Под Прикритие - тема 3: В тръпнещо очакване на Сезон 2 !

  • 75 040
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23

Режисьори: Димитър Гочев и Виктор Божинов
Сценаристи: Георги Иванов, Теодора Василева
Оператори: Антон Бакарски и Радослав Гочев
Музика Кирил: Петрушев - Бъсти


сезон I (12 епизода по 50 минути)
сезон II - (?? епизода) - от есента по БНТ
.

oфициален сайт:
www.podprikritie.bg

сериалът във фейсбук:
http://www.facebook.com/#!/podprikritieBNT

http://www.youtube.com/watch?v=AKzqcv6m-u8

"ПОД ПРИКРИТИЕ"
е реалистичен и модерен поглед върху престъпния свят в България. Сериалът разкрива в детайли психологията на престъплението и показва истинския живот в мафията и в полицията.
За първи път зрителят ще разбере кое превръща един човек в престъпник и какво стои зад привидната жестокост и безскрупулност.
Историите във филма са почерпени от истински събития, случили се през последните години в България.
"Под прикритие” е модерен криминален сериал, който пресъздава реалистично истории от престъпния свят в България. „Под прикритие” е изцяло измислена история и всяка прилика с реални лица е случайна. Въпреки това в сценария на сериала има вплетени много реални случки от модерния живот, за които четем по вестниците и гледаме в новините – гангстерски войни, преразпределение на пазара, флашки с компромати, престрелки в центъра на София, корупционни схеми, банкови обири и още много интересни ситуации...
12 серии на СТФ "Екран" и СИА "ЕАД" с продуцент и режисьор Димитър Митовски в екип с Димитър Гочев, 7 сценаристи и консултант Слави Ангелов - разследващ журналист от в. "24 часа".

Едно обикновено момче от краен софийски квартал става първият полицай под прикритие в България. Принуждаван като малък от баща си да краде и да мами, Мартин се превръща в перфектния лъжец. Това негово умение, както и ненавистта му към подземния свят, го правят най-подходящия човек за опасна мисия - да бъде внедрен в престъпната организация на голям и влиятелен бизнесмен. Докато навлиза в тайните на групировката и живее в непрекъснат страх да не бъде разкрит, Мартин се влюбва в най-неподходящата жена - приятелката на Джаро - Съни. Точно когато печели доверието на мафиотите, се оказва, че истинските врагове са в полицията. Мартин остава сам срещу всички, изправен пред трудни решения.


     
Ивайло Захариев - Мартин Христов
     

Захари Бахаров - Иво Aндонов

     
Михаил Билалов - Петър Туджаров-Джаро
       

Владо Пенев - Емил Попов

   
Александър Сано - Здравко Киселов - Косъма     


Ирена Милянкова - Съни

   
Мариан Вълев - Росен Гацев - Куката
   

Милена Николова (Mиленита) - Адриана

     
Деян Донков - Васил Николов


Снежана Макавеева - Зорница Попова

   
Кирил Ефремов - Tишо Близнака 
 
 
Венци Янков - Ники Близнака

   
Любен Кънев - Тодор Тодоров       


Станислав Яневски - Ангел Якимов - Гелето

       
Красимир Доков - Славов           


Ивайло Христов - Кирил Христов

     
Лилия Маравиля - Маргарита Попова       


Mихаил Милчев - Бенишев



Койна Русева - Бояна


Цветана Манева - Цвета Андонова


Христо Мутафчиев - Александър Миронов


Слави Сапунов - Милен

тема 1: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=572195.720
тема 2: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589348.0

приятно писане и дано по-бързо да минава времето до началото на 2-ри сезон! Simple Smile

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
Първо записче в новата тема  Simple Smile И тя прекрасна,също като предните Hug

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Е, значи Чочо няма да е четвъртия, друг ще е  Thinking Защо не мога да си представя Чочо в ролята на по-мастит бос от Джаро  Rolling Eyes Може би, защото вече го "напъхах в обувките" на четвъртото другарче  Joy
Peregrin, можеш, не можеш, свиквай Wink
Ама... то и няма как да е той, де...
На ретроспективните кадри ролята на "четвъртото другарче" се изпълнява от Иван Матев ("Супер Любо"), тъй че някак си не върви изведнъж да се преобрази в Чочо. То вярно, че е минало време и още повече - че след като е изгорял, след редица пластики, може и да я има метаморфозата, ама... едва ли  Wink Много фениксово ще дойде чак и двамата да възкръснат от пепелта



Оф-топик: Лятна буря, прекрасно изображение в подписа ти! Възможно ли е линк към снимката с по-големи размери  Embarassed

Последна редакция: сб, 09 юли 2011, 19:55 от DamaPika

# 3
  • Мнения: 1 211
Запис в любимата ми тема! Mr. Green

# 4
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Скачам тук.

Скоро май тръгва и другото криминале на Btv

Набързо направих тема - "Седем часа разлика"

Ако сметнете, че не е правилно да пусна линка ще го изтрия.

# 5
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
да ви следя   bouquet за темата

# 6
  • Мнения: 4 594
И аз тук. Hug

# 7
  • Мнения: 2 265
И аз да се запиша Blush

# 8
  • Мнения: 81
Запис и от мен.. Наскоро научих за сериала, гледах последната серия, ще изгледам целият сезон  Grinning

# 9
  • Мнения: 23
Резултати от последната анкета:

В края на сезона оценям сериала...
без забележки, с пълно отличие - 6  44 (41.1%)
много добър - 5  45 (42.1%)
добър - 4  4 (3.7%)
среден - 3  3 (2.8%)
слаб - 2  0 (0%)
започна силно, но ме разочарова към края  2 (1.9%)
започна слабо, но после ми хареса  6 (5.6%)
със смесени чувства съм  3 (2.8%)
друго?  0 (0%) 
Общ брой гласове: 102

Нито 1 двойка, само 2-ма разочаровани в хода на развитието, средна оценка от гласуването - 5.35

# 10
  • Мнения: 603
Гласувах с 5, защото в моята лична класация водят други сериали, но като цяло актьорите и екипът доста са се постарали.

# 11
  • Мнения: 1 243

ще се възползвам от новата тема да споделя и аз, че изобщо не харесвам чочо попйорданов...

благодаря за темата, bugsy!   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 211
Аз пък си харесвам Чочо и се радвам, че ще участва. Преди като малка бях луда по него, после като се пропи не, но чух че е във форма. Добър актьор е!

# 13
  • Мнения: 23
Аз пък искам да отбележа, че нашата темичка е почти наравно с тази на "Столичани в повече", който нали бил с най-висок рейтинг, казват...И другата тема е под номер 3, с 2-3 странички ни води само Simple Smile А писането в този форум малко или много е показател...

# 14
  • Мнения: 4 594
Ще ги настигнем, че ще ги и минем. Grinning Аз гледам всички български сериали /звучи все едно са хиляди Laughing/ и ги подреждам: Под прикритие, Стъклен дом, Столичани в повече, Забранена любов. Надявам се филмът да се оцени, а било то и след време. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт