Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 21"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 21 865
  • 722
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313


любовта търпи всичко,вярва на всичко,от всичко се надява,на всичко отстоява.


Adını
Feriha
Koydum








Ще излъжа ако кажа , че живота ми без теб е същия......
че не боли липсата ти , и че най-накрая те забравих......
или да кажа , че не ме засяга ако те видя с друг,
дори аз самия не бих си повярвал.................
ще е като да се гледам в огледалото ,
и да искам да излъжа себе си........

Защото все още те обичам, и все така съм влюбен........
не намирам начин да те забравя
нито да изтръгна любовта ти напълно, защото все още те обичам
и съм сам, бих направил всичко за да те целуна отново...........
и отново до теб да се събудя.....защото  все още те обичам!!!






   SHOW TV  20.00ч - ВСЕКИ ПЕТЪК











АНОНС :


Филмът ще покаже действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.












В ролите:








Преведени серии в vbox7




























Страница на сериала в сайта на show tv 





Снимки от сериала:
























 
 




Старите Теми:


Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8, Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20,




Резултати на анкетата от тема 20








Приятни минути в темата     






# 1
  • Мнения: 54
Благодаря ти, Хриси  Hug

# 2
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Благодаря Hug

Не винаги под слънцето се скиташ,
не винаги живота ти е песен,
но винаги е нужно да се питаш:
Живот ли щеше да е, ако беше лесен?

Не винаги преглъща се вината,
не винаги и времето лекува.
Но винаги заплаща се цената
и винаги безумно много струва![/color]

# 3
  • Мнения: 61
Мерси Хриси   bouquet

# 4
  • Мнения: 21 201
Докато се изкажа в старата тема и Вие сте сътворили нова, наистина съм неадекватна. Ако щете ми вярвайте за първи път дори и диалозите между Фери и Емир не ме вълнуват. Каквото и да са си казали нещата вече са ясни КРАЙ!

# 5
  • Мнения: 54
Не мога да си обясня защо трябва действието да е чак пък толкова драматично. Не може ли по- умерено да го карат. ooooh! Ние толкова добре си прекарваме заедно, вместо в петък да си гледаме серията и да се забавляваме, вижте на какво заприлича темата.  Tired

Наде, и аз съм като теб. Нямам желание и не ме вълнуват тези сцени. Можеше и без тях да минем. А как всеки си драска глупости, поне да предупредят, че са абсолютни фантазии. Sick Само ни заблуждават.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 8
Хриси, нямаш равна...Много ти благодаря newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 7
  • Мнения: 12 719
Много лесно се отказвате няма да се откажем ако сме истински Фемирки няма да се предадем накрая пак ще са заедно има случаи в които може някой да се откаже от годежа смисъл да е сключен и да се откажат от него има светлина в тунела недейте така моля ви умолявам ви  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet Хриси прекрасна тема  bouquet  bouquet  bouquet миличка моля ви стегнете се пак ще са заедно обедена съм в това просто искат сега да ни покажат че на всичко ще им устои любовта спокойно моля ви се  Hug Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 12 719
Не Сиси темата ни ще е максимум още 2-3 епизода така може и само 1 но пак ще са заедно чуствам го а щом го усещам значи ще стане  Hug Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 12 719
е стига де къде се губите всички забога стегнете се моля ви не е болка за умиране това е съдбаааааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Пак ще са заедно ще видите само малко търпение ни трябва моля ви недейте така моля ви  Hug Hug Hug Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 313
е стига де къде се губите всички забога стегнете се моля ви не е болка за умиране това е съдбаааааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Пак ще са заедно ще видите само малко търпение ни трябва моля ви недейте така моля ви  Hug Hug Hug Hug
Оф голям оптимист си  Sad

# 11
  • Мнения: 12 719
Да Хриси аз вярвам в чудеса мъничка съм може би затова вярвам моля ви и вие повярвайте те ще са заедно усещам го милички  Hug Hug Hug Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 313
То и аз вярвах че Ефе ще се излекува ама умря  Cry Cry Cry
Лека нощ  newsm46

# 13
  • Мнения: 21 201
Сиси много си права. Как можахме да се хванем като удавници за сламка на писаниците уж от турски фенове, но така е като всички жадуваме за любов между Емир и Фери. Умни момичета сме, как не ни светна червената лампичка, че при тези обстоятелства няма как да има романтика и любов, защо така изглупяхме не знам. Момичета от темата се ровеха, като пчелици из форумите за някоя хубава новина, а то какво. Какво очаквате Вие  да се случи по нататък във филма, толкова тайни има още не разкрити. При създалите се обстоятелства, то филма трябва да е към финала си. Сега разсъждавам по-спокойно от одеве и все си мисля, че сценаристите рязко ще извият линията на серияла. Просто не е възможно никакво развитие да няма вече в отношенията между тях двамата.

# 14
  • Мнения: 12 719
Хриси недей така Ефе беше болен писано му е било да умре тука е съвсем различно едва на 14 епизод сме а вие се едно дадохте богу дух о немога да ви гледам така къса ми се душичката  Sad Sad Sad Sad Sad Cry Cry Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт