Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 26"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 23 099
  • 724
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313


любовта търпи всичко,вярва на всичко,от всичко се надява,на всичко отстоява.


Adını
Feriha
Koydum








Ще излъжа ако кажа , че живота ми без теб е същия......
че не боли липсата ти , и че най-накрая те забравих......
или да кажа , че не ме засяга ако те видя с друг,
дори аз самия не бих си повярвал.................
ще е като да се гледам в огледалото ,
и да искам да излъжа себе си........

Защото все още те обичам, и все така съм влюбен........
не намирам начин да те забравя
нито да изтръгна любовта ти напълно, защото все още те обичам
и съм сам, бих направил всичко за да те целуна отново...........
и отново до теб да се събудя.....защото  все още те обичам!!!






   SHOW TV  20.00ч - ВСЕКИ ПЕТЪК











АНОНС :


Филмът ще покаже действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.












В ролите:








Преведени серии в vbox7




























Страница на сериала в сайта на show tv 





Снимки от сериала:
























 
 




# 1
  • Мнения: 0
Честито и благодаря за темата!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 161
И аз Благодаря за новата тема newsm51

# 3
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 4
# 5
  • Мнения: 61
Хриси благодаря за чудесната тема


Сиси, времето може да не е хубаво, но с хубав човек разходката е страхотна Party
Зори да знае ама не знае Confused
Мамче не едно добро повече м да направя за теб Laughing. Мн ти благодаря и за обобщен вариант на епизода к’си донесла. Hug
Сестричката JoyутеПаме с историята за телефона и ринг тона му,  hahahaаз каква имам такава чак ме е срам да я разказвам
Хати   bouquet, Еми      bouquet   благодаря и на вас, много и то.  Мн са ви хубави новите дрешки. Wink
Хриси и Диди са направили чудесни клипчета

 WhistlingСега защо ми се смеете на шапката, какво да направи момчето беше забравило неговата и му дадох моята, но цаките не си ги давам, че с тия папараци и фенки ooooh!/я са ме разкрили я без коса са ме оставили ooooh!, кой знае колко като Ханде ги има Crossing Arms/


 Защо ги бяха наредили на червения килим като аптекарски шишета Rolling Eyes. Мн бяха хубави и Джейда и Хазал, както каза Хриси като русалка е. Simple Smile Мислех че Джейда е доста по висока.


Последна редакция: нд, 01 май 2011, 19:50 от ·٠•G@bby•٠·

# 6
  • Мнения: 0
НОВАТА ТЕМА Е newsm10 smile3501  love001

# 7
  • Мнения: 0
НОВАТА ТЕМА Е newsm10 newsm10 newsm10

# 8
  • Мнения: 0
ВИЛЕ ТВОЯ ВКУС Е НАПРАВО newsm74 БЛАГОДАРЯ ТИ МНООООГО   bouquet

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Някой поне няма ли да преведе какво казва Ханде в колата преди катастрофата  Praynig Praynig Praynig

# 10
# 11
  • Мнения: 8 409
Ехо, и аз тук. Wink
Хриси, благодаря за хубавата тема. Hug
Честито на всички пременени.    bouquet

Хазал е била много красива на наградите. Истинска русалка. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Страхотни са били всички от АФК. Hug

# 12
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Хриси, Ханде каза в колата , че е намразила Фериха защото е била толкова различна и невинна от всички останали . Каза , че когато и е дала хапчето е била мн пияна , а когато  е пратила папараците наистина си е мислила , че има нещо м/у Фери и Корай

# 13
  • Сливен
  • Мнения: 15
И аз се прибрах потичах малко на стадиона  Peace маме ти турски ли започна да назнайваш  newsm78



Хриси мерси за темата   bouquet както винаги е супер  Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Хриси, Ханде каза в колата , че е намразила Фериха защото е била толкова различна и невинна от всички останали . Каза , че когато и е дала хапчето е била мн пияна , а когато  е пратила папараците наистина си е мислила , че има нещо м/у Фери и Корай
Благодаря   bouquet Ама ако може някой да го преведе че нали слагам и превод в бокса  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт