново за темата,Мангосива   Hug
  Хазал с това момче  от новият й филм много си подхожда,сладка двойка са.

много са сладки  newsm76 нали smile3502

# 12
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
di_ni smile3501 smile3501 smile3501

# 13
  • Мнения: 77
Прекрасна тема  bouquet

# 14
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт