Balea, Alverde, Catrice, Essence - 12 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 70 263
  • 709
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 160
Трябва да си купя лосион за тяло с пъпеш и с ванилия. Някакви отзиви?

# 2
  • Мнения: 10
Супер много мерси за новата тема  bouquet Веднага запис с този дезодорант на Балеа за чувствителна кожа,който много харесвам
Скрит текст:

# 3
  • Мнения: 17 546
Моля предложете нещо изпробвано за много суха коса.
Имам маслото на Алверде и млякото с манго на Балеа. Но сякаш трябва още нещо, по-сериозно... Rolling Eyes
Косата ми е толкова суха, че като стоя 5-6 минути след баня с кърпа на главата, косата ми е почти напълно суха като я сваля! Shocked

Благодаря за темата!  bouquet

# 4
  • Мнения: 160
Супер много мерси за новата тема  bouquet Веднага запис с този дезодорант на Балеа за чувствителна кожа,който много харесвам
Скрит текст:
Като се прибера в София ще взема да си купя рол-он или дезодоранта и душ-гела от серията! Явно наистина е хубав! Да питам - оставя ли бели следи и препазва ли наистина от изпотяване?Има ли аромат?

# 5
  • Мнения: 10
Супер много мерси за новата тема  bouquet Веднага запис с този дезодорант на Балеа за чувствителна кожа,който много харесвам
Скрит текст:
Като се прибера в София ще взема да си купя рол-он или дезодоранта и душ-гела от серията! Явно наистина е хубав! Да питам - оставя ли бели следи и препазва ли наистина от изпотяване?Има ли аромат?
Такаммм,значи дезодоранта не оставя никакви петна,не съдържа оцветители и консерванти(според етикета),предпазва доста добре от изпотяване и ухае като касическата Нивеа-бялата,само че по-свежо и по-дълготрайно Simple Smile Сутринта се напръсках и като се прибрах в 17ч стаята миришеше още,а съм с леко отворен прозорец Simple Smile Ухае на чисто,свежо и някак на крем за тяло  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 160
Супер много мерси за новата тема  bouquet Веднага запис с този дезодорант на Балеа за чувствителна кожа,който много харесвам
Скрит текст:
Като се прибера в София ще взема да си купя рол-он или дезодоранта и душ-гела от серията! Явно наистина е хубав! Да питам - оставя ли бели следи и препазва ли наистина от изпотяване?Има ли аромат?
Такаммм,значи дезодоранта не оставя никакви петна,не съдържа оцветители и консерванти(според етикета),предпазва доста добре от изпотяване и ухае като касическата Нивеа-бялата,само че по-свежо и по-дълготрайно Simple Smile Сутринта се напръсках и като се прибрах в 17ч стаята миришеше още,а съм с леко отворен прозорец Simple Smile Ухае на чисто,свежо и някак на крем за тяло  Heart Eyes

Супер! Досега от използваната козметика против изпотяване съм доволна от Гарниер, две ролки конкрентно; една на Ейвън и един дозодорант на Арома(като последните две на аромат нещо не ми харесаха). На Балея не съм ползвала. От Dove и Nivea не съм доволна - не мирише на пот, но се изпотявах...Благодаря ти за мнението! Ще се пробва!

Последна редакция: чт, 29 авг 2013, 10:07 от Артемида

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Супер много мерси за новата тема  bouquet Веднага запис с този дезодорант на Балеа за чувствителна кожа,който много харесвам
Скрит текст:
Като се прибера в София ще взема да си купя рол-он или дезодоранта и душ-гела от серията! Явно наистина е хубав! Да питам - оставя ли бели следи и препазва ли наистина от изпотяване?Има ли аромат?
Аз имам рол-она, наистина ухае много приятно леко свежо и чисто. Не мога да кажа обаче че издържа кой знае колко, особено в най-големите жеги....за зимата може би ще е идеален.

# 8
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Моля предложете нещо изпробвано за много суха коса.

В предната тема хвалеха аргановото масло мисля на Балея прозрачно шише с май лилав етикет.  Вероятно не е чисто.
Не съм го ползвала, но лятото като ми се поизсуши от слънце и сол косата я пръскам с масло без отмиване и съм доволна. Нищо особено не е моето. Все се каня да си взема арганово, но понеже трябва да отида да си отлея, все забравям.

# 9
  • Мнения: 19


Много съм доволна от този дезодорант - мирише на грейпфрут, в първия момент ме "стряска", но след това много "омеква" ароматът.

А ето и цялата нова серия - http://nerus-welt.blogspot.com/2013/06/preview-balea-metropolen- … eser-welt-le.html

# 10
  • Мнения: 2 216
В Бургас продължава "ремонтът" на Лили, но заради ДМ да се запиша в темата Blush

# 11
  • Мнения: 94
Благодаря за темата!  Peace
Онзи ден минах през ДМ във Враца, но изглежда за нов асортимент и дума не може да става.
Все пак ви следя.. Laughing

# 12
  • Мнения: 1 110
Хареса ми този лосион за ръце с ванилия. Ще мина да проверя дали го има при нас. И благодаря за новата тема!

# 13
  • Мнения: 892
Моля предложете нещо изпробвано за много суха коса.
Имам маслото на Алверде и млякото с манго на Балеа. Но сякаш трябва още нещо, по-сериозно... Rolling Eyes
Косата ми е толкова суха, че като стоя 5-6 минути след баня с кърпа на главата, косата ми е почти напълно суха като я сваля! Shocked

Благодаря за темата!  bouquet
Пробвай с маслени маски преди шампоана  Peace Млякото с манго на Балеа не го усещам да прави нещо с косата ми, за мен е слаб продукт. Имаше добри отзиви за тази серия:

# 14
  • софия
  • Мнения: 1 305
Благодаря за новата тема.
Тази сутрин си купих хваления гланц за коса на Балеа, не можах да си укротя косата и го сложих като стигнах на работа на суха коса, по сплеска я малко, напомня ми на кристали за коса, само дано не омазнява, че и без това я я мия през ден, мазни корени със сухи краища, най-добрата комбинация Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт