Черешката на тортата - 4 сезон - 4 тема

  • 12 828
  • 162
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Ч Е Р Е Ш К А Т А   Н А   Т О Р Т А Т А


През лято 2013 „Черешката на тортата” се завръща с нов звезден сезон в ефира на Нова ТВ. От 10 юни, всеки делничен ден от 20.00 ч.

Участват   
Иван Манчев и безброй звезди . . .


Това лято любимият на всички шеф Манчев запретва ръкави, за да демонстрира истинско кулинарно съвършенство – за голямото завръщане на „Черешката на тортата”. От 10 юни, в новия звезден сезон на шоуто, за първи път шеф Манчев ще кани зрителите в собствения си дом, където лично ще приготвя специални ястия. През лято 2013 той казва тежката си дума, като поставя оценка от 1 до 5 за всеки от участниците.

Част от новия регламент в предаването са специални мисии, които звездите ще получават лично от шеф Манчев в началото на всеки епизод на шоуто – от понеделник до петък, точно в 20.00 ч.

Още в първата седмица Васил Найденов ще се окаже именно черешката на тортата и специална изненада за някой от участниците. Компаниите в новия сезон ще продължават да бъдат така сплотени, а шегите на маса - още по-забавни.

Жокери за звездите, които ще разкрият своя талант през юни, и ексклузивни  подробности, феновете на шоуто могат да следят на официалната страница на „Черешката на тортата” във Facebook

http://www.facebook.com/chereshkata.na.tortata?ref=ts&fref=ts

3 сезон
1 ТЕМА
2 тема
3 тема

# 1
  • София
  • Мнения: 15 467
  Мерси Мам!Стриктна както винаги! newsm51

# 2
  • София
  • Мнения: 7 880
Тамън се засилих да бъда първи и па ми се размина.  Laughing

# 3
  • Мнения: X
Мерси за новата темичка!  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 495
Латинка е от актьорите от по-старото поколение, на които им липсват достатъчно сценични изяви и търсят внимание, за да си докажат, че още ги бива. Тази вечер си беше представление, или по-скоро монолог. За мен един добър домакин не бива да завзема цялата сцена, а трябва да даде възможност и на гостите си да се изявят все пак Simple Smile. Присъствала съм на такива вечери, когато един човек се превръща в главно и единствено действащо лице, и съм се чувствала адски неловко. Чак ми стана жал за Латинка - това направо си беше просене на аплодисменти и комплименти. Иначе храната ми хареса.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 253
Копирам мнението си тук:
Една хубава вечеря включва и приятен разговор с участието на всички.
Тук имаше натрапено представление и много монолози от страна на домакина, което е недопустимо. Naughty
Аранжировката на масата и сервирането бяха някак по домашному, иначе храната сигурно е била вкусна.

# 6
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Толкова много негативизъм струи от постовете Ви. Какво Ви става бе хора, Вие не спряхте да мърморите. Май ще се окажат прави изследванията...Вие непрекъснато сте недоволни. Да ви имам мрачното настроение.

# 7
  • Мнения: 8 222
На мен ми беше забавна вечерта. Някои неща ще ги пробвам.

# 8
  • Мнения: 9 865
Не я харесвам Латинка, приповдигнатото й настроение е ок, но винаги вкарва един излишен драматизъм във всичко и това не ми допада. Ето сега, тъжна била от празната маса, ами... не ми оставя добро настроение на финала.
Хванах края на вечерята и дъжда от 5-ци и 4+ на Манчев (тоя плюс всеки път ме кара да се пуля wtf???).
Интересно ще ми е да гледам Люси и Дани Милев. Не, че съм фен, ама ми се струва, че ще предложат интересни неща.

# 9
  • Мнения: 6 604
Запис и от мен.
Макар да не догледах тази вечер. Колко точки й дадоха все пак?

# 10
  • София
  • Мнения: 15 467
Толкова много негативизъм струи от постовете Ви. Какво Ви става бе хора, Вие не спряхте да мърморите. Май ще се окажат прави изследванията...Вие непрекъснато сте недоволни. Да ви имам мрачното настроение.
Какви изследвания!Ние сме в България, ако не си забелязала.Не влизаме в никакви класации,освен в отрицателните.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 880
На мен не ми стана ясно - десерта и баницата бяха ли поднесени въобще. И после десерта там някакви праскови с масло май се пекоха, ама после какво стана с него ?

# 12
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Имаше класация за това колко сърдити и недоволни са българите.
Тогава се усъмних в достоверността и, но ...ако приемем, че пишещите са статистическа извадка от обществото, изследването се оказва напълно вярно.

# 13
  • Мнения: 3 331
Тази вечер не го гледахме, но явно нищо не сме изпуснали.

# 14
  • София
  • Мнения: 15 467
Имаше класация за това колко сърдити и недоволни са българите.
Тогава се усъмних в достоверността и, но ...ако приемем, че пишещите са статистическа извадка от обществото, изследването се оказва напълно вярно.
Както виждам май и друг не е бил от доволните, щом не е тук, а на другия край на света!

Общи условия

Активация на акаунт