Да преправим старите мебели - 12

  • 92 639
  • 771
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 988
Момичета, знам, че въпроса ми не е за тук и се извинявам предварително Peace
Преди време една мама беше показала римските си щори, които беше шила сама, някой да се сеща коя беше newsm78

# 766
  • Мнения: 61
Момичета искам да ви кажа,че с най- голямо удоволствие прочетох цялата тема и ви се възхищавам на творчеството и интусиазма. Така ме заразихте, че както се чудих какво ще правя тези 4 почивни дни като ще вали, сега май ще се пробвам да съживя едни столчета, служили поне 30 години вярно на 2 поколения и които щях да хвърлям. Надявам се,че интусиазмът няма да ме напусне  Mr. Green
намерих нещо интересно за тези които са близо до Варна
http://prodavalnik.com/divan-i5831773

# 767
  • Мнения: 18 542
samuraika, вЕрно много готини са станали, браво!
Ама наистина възглавките малко тънички. Може да ги групираш 2 по 2 и да ги облечеш в няква яка дамаска Simple Smile а за тези които ще останат без да вземеш още  Grinning

Аз пак да покажа масата вече окончателно - преди и след  Mr. Green


before_after_coffee_table by miomiko, on Flickr

# 768
  • Мнения: 1 224
Благодаря за окуражитлните думи. Чак и миУтУги хареса  Flutter Възглавничките даже взеха да ми харесват, именно защото сатънички и позволяват курдисването на още дребни вазглавничета,коетоседимного уютно. Сега остава с времето да си накупя такива.

Diki по-знаещите ще кажат,но според мен няма проблем да боядисаш дърво с боя за метал - виж обратното май не става. Поне със сигурност знам, че се боядисват ефективно мебели с автомобилна боя, така че би могла да пробваш. Особенно ако не е някоя много ценна вещт. Хем боята да не отива зян, хем мебелчето да живне - какво по-хубаво от това?

златен дъб туй кътче на снимките (градинката) ще го обитавам до август. После се местя (живот и здраве, вси светии и прочее  Praynig ) в нова къща. И толкоз пърхам от ентусиазъм, че къщата непостроена, аз мебелите й тъкмя вече. На копчето балтон ще му зашивам  Crazy В другата тема питам за тапети, тука мебели преправям, луда работа  Crazy  Но ще трябва да се преместим много бързо за да не плащаме и наем и кредит и сега щура самурайка обзавежда несъществуваща къща, намествайки по чертеж и фантазия  Mr. Green Кой знае каква какфония ще се получи.  Но после има да си пудросвам и довършвам ехееей....

maria4r аз съм от прясно заразените и да те предупредя - мнооооого опасна тема е тази! Някакъв знак трябвада й се сложи, предупреждение, нещо като стикерите по кутиите с цигари си го представям. Краста ужасна! Води до тежко пристрастяване.Но поне последствията са приятни и за пристрастения и за околните, че чак и за околната среда като се възстановяват стари неща за нов живот. Излиянията до тук искаха да кажат само "смело напред и успех със столчетата" ма се увлякох...

# 769
  • Мнения: 3 404
Аз ви чета  Naughty имам достатъчно работа за всички вас в моя дом  Joy Joy Joy Joy но нещо ме държи мързела...... Thinking  та мисълта ми е,че сме за нова темичка,кой ще я пусне   typeuu

# 770
  • Мнения: 301
Момичета кокичета , за да не ме изпревари някой и за да си воайорствам после на спокойствие Twisted Evil да кажа, че след малко ще пусна нова тема  Simple Smile

# 771
  • Мнения: 301
 Заповядайте в новата 13-та тема  Hug За някои мърльовци, дремещи по мазета и продавалници тя ще е фатална  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт