Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 99

  • 44 216
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 012








Актьорски състав (снимките са линкове
към информация за съответните актьори):









Актьори от Сезон 2:




Кадри от филма
 



Клипчета на viki yo



Сценаристките на филма - Едже Йоренч и Мелек Генчоулу


Kuzey-Guney
Север - Юг
Kuzey Güney е историята на двама братя Kuzey и Güney. Kuzey (на турски означава Север) е смел но безразсъден, бунтар, трудно овладява гнева си, безстрашен, не търпи несправедливост, нетърпелив и често юмрукът му говори вместо него. Güney (ознчава Юг) е негова противоположност. Той е спокоен, търпелив, не действа без да мисли, работлив, но и страхлив. Единственото общо между двамата е любовта им към Джемре .
(от http://www.kuzeyguney.com/)

Участват (във втори сезон):
   Kıvanç Tatlıtuğ като Kuzey Tekinoğlu
   Buğra Gülsoy като Güney Tekinoğlu
   Öykü Karayel - Cemre Çayak, дъщеря на Gülten,
   Bade İşçil - Banu Sinaner, дъщеря на Atilla Sinaner, бивша съпруга на Güney
   Mustafa Avkıran - Samir 'Sami' Tekinoğlu,пекар,баща на Kuzey и Güney, родом от Карадениз.
   Semra Dinçer - Handan Tekinoğlu, майка на Kuzey и Güney, съпруга на Сами, омъжила се за него против волята на семейството си. Във втори сезон се развежда със Сами.
   Zerrin Tekindor - Gülten Çayak, фризьорка, майка на Джемре
   Kaan Taşaner - Şeref, полицай, преследващ Kuzey. По-късно става негов приятел.
   Çağdaş Onur Öztürk - Barış Hakmen, полубрат на Banu, има връзка с Venüs Tezerel. След като скъсва с нея, се жени за Джемре. Бракът остава неконсумиран и скоро се развеждат.
   Göksen Ateş - Venüs Tezerel, бивша приятелка на Barış
   Hazar Ergüçlü - Simay Canaş, бивша съпруга на Kuzey.
   Merve Boluğur – Zeynep, дъщеря на притежател на фотостудио, приятелка от детинство на Джемре, моден дизайнер от Италия, в която Кузей се влюбва.
   Hale Soygazi - Ebru, майка на Banu и Barış, богата бизнес дама, която се връща от Щатите след смъртта на Атила Синанер.
   Serhat Teoman - Burak Çatalcalı - бивш любовник на Бану, който в последствие се оказва неин брат.
     Nihan Okutucu - Deniz - дъщеря на Ferhat
     Ali Yörenc - Can Katmanoglu
     Ozan Akbaba - Sümer Tezkan
     Nusret Senay - Rifat

   
Сценарий:   Ece Yörenç, Melek Gençoğlu
Режисура:   Mehmet Ada Öztekin, Nezaket Çoşkun Sevinç
Тематична музика:  Toygar Işıklı
Композитор:   Toygar Işıklı   
Продуцент:   Kerem Çatay
Компания:   Ay Yapım
Излъчване:   Kanal D

Добре дошли на всички, които имат
отношение към филма и персонално към актьорите




 


Връзки към старите теми



Линк към преведените епизоди
Сезон 1
http://www.viki.com/videos/145794v-kuzey-gney
Сезон 2
http://www.viki.com/channels/9145-kuzey-guney-season-2/videos/78241/1

Епизодите може да гледате в оригинал, с английски и бг субтитри и тук:
- http://www.keyfiseyir.com/bg/watch/3892/kuzey-guney/
(Разгъвате страницата и се показват и предишните епизоди)

- http://www.videoclip.bg/search?search_query=%D0%9A%D1%83%D0%B7%D … D0%BD%D0%B5%D0%B9




С благодарности към преводачките







Торенти
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=87844
www.lapache.info
www.nitro.org
www.data-bg.org

Линк към руския форум
http://www.ashkimsin.ru/chayxana/topic13470s0.html?start=0

Линк към английския форум
http://board.whatisfatmagulsfault.com/index.php?/forum/48-kuzey-gueney/





# 1
# 2
  • Мнения: 1 012
Сравняват Чаатай Улусой с Къванч и че героят му (Мед Джезир) приличал на Бейлюл  Laughing

http://www.medyanindibi.com/cagatay-ulusoya-bir-kivanc-tatlitug- … mi-yapiliyor.html

От Фб:
Цитат

Kuzey Guney:
Is Çağatay Ulusoy the same as Kıvanç Tatlıtuğ!

A new Behlül in the world of television

The new trailer for Med Cezir has been aired with a record number of people watching it.

Med Cezir which stars Çağatay Ulusoy has had his character been compared to Kivanc's character Behlul in Ask-I Memnu. Both serials who were made by Ay Yapim have had comments & similarities made about the two characters.



Последна редакция: сб, 10 авг 2013, 00:42 от RominaB

# 3
  • Мнения: 18 544
Сравняват Чаатай Улусой с Къванч и че героят му (Мед Джезир) приличал на Бейлюл  Laughing

http://www.medyanindibi.com/cagatay-ulusoya-bir-kivanc-tatlitug- … mi-yapiliyor.html

От Фб:
Цитат

Kuzey Guney:
Is Çağatay Ulusoy the same as Kıvanç Tatlıtuğ!

A new Behlül in the world of television

The new trailer for Med Cezir has been aired with a record number of people watching it.

Med Cezir which stars Çağatay Ulusoy has had his character been compared to Kivanc's character Behlul in Ask-I Memnu. Both serials who were made by Ay Yapim have had comments & similarities made about the two characters.




Да бе да ... има да си мечтае да прилича на Бехлюл ...а пък и като игра има да яде много хляб, докато стигне батко си Киво. Не играе зле, но все още не мога да кажа, че блести с някакъв талант. Ще го видим в новия проект как ще се представи.
Роминка  Heart Eyes благодаря за уютната ни, прекрасна тема!   bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 445
Роминче  Hug, благодаря за новата тема, още по-хубава е  Heart Eyes

А тоя Чаатай хич не го харесвам - нито как играе, нито как изглежда... А за Бехлюл - много, много е далече още, според мен  Crossing Arms

Ох, изревах си очите снощи - много ми е тежък Двама завинаги...  Cry А съм само до 5-та серия, като гледам има бая още, кой знае какви мизерии предстоят  ooooh!
Иначе забелязах в 1ви епизод, че играе и Едже-то  Joy, като една от противните лелички от сватбата  hahaha

А Къванч е... уникален, какво да кажа...  Flutter Heart Eyes Толкова сладко - невинен, изключително нежен и много раним... Чиста душичка му викам аз на това  Laughing Толкова е синеок, много е хубав, отива му много ролята....  Flutter
Халил много ми прилича на младия Кузей  Wink Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 33 399
Аааааа, Чаатай си е екстра. Виж го в "Пътя на Емир".  Peace Къванч на неговите години не е бил и той за Оскар  Crossing Arms Whistling  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 6
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дзак!!! Hug Hug Hug Hug
Роминка, Heart Eyes мерси за темата.  bouquet Hug

Фен, Heart Eyes що ми плювкаш по Чаги бре? Laughing
Момчето е с първи проект във Ферихата...като за начинаещ се справя блестящо... Peace
Как вика Терка...и батко му Киво не блестеше особено в Перла, ама задобря до безобразие. Heart Eyes Heart Eyes

Хел, Heart Eyes казвай бърже кое тоз на подписа ти и давай координати моменталически. Laughing Laughing Laughing

# 7
  • Мнения: 18 544
Здравейте мацки! Hug
Зиз  Heart Eyes що да го плюя бе ... просто е много далече от Киво това момченце и като визия и като талант, само това казвам. Не е лошо момчето, симпатяга е, ама не ме накара да зяпна в екрана и да не мога да отлепя очите си от него, както направи Киво преди доста години, ако му беше първа роля ... такива като този Чаги бол, ама виж, като наш красавец не се срещат под път и над път, не си ли съгласна? Пък и талантлив на всичкото отгоре ... А честно казано, Огледален свят не е нищо особено като сериал, нищо, че ми го хвалиха толкова много ... и с тия маанета  Sick
Хелънче  Heart Eyes ти си още в началото мило, ще видиш колко още ще се влюбиш в Халил, още нищо не си видяла от чистата му душичка ...

