За пролетна ваканция в ПЕТИ клас си мисля вече аз!!!

  • 32 254
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 030
Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

                                                                               

ТОВА СМЕ НИЕ!

coldЯнуари:

Влади - 01.01.2000 г. на albena_vlady
Коко - 11.01.2000 г. на Judy
Ксения - 24.01.2000 г. на Nastasja
Марина- 08.01.1999 г. на Jarrita
Виктория-11.01.2000г. наНеПоКоРна


 coldФевруари:

 familyМарт:

Гицка - 18.3.1999г. на gargamela
Петър - 29.03.1999 г. на blanc
Давид-03.03.1999 г. на tzarina
Цветомир-15.03.1999г. на duh4enceto
 familyАприл:

Даниел - 03.04.1999 г. на ВечеПетя
Христо - 06.04. 2005г. на Моли Уизли - брат на третокласник
Мишо -  24.04.1998 г. на (х) Dorothy
Цветан-11.04.1999 г. на G.D.
 familyМай:

Йордан - 14.05.1999г. на paleto
Борис -  23.05.1999г. на Вълничка (морска)
Влади - 31.05.1999г. на raliar

  grinning039Юни:

Теодора - 03.06.1999г. на nezito
Кристиян - 18.06.1999г. на tanya.d
Калина - 22.06.1999г. на nevena_68
Георги - 23.06.1999г. на roosi
Естела - 27.06.1999г. на Gabie

  grinning039Юли:

Ивайло - 01.07.1999г. на камелия
Лъчезар - 02.07.1999г. на Боби1973
Красен - 05.07.1999г. на noni2009
Виктор - 23.07.1999г. на yanitab
Стефани - 25.07.1999г. на jakinik
Яна - 25.07.1999г. на Дидк@
Мария-17.07.1999г. на mary cherry

  grinning039Август:

Йоанна - 05.08.1999г. на ptica
Ралица - 06.08.1999 г. на Verdad
Пепи-09.08.1999г.наМама Раче
Рая - 24.08.1999г. на Мама Цоцоланка
Трифон - 27.08. 1999г. на Моли Уизли

  umbrellaСептември:

Георги - 24.09. 1999г. на elia_gg

  umbrellaОктомври:

Ралица - 27.10.1999г. на ДъраБъра
Петя-15.10.1999г. на dessita74

  umbrellaНоември:

 coldДекември:

Виктория - 08.12.1999г. на vimares
Боряна - 28.12.1999г. на jedira

Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


МИНИСТЕРСТВОТО НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА

                                   
Ето и някои сайтове на нашите ученици от Трети клас!!! Hug
Сайт на училището на Рая на Мамич!!! Hug
41 ОУ"Св.Патриарх Ефтимий",Столична Община на Мишо на Дороти!!! Hug


Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


Архива също е важен! Peace

15 септември вече дойде-с пълна раница четвъртокласника зове!!!!!
Трети клас и Ваканцията....
Септември на вратите чука!Третокласници,желаем,Ви сполука3!
Щом сме вече трети клас,Обществото и Природата ще учим в час!
Третокласниците се готвят със старание,за математическо състезание!!
Третокласниците стягат коледна украса,за подаръци вълшебни имата те нагласа!!
Третокласниците годината преполовиха,и с шестици много се сдобиха!!!
Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука!
Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука! 2
Хич не е проблем за нас този Втори клас!Голям проблем за нас e т … и 1Второкласници2"Второкласници"3
Второлачето на мама буквички яде!То е мойто миличко дете!
Второкласник,вече съм голям!Таблицата смятам,за да знам!
Ние сме голям втори клас.Заповядайте при нас!
Ех,ваканция голяма как те чака.....мама2!

Въпроси за ученическите пособия и вълнения разни
Първолачето на мама, втора седмица подхвана!
Мили мънички ръчички нижат с букви огърлички.
Буквички и цифри смело пишат вече малките ръчички
Плюс и минус, А, Б, В, учи нашето дете
Първолаче смело крачи напред към трудните задачи
Дядо Коледа очаква пак, нищо че е първолак
Първолачето езици учи, в ЕС трябва да сполучи
Празникът на буквите отмина, свършва скоро първата година
Ех, ваканция голяма, как те чака ... мама!

          Началото на 5кл.от към АРХИВ!!!!!!

Четвъртокласника училище зове,и всички борят се,Йоанка да оздравей!!!
Поизрастналите ни умници,в ПЕТИ клас са ученици!!!!
Майки на ПЕТОКЛАСНИЦИ сме се събрали и преговор на материала правим....!!
Пети клас е труден знаем, но за КоледаТА веЧ мечтаем".
Втори срок на Пети клас почваме на мръсна газ...



                                                                                         Предложените заглавия на Нови теми!!!!!!

                                                              1.В  ПЕТИ клас е интересно - дробите се учат лесно!

                                                              2.Петокласниците вече са големи и с  лекота пресмятат  дроби!

                                                              3.В пети клас съм вече аз, за гаджето си мисля в час!

                                                              4.Петокласниците ни големи / или  засмени/, дроби смятат без проблеми.

                                                              5.ПЕТИ КЛАС е труден знаем, но за Коледа вече мечтаем


Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower


Няколко полезни сайта:
http://download.pomagalo.com/280633/transformirasht+prerazkaz/
http://www.probujdane.com/statii/zapetaya.htm
http://www.domashno.bg/
http://www.iskam6.com/prerazkaz/346-hitar-petar-i-kadyata.html
http://www.myschoolbel.info/Test5.html
http://math-bg.com/?page_id=2427

Последна редакция: чт, 28 апр 2011, 22:40 от bubanka

# 1
  • Мнения: 1 030
Ваканция.....ура,желая на всички по малко кашлици повече игри,през ваканцията....! Laughing

# 2
  • Мнения: 1 296
Хайде, да ни честита и тази нова темичка за нашите деца. Дай боже само здраве и слънчеви усмивки да ни радват, както и добри оценки.
Птиче, благодаря за новата тема Hug

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Слънчева, здрава и успешна седмица на всички ви! Hug

# 4
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Живи и здрави, да си починат хубаво пролетната ваканция.

# 5
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
И от мен здравейте!
Радвам се, че ви е допаднало заглавието. Не само петокласника, но и майка му  Grinning мисли за ваканция!
Благодаря на птичка за оформлението, супер е! Здраве и успех на всички.
tzarina, да не би да е бронхит недай си боже. Защо не направите една снимка? Бронхита е опасен- може да стане хроничен. Попитай лекарката за Респивакс . Има за деца май. Пие се дълго време - 30 дни, но помага. Друго нещо дето се сещам е вендузии ( дали го изписвам правилно Thinking) Това са дебели стъклени чаши с памуче, лепнато за дъното(плюнчи се) Запалва се памучето и се лепи чашата на гръбчето на детето чрез вакуум. Много внимателно. Памучето трябва да е добре залепено за да не падне и изгори детето. Татко правеше такива вендузии при пневмония. Аз съм слагала само веднъж на майка ми.

# 6
  • Мнения: 330
Ох, как я чакам тази ваканция! Дано да намажа и аз някоя почивчица.
Дай Боже в новата тема само хубави неща- здраве и повече шестици.
Моята госпожица се поизложи събота и неделя. На олимпиадата по математика объркала формулата за лице на повърхнина на куб и цялата задача отишла. На лингвистичното има 8 грешки. Малко я оправдава това, че е в група 5-6 клас и е от по- малките.
Както и да е, изпратих ги на ски в София за една седмица. Без уроци и домашни.

# 7
  • Мнения: 548
Ехо, и аз съм при вас в новата темичка. Както винаги на ниво - поздравления!
Хайде болните вече да оздравяват, че пролет дойде. Ние се завърнахме от малка ваканция, прекарахме уникално добре. В петък не бяхме на училище, и днес съм пратила петокласника с милион заръки - да не забрави да се информира какво е изтървал, че да го навакса. Ще падне голямо учене тази седмица, още повече, че брат му сутринта отпътува на зелено училище, и като е сам по лесно ще може да се  кротва над уроците.

# 8
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен! Уж се стопли , времето хубаво, а синът ми пак е болен-ангина, пак антибиотици... Cry Дано се оправи бързо, утре има контролна по математика.

# 9
  • Мнения: 8 567
И аз да се разпиша.

Зажадняли сме за ваканция.  Stop Но да е топла и слънчева.


ПП. И моят син кашля като магаре все още. Ама много. ooooh! От вчера е на антибиотик, дано има ефект някакъв.

# 10
  • Мнения: 1 296
На антибиотик сме и ние, водих го преди малко на лекар. Взе да се задушава докато кашля от вчера, та днес ходихме пак до личната. Усъмни се за коклюш. С тая упорита кашлица....Веднага започнахме антибиотика, но и тази седмица няма да е на училище. Утре имат час на класа, та ще ходя с учебниците да ми покажат материала, който е взет минатала седмица.

# 11
  • Мнения: 620
Кац!
При такива упорити кашлици не се доверявам на преценките на личните лекари и водя болните до фтизиатричния диспансер на преглед при пулмолог и за снимка.
Ваканция е хубаво нещо, но май имаме да почакаме още Simple Smile, така че не се настройвам предварително лежерно Simple Smile
Утре съм на родителска среща, да не повяраш.

# 12
  • Мнения: 8 567
Ами ние вчера точно в пулмологията ходихме. Рентгенът им не работел в неделя. Но ни прегледа жената, предписа ни антибиотик, продължаваме противоалергичните.
Но определено не очакваха, че ще имат посетители. Явно не е това процедурата, поне не и за почивните дни

Докторката каза, че  при такива проблеми дежурни били в Исул -УНГ.
Аз откъде да знам, че му е УНГ проблемът. Може да се окаже, че е и нещо алергично.
Наистина е гола-вода здравеопазването
Как може в столицата да няма една детска болница и в нея да е всичко на едно място!?!?
Да прегледат детето и да го упътят за където е.

ПП. Утре и на УНГ ще отидем. За по-сигурно.

# 13
  • Мнения: 620
Здравеопазването не е гола вода, а е голо нищо  #Cussing out Никакво го няма.....почти като образованието, също като полицейското опазване, чистотата на улиците и още сто такива съвсем нормални ежедневни неща за една нормална държава...

# 14
  • Мнения: 1 296
Не знам вие как сте, ама лично аз ставам супер притеснена и уплашена, когато някое от децата са болни. И се чувствам адски несигурна във всичко, докато не ги видя, че са започнали да се оправят.
Сега сме на ,,Клацид,,, 2 пъти по 1 таблетка през 12 часа.

Общи условия

Активация на акаунт