Мързеливи красавици - 14

  • 33 634
  • 726
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ЧЕТИРИНАДЕСЕТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Глезим се и с маникюр и педикюр, дори сами вкъщи. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита, коетo го издигa вече на пиедестал.



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.



За всички вас, разконспирирани почитателки на червеното вино, наздраве!
Наздраве за мързела!
Наздраве за красотата!
Наздраве за приятелството!

И ако остане маааалко в бутилката, ето и няколко ИДЕЙКИ. Grinning



Ето и предишните теми:

Последна редакция: вт, 13 ное 2012, 14:24 от Tyra

# 1
  • София
  • Мнения: 5 474
Мерси,Тайричка   bouquet

 Отивам да се клепам с млечната маска на Милк шейк и ще си я затопля този път!

# 2
  • София
  • Мнения: 980
ин не успях първа
днес като се прибера е махна лака и с какво ли да се наклепам

# 3
  • София
  • Мнения: 5 474
Изпреварих те  hahaha

Лепи,да ни се покажеш после Simple Smile


# 4
  • Мнения: 20
Пльок, аз мисля днес да смеся два лака с надеждата да стане нещо  Mr. Green Ако ме отмързи

# 5
  • GYM
  • Мнения: 814
Мързеланкиии Hug
Благодарско за пожеланията Heart Eyes
Ние снощи празнувахме до никое време и днес съм така Tired Малката ми се разсополиви, днес по докторя и чудеса, ама то с малки деца е така Wink
Още съм от вчера с причОска, ще лепна едно леко гримче и ще бягам на кафенце с приятелка Flutter Приятен следобед Hug

# 6
  • Мнения: 243
И аз съм тук  Sunglasses
Така ме е напекло, не е за разправяне  Crazy
Нищо разкрасително няма да правя днес, само ще се наспя, че вчера малко ми беше съня  Wink

# 7
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Какво мислите по моя въпрос?  Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 037
И аз се домъквам при вас,днес нещо ме боли глава само леко си дръпнах косата и това беше .Нямам  желание за нищо а трябва да почвам и да уча за изпит  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 243
Първия ми харесва повече, а сандалите са ммммммм  Crazy Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 595
Благодаря за темата   bouquet

Аз пък съвсем небрежно си смених лака в работна обстановка, ама като се прибера довечера ще трябват подобрения, че на тоз луминисцент  ooooh!

Гащеризоните на Tyra много ми харесват, първият повече като модел, втория повече като съчетание с обувки и аксесоари  Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 037
И аз съм за първия  Party

# 12
  • София
  • Мнения: 5 474
Хммм Thinking
Ами първият нагоре ми харесва повече от втория,но пък надолу не ми харесва как й седи на мацката,широк някак си,като изсулен малко.
 Втория е хубав,май повече ми харесва,но е някак си по ... как да го нарека-строг!Определено ще има нужда от подходящи акесоарчета,за да се получи нещо по весело и раздвижено,което да привлича вниманието.


Аз не направих маската със затопляне,тъй като не мога да си намеря найлоновите шапки Tired Сложих двуминутния реконструктор на Афоджи и стоях с него едно 5-10 минути,докато ексфолирам тялото и се изкъпя,после се пръснах с Л2 на Лакме и сега ми е една напомпана и лъскава косата,много съм доволна!Много приятна комбинация:
Скрит текст:
+

 

# 13
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Я, нова тема сме си имали  Hug
Тайра, повече сякаш ми харесва втория гащеризон  newsm78 и ... благодарско за темата - много е красива и духовита  Grinning

# 14
  • Мнения: 243
Ох, недей, че вчера като си слагах от реконструктора и глътна въздух така да се каже  Rolling Eyes Ще трябва да си поръчам  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт