Професионални серии за коса - тема 43

  • 40 466
  • 742
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Професионални серии за коса - тема 43

Добре дошли  Hug и вместо запис споделете


дали предвиждате да си правите специална прическа за Нова Година и каква




Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.

Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване

Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги

Къдравата коса
За боите Majiblond
За блясъка на косата
[url=http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=534968.msg16680395#msg16680395] Деминерализиращи терапии
 
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти



Често обсъждани продукти за коса в темите:

Kerastase Resistance(протеинова)

Kerastase Nutritive(подхранваща)













Терапевтичните преси, които ползваме:




Предишни теми
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31], 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42

# 1
  • София
  • Мнения: 5 474
Мерси за новата темичка!  Hug
 Тъкмо нацелих една страхотна комбинация за моята коса, да я споделя:
Измих косата с червеното TIGI,сложих двуминутния реконструктор на Афоджи и стоях с него едно 5-10 минути,после се пръснах с Л2 на Лакме и сега ми е една напомпана и лъскава косата,много съм доволна!Много приятна комбинация,не знам защо досега след реконструктора винаги слагах на Милк шейк от спрея,представям си ако затопля реконструктора и поседя повече с него.

# 2
  • Мнения: 593
Този двуминутен в ЗР го няма или съм кьорава?  Tired

Малко рано ми е за прическа за НГ, по-скоро бих обмислила за студентския празник, но и за там още не знам какво. Спешно ми е на фризьор да отида за краища, може и повечко да я подкъся, че да живне малко милата, чак тогава прически ще мисля  Simple Smile

Благодаря за темата a.l.e.n.a   bouquet

# 3
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
За прическата не знам, щото още не си знам графика за декември.  Mr. Green
Иначе мерси за нова тема.   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 5 474
Този двуминутен в ЗР го няма или съм кьорава?  Tired


Май го нямат в момента.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Алена, благодаря за темата!   bouquet

За Нова година още не съм мислила. А пък и не знам къде ще празнуваме, та ми е рано да мисля за прическа и тоалет.

Вчера изпробвах тази маска - http://zlatnaribka.com/ekspresna-maska-za-nepokorna-iztoshtena-k … -ml-423-3396.html, но определено не е за моята коса. Дойде ми прекалено силна и ми утежни.

# 6
  • София
  • Мнения: 580
Алена, благодаря за новата тема!  bouquet
Аз също още не съм мислила за прическа за Нова година, а и нямам представа къде ще решим да празнуваме и всъщност зависи от мястото.  Heart Eyes Ако, се съберем със семейни приятели бих се гримирала само, но едва ли ще се постарая за специална прическа.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 474
За прическа не съм мислила,няколко години подред просто ме издухват със сешоар.Ако си купя желаната преса мисля че сама ще се направя.

# 8
  • Мнения: 13 624
Благодаря за темата Hug

Вчера 2 пъти си намазах от крема Аnti snap на Redken и на сутринта косата ми беше супер на допир. Точно както преди обезцветяването.

За НГ никога не си правя специални прически. Косата ми е изправена или начупена и обилно напръскана с нещо златничко Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 21 275
Благодаря за темата    bouquet
Да,за нова година обмислям прическа и ще е следната :
поне за момента,ако не ми хрумне нещо друго

# 10
  • Мнения: 41
Алена , много ти благодаря за подробния пост, не искам да те разкарвам за пробички, но ще съм ти много благодарна, ако споделиш кои продукти харесваш ти и да ги разгледам и избера от тях.  Hug

# 11
  • Мнения: 13 624
Много е хубава тази опашка Heart Eyes Имам толкова дълга коса за да стане, обаче с това сплитане съм сигурна, че ще ме заболи зверски главата след няколко часа.

# 12
  • Мнения: 593
Малко офф: като стана дума за плитки, аз си бях мислила за афро плитки, когато ми порасне косата естествено ама то до тогава има доста време... Но ако все пак не се отметна, и някой ако има наблюдения/впечатления/мнения welcome
Притеснението ми е поддръжката (миене, подхранване) и съответно след разплитането евентуално накъсване???

# 13
  • Мнения: X
Не обичам да съм с вдигната коса и затова ще се спра на изправена коса,завършваща с леки къдрици💖

# 14
  • Мнения: 2 843
Алена, благодарност за темата!   bouquet
На Нова година прически няма да си правя; все по-рядко си правя и сешоар в салон - не ми харесва, някак бетонират косата; когато си я стилизирам сама, съвсем просто и обикновено, се харесвам повече, а и околните сякаш повече ме харесват. Вече започнах да ходя на фризьор само за подстригване.

И най-важното: когато косата е здрава, добре поддържана, особена прическа не й трябва; тя си е красива и без нея.

Общи условия

Активация на акаунт