Захващам се с Дюканско дело и талия ще меря смело - 258

  • 43 251
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Въпросът ми беше отговор на almeg отностно маслините  Grinning

Знам  Peace  Simple Smile Де факто отговорът ми към теб всъщност беше отговор към всички, които сега навлизат в режима, опит да ги накарам да се замислят, за да вникнат в закачката
Беше шега  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 0
 Привет дами   bouquet

При мен кг-те яко са се запънали  newsm45   за 10 дена нямам 1 свален кг , а режима е едва в началото и килограмите доста  smile3511
този режим ми е единствения коз срещу килограмите , а то нищо не става  smile3514
може и да постоя във втора фаза и 1г за 25кг  smile3515

извинявам се, че ви товаря с такива постове  Embarassed

# 722
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Привет дами!  ПОраженията от уж обезм . неща които ядох ще има да си ги нося сигурно месец, малко ме отчайва ама нищо, продължавам Wink За тази петдневка П ще закръкля 1кг свален, което е нищо, защото мисля, че в началото трябва да е по-бързо сваляне, а после да забави  Cry

Спокойно, ти самата си написала, че очакваш задържане  Hug Peace А задържането може да продължи и месец, така че не се шашкай

# 723
  • Мнения: 0
skarlet71 , благодаря ти.  И на мен ми е ясно, че ще има задържане, за това си мислех дали да не направя отново ударна(този път  7 дена), че да тръгнат нещата надолу Rolling Eyes
отчайвам се така и не ми се мисли как 1 месец ще гледам същите кг на кантара  smile3518

# 724

Общи условия

Активация на акаунт