Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 29"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 22 329
  • 731
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313


любовта търпи всичко,вярва на всичко,от всичко се надява,на всичко отстоява.


Adını
Feriha
Koydum








Ще излъжа ако кажа , че живота ми без теб е същия......
че не боли липсата ти , и че най-накрая те забравих......
или да кажа , че не ме засяга ако те видя с друг,
дори аз самия не бих си повярвал.................
ще е като да се гледам в огледалото ,
и да искам да излъжа себе си........

Защото все още те обичам, и все така съм влюбен........
не намирам начин да те забравя
нито да изтръгна любовта ти напълно, защото все още те обичам
и съм сам, бих направил всичко за да те целуна отново...........
и отново до теб да се събудя.....защото  все още те обичам!!!






   SHOW TV  20.00ч - ВСЕКИ ПЕТЪК











АНОНС :


Филмът ще покаже действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.












В ролите:








Преведени серии в vbox7




























Страница на сериала в сайта на show tv 





Снимки от сериала:
























 
 




# 1
  • Мнения: 54
Хриси, благодаря за темата  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 61
Благодаря Хриси

# 3
  • Мнения: 21 201
Супер тема, за оформлението няма да говоря!  bouquet

# 4
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 5
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
и в тази тема да я има Mr. Green


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 21 201
Във връзка с това, че Фери е бедна, искам да споделя нещо, което си мисля. Възможно ли е човек да е беден, когато е обичан по този начин, според мен НЕ!

# 7
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Във връзка с това, че Фери е бедна, искам да споделя нещо, което си мисля. Възможно ли е човек да е беден, когато е обичан по този начин, според мен НЕ!

Наде, човек не е беден когато е обичан така , но в света на парите това не означава нищо Sick , там и любовта се измерва с  финикийски знаци.

# 8
  • Мнения: 61
тук не пише ли че Селин ще е само 3 секунди в петъчния епизод  newsm78
Bugun bogac aksoy,furkan palali,ali dereli ve ben adini feriha koydumda konuk oyuncuyuz.haftaya cuma segrediniz. Ben 3 saniye varim Simple Smile

# 9
  • Мнения: 21 201
Не знам, това не го разбирам. Навремето с мъжа ми започнахме под нулата. Отхвърлени от родителите си и на двамата. Деляхме една стая с едно легло и ядяхме на земята на вестници, защото нямахме и маса. А днес вече имаме всичко. Затова казвам, че за мен парите са нищо-освен да си плати човек разходите и да сложи нещо на масата за ядене. Само с гола любов не се живее, но когато я има, тя ражда идеите и проправя пътя към парите.

# 10
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Не знам, това не го разбирам. Навремето с мъжа ми започнахме под нулата. Отхвърлени от родителите си и на двамата. Деляхме една стая с едно легло и ядяхме на земята на вестници, защото нямахме и маса. А днес вече имаме всичко. Затова казвам, че за мен парите са нищо-освен да си плати човек разходите и да сложи нещо на масата за ядене. Само с гола любов не се живее, но когато я има, тя ражда идеите и проправя пътя към парите.

така е Peace , ние също с моето мъжле нямахме нищо , но днес с общи усилия и много труд постигнахме всичко . Имаме дете , покрив над главата, автомобил и работа.От всичко по малко , но на човек не му и трябва повече.

# 11
  • Мнения: 56
Добро утро
Сиси с кое да почна не знам първо много си красива с новите дрешки  второ текста който си дала в предната тема е много впечатляващ
Тинче днес наистина много хубаво е започнал деня 
Хриси благодаря ти за прекрасната тема както винаги нека само за любов да си говорим


# 12
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
ееееееех Вили , пиши винаги и преди и след мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 56
ееееееех Вили , пиши винаги и преди и след мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Добре Тинче ще се опитам   love001    love001

# 14
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
ееееееех Вили , пиши винаги и преди и след мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Добре Тинче ще се опитам   love001  love001

ееееееееееееей , само докато го видя този  подпис и пеперудите заиграват в стомаха ми Heart Eyes , чак преживявам любовта им Crazy

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 12:02 от ·٠•Sasy•٠·

Общи условия

Активация на акаунт