# 8
  • Мнения: 11 820
А Чачко няма грешка  Whistling в Пътят на Емир е  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 445
Терзи  Hug, ама аз не споря, бе душа  Heart Eyes Ама Чаатай не е мой тип, никак даже... освен това "АФК" ми е безбожно тъп  Embarassed... "Пътят на Емир" поисках да си го пусна, ама...  Rolling Eyes То като не ме грабва актьора, не ми хареса, признавам си..

А за Киво съм съгласна, че в Перла е още недоразвит талант, ама пък толкова да е красив  #Crazy Mr. Green

Фенче  Heart Eyes, толкова добре си се изказала, все едно аз съм го написала  Hug. Сегя зяпам с изплезен език Халил, пак се усещам, че само него гледам, въпреки че Седеф Авджъ ми стана много симпатична. Аз съм си болна по Къванч  Laughing

Зиз  Heart Eyes Hug тоя в подписа ми е великия Рагнар Лодброк  Heart Eyes от сериала "Викинги". Мноооооого му се изкефих, продукция на History, един излязъл сезон до тук с 9 епизода... Наподобява по тематика "Спартак" (ако си гледала), а главния герой е Травис Фимел - навремето е играл в някакъв сериал за Тарзан... Голям сладур, с тия сини очи...  Crazy  Sunglasses Лошото е, че следващия сезон започва 2014, има да си чакаме  Tired. Но препоръчвам с двете ръце, сериалчето е много яко  Peace
Ето, да го видиш хубавинко, извинявам се за спама  Embarassed
Скрит текст:


Уникални сини очи вади  Rolling Eyes


# 10
# 11
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Странно, Rolling Eyes аз толкова избягвах АФК, а сега не моА се Отлепа от екрана.
Много ми харесва тоя филм бееееее... Laughing
Чаги си е супер...щом ме раплака, значи става...поне за мен. Peace

А, пък за "Пътят на Емир"...този недовършен филм е просто с феноменален замисъл. Много ме е яд, че са го спряли.

Сори за спама. Hug

Това не пречи да си чакам с нетърпение Киво в новия проект. Heart Eyes

Фен, Heart Eyes мило...ти ся отговори ли ми на питанката...ще има ли лош финал новото ни филмче?

# 12
  • Мнения: 18 544
Мило  Heart Eyes може ли да ме открехнеш какво е това АФК newsm78 аз по принцип гледам само филмите на Киво, та затова съм не в час. Разбира се и такива, които си заслужават като Езел напр. и ВВ - него пък го гледах, защото умирам за исторически книги и филми.То, ако не бях видяла Киво едва ли щях да гледам турски сериали  hahaha Опитвам се да гледам сега Огледален свят, ама ... не може да ме грабне изобщо.Нещо ми е муден, не ме впечатляват много артистите, само Хазалчето донякъде, Чаги... нещо не мога да му повярвам ... изобщо скука. Затова гледам ОТХ - и ми е интересен и гледам красиви артисти. А и музиката си я бива.
 Зизко, нашият филм няма да е с лош край за Сеит и за Шура ... в смисъл, че няма да умират, но се разделиха, защото са глупаци и двамата и не оцениха рядкото щастие да срещнеш своята половинка в живота ... да, те обичат и партньорите си в живота, но ... такава любов като тяхната изживяват малцина ... Такива тъпи грешки допуснаха и единия и другия ... такъв инат ... още ме е яд и на двамата Close

Последна редакция: сб, 10 авг 2013, 16:13 от queen_fenka

# 13
  • Мнения: 445
Фенче  Hug АФК е името на "Огледален свят" на турски - "Adını Ferıha koydum"  Peace В превод - "Кръстих те Фериха/Ферия"

# 14
  • Мнения: 18 544
Хелънче Heart Eyes благодаря ти, мило!  bouquet пък аз се чудех кой ли може да е  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт