Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 34

  • 48 300
  • 725
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66






автор на колажа Magosniwa





Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79













bTV 20.00ч - ОТ понеделник ДО петък












АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 










Официален сайт на сериала  








Снимки от сериала:



























Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5,  ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9,  ТЕМА 10,  ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33



   
      

    Епизодите от Алекс  

    Епизодите в gledaiseriali.com  

    Епизодите в zamundai.com  

   


Резултати на анкетата от тема 33








ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата      







Последна редакция: пт, 11 мар 2011, 16:53 от cookie_

# 1
  • Мнения: 472
Първа:)  bouquetС пожелание в тази тема да е много позитивна и без никакви грубости Hug

# 2
  • Мнения: 8 409
Куки, само остава да направиш един колаж за тема 34 и да добавиш линк към старата при останалите. Wink А, и резултатите от анкетата. Laughing

# 3
# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042

Браво за реакцията.

# 5
  • Мнения: 66

Пуснах я за благото ви,не за да ми се смеете.  ooooh!
Ако кажете,ще я изтрия.
Снежи,нека колажа да е проблема.
По-добре стария колаж,отколкото караници в темата.
Няма нужда да благодарите на мен,темата си е на Magosniwa.

# 6
  • Мнения: 11 984
cookie_ ,браво на теб  newsm10

# 7
  • Мнения: 6 669
Куки-радвам ти се , не ти се "смея".......   bouquet
Браво за труда!  Hug Не бъди скромна........

# 8
  • Мнения: 8 409
Снежи,нека колажа да е проблема.
По-добре стария колаж,отколкото караници в темата.
Да, да, така е. Само се шегувах, де.   bouquet
Благодаря за новата тема и не се впрягай толкова. Hug

# 9
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Малко ме е срам, но се дотътрих.

# 10
  • Мнения: 66
Момичета има малко неща за дооправяне,ще се опитам да ги оправя.
Но ако някой иска да ми пише на ЛС да ми помогне.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 364
Честита нова тема!  Simple Smile
Аз само да се опитам да поясня, защото ми се струва, че всички си говорим за едно и също, но с разлини думи. Психичен проблем невинаги означава лудост. Психологическите термини са малко сложни, защото в разговорната реч изглеждат по един начин, а всъщност имат съвсем друго значение. Както и психитърът не е лекар само за шизофреници.  Wink
Сега разбирам, че припадъците на Нихал датират от смъртта на майка и - не бях обърнала внимание на този момент. Детето най-вероятно е имало посттравматично стресово разстройство и ако близките са реагирали навреме на пробелма - да я заведат на психиатър, може би щеше да остане в миналото. Тези реакции при особено тежко събитие, каквото е смърт на родител, са често срещани при децата. Но ако се наблюдават в по-дълъг период от време и не им се обърне внимание, като се чака да отшумят от самосебе си, проблемът може да стане и по-сериозен. Както видяхме припадъците на Нихал станаха и причина да се провали във важна житейска ситуация - което говори, че е крайно време да се вземат мерки.
Ама и аз яко съм се вкарала във филма.  Shocked

# 12
# 13
  • Мнения: 0
Yulichka, много си права, струва ми се.
Мерките ще бъдат да дадем на малкото, мило, глезено момиче мечтания Бехлюл...Лош избор на лекарство...

# 14
  • Мнения: 1
хоп цоп и аз!
В нашата темичка нова, цопвам и аз с коментари готова!

Общи условия

Активация на акаунт