Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 19"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 18 519
  • 725
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313


любовта търпи всичко,вярва на всичко,от всичко се надява,на всичко отстоява.


Adını
Feriha
Koydum








Ще излъжа ако кажа , че живота ми без теб е същия......
че не боли липсата ти , и че най-накрая те забравих......
или да кажа , че не ме засяга ако те видя с друг,
дори аз самия не бих си повярвал.................
ще е като да се гледам в огледалото ,
и да искам да излъжа себе си........

Защото все още те обичам, и все така съм влюбен........
не намирам начин да те забравя
нито да изтръгна любовта ти напълно, защото все още те обичам
и съм сам, бих направил всичко за да те целуна отново...........
и отново до теб да се събудя.....защото  все още те обичам!!!






   SHOW TV  20.00ч - ВСЕКИ ПЕТЪК











АНОНС :


Филмът ще покаже действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.












В ролите:








Преведени серии в vbox7




























Страница на сериала в сайта на show tv  





Снимки от сериала:
























 
 




Последна редакция: нд, 10 апр 2011, 20:40 от Magosniwa

# 1
  • Мнения: 0
записче от меен .. темата е страхотна Simple Smile

# 2
  • Мнения: 12 719
Здравейте и от мен Хриси уникална тема както винаги миличка Hug Hug Hug HugБлагодаря ти за темата  Hug Hug Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 12 719
Мале намерих класацията дето преди я побликувахме в форума ама с бая нови резултати може ли да я побликувам Hug Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 8 409
Здравейте.
Докато отсъствах сте изписали темата и има нова.  #Crazy
Magosniwa, мерси. Чудесна е.  bouquet

Досега четох и в общи линии съм наясно какво се е случило в серията. Мисля, че вече е време Фериха да казва истината и да става, каквото ще.




Снежка, написала съм ти извинителната бележка Hug
Hug

Добре, че видях навреме, че и другата сестра се е оправдала, че иначе щях на нея да пратя наградата с панделка. hahaha[/color]
Щеше пак да ме пратиш с косматко на вечеря. Laughing Laughing Laughing

Тоз Мехмет последно време се кротна. Thinking Снежка добре ги подбира. hahaha
Аха, и не го давам на никого. Wink

Май Мехмедчо си намери майстора  Mr. Green Mr. Green не знам замо Снежка като види какво ще става  hahaha hahaha

малеееееееееееее, тази пък ще изяде Мехмед ooooh!
Нали не знам Снежка какво ще прави сега  hahaha hahahaпък и тя тази един образ само  Joy
ами той като попарен я гледа, ама кой знае Снежка как го е наплашила Mr. Green
Знае той какво го чака, затова е примерен. hahaha

Magosniwa, благодаря за снимките. Нашето момиче е много хубаво в Беяз шоу. А другите снимки откога са? Имам предвид тези на Хазал и „Аднан” на кафе?

r0z0wka, Jane, rossy86, pelin_karahan, добре дошли. bouquet

зули, мерси за клипчето. Hug

Гледам, Ханимина пак е първи.  Crossing Arms Дразнят ме. ooooh!
Тинче, вземам единият голям аватар на Хазал за мен.


Новото момиче (сестрата на Корай или Халил) не ми харесва.

в романа се казва, че като научи за лъжите й щял да я остави и всеки щял да си ходи на различни посоки. казва се, че щяла да остане бременна и абортирала, но момчето не знаело за това...момичето се е издигнало и станало много добра в кариерата си newsm78 newsm78 newsm78

Дано не е точно така в сериала. Sad Иначе няма нищо лошо да стане добра в кариерата. Но очаквам, след като разбере истината, Емир да се отдръпне.

Свежка е горе дали е видяла новата на Мехмет  Mr. Green
Не съм още, ама ще я оскубя. #2gunfire

Ангелче, тук съм вече.

# 5
  • Мнения: 21 201
Честита тема и от мен, супер е. Фрагмана, ще ни обърка сигурна съм в това. Те сглабят отделни части и ето ти фрагман. В последният си спомням, че Фери хапеше устни при спора в училище, а после не. В асансьора дадоха отделни изречения на Емир а се оказа монолога му по-дълъг. Аз по-разчитам на озета в Сряда.

# 6
  • Мнения: 0
ВЕЧЕ СПИРАМ ДА ПИША МАЙ ВИ НАТЪЖИХ Cry

# 7
  • Мнения: 21 201
Ако се отдръпне значи е глупак и си заслужава страданията. Тя не му е казвала Санем ми е майка, богаташка съм, това е ресторанта на баща ми, сега родителите ми имат годишнина. Дефакто тя искаже да каже нещо и той я прекъсваше постояно, като си измисляше различни сценарии. Дайте рейтинга. Няма да се учудя да падне рейтинга на нашият филм, че то може ли само ще те гоня и няма да те хвана, нестава така.

# 8
  • Мнения: 12 719
Хати и да ревем пиши и да крещим пак пиши моля те ако знаеш още нещо и криеш казвай Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile ако не е нахално

# 9
  • Мнения: 0
не ни натъжаваш.. пиши , ако знаеш още неща .. ако не е проглем разбира се:)

# 10
  • Сливен
  • Мнения: 15
Хриси мерси за новата тема   bouquet

Мони може ли да не ми ползваш цвета има много цветове избери си някои друг ако обичаш  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 21 201
Не спирай да пишеш, нали затова сме тук, всеки да се изкаже. Кой каквото научи за филма тук е мястото да го сподели, хубаво или лошо няма значение.

# 12
  • Мнения: 56
Хриси благодаря за темата   Hug Hug

Здравей лелче  Hug къде  се губиш докато те нямаше Мехмедчо за малко да згафи  Mr. Green


ВЕЧЕ СПИРАМ ДА ПИША МАЙ ВИ НАТЪЖИХ Cry
Е мен не си ме натъжила все пак това е филм ще гледаме и каквото стане на мен ми е хубаво като казваш по някой друга новина  Hug Hug

# 13
  • Мнения: 21 201
Когато знаем и не толкова хубави новини по-лесно е да преодолеем негативните неща, отколкото да сме, като в небрано лозе.

# 14
  • Мнения: 0
Мими , и на мен това ми е любимият цвят също и на моета актриса .. ако  може и аз да пиша с такъв цвят ако трябва с по големи или по-малки  .. но ако толкова държиш ще пиша с по бледо розово  Sad

Общи условия

Активация на акаунт