Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 14

  • 49 012
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Честито !  bouquet
Най-после ! Wink
Мерси!  bouquet
То си е за честитене - подадох документи август 2011, одобриха ме август 2012 и тъкмо намерих ДО и група - спряха дистанционното Crossing Arms... Днес служителката в БТ на 3 пъти ме пита дали 945 е входящия ми номер на документите Mr. Green, но като и обясних с дати ситуацията, се хвана за главата и само успя да каже "Завиждам ви за търпението!" Crazy Party

Иначе процедурата по издаване на самия Ваучер отнема наистина около 30 мин. - проверяват всеки документ наново в какви ли не регистри; сигурно 20 пъти ми написа ЕГН-то в различни справки, та чак накрая самата аз не бях сигурна дали това са моите цифрички Laughing

Успех и търпение на всички останали, чакащи своите ваучери! Peace

# 736
  • Мнения: 1
Цитат
То си е за честитене - подадох документи август 2011, одобриха ме август 2012 и тъкмо намерих ДО и група - спряха дистанционното Crossing Arms...

Заслужаваш паметник приживе на стр. №50 тук, като жертва на чиновническия произвол. Наистина ми минава през главата да отида в БТ нелеко въоръжен, поне следващите да не страдат толкова... Shocked

# 737
  • Мнения: 54 725
Gonzzo , а ти заслужаваш бан , един смислен пост от теб не съм прочела . #Cussing out
Ще те докладвам следващия път , да знаеш . Naughty

# 738
  • Мнения: 2 787
Виж, гонзо, каквито сме отдолу такива сме и отгоре, така че със стрелби по форуми няма да си помогнем.  Ако от нещо не си доволен систематизирай  се аргументирано и пиши възражения до институциите.
Аз имах глупостта да кандидатствам по програмата като ЗП, а можех  и под друга форма, №432 съм, но спряха тихомълком всички кандидатствали като ЗП  и вместо да взема уведомление декември,  го получавам едва сега.  През цялото това време, писах жалби, възражения, сигнализирах,  различни институции,  въпреки че една птичка пролет не прави, когато много хора защитават правотата си  и я отстояват  проверки се правят.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Цитат
То си е за честитене - подадох документи август 2011, одобриха ме август 2012 и тъкмо намерих ДО и група - спряха дистанционното Crossing Arms...

Заслужаваш паметник приживе на стр. №50 тук, като жертва на чиновническия произвол. Наистина ми минава през главата да отида в БТ нелеко въоръжен, поне следващите да не страдат толкова... Shocked
Щом си такъв мераклия, вдигай паметници ooooh! Но нека да не е в моя чест, а в чест на несъдържателните и лишени от смисъл постове, с които запълваш темата Mr. Green

А за всички останали, които живо се интересуват и следят темата - заповядайте в НОВАТА ТЕМА  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт