Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 233

  • 37 665
  • 724
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048








ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 




Клипове направени от фенове в темата

       





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   










ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







   






ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048

# 2
  • Мнения: 23 213

Нова тема - 233 по ред !

Отново имаме своето място в необятното виртуално пространство благодарение  труда на Мариянка -


Скрит текст:


Мястото, където можем да споделим това което ни вълнува - старите проекти на Енгин Акюрек и да очакваме с вълнение новите !

Ще добавя и с нетърпение, защото всяка една екранна среща с него ни зарежда както  с позитивизъм, така и с истинска наслада  от необятният му талант.

Всеки който ще присъства във виртуалното ни кътче за среща с Енгин Акюрек - нека да дойде с чисто сърце и помисли !

Винаги когато се дава нещо с усмивка - то е посрещнато с усмивка.

Енгин Акюрек дава на своята публика всичко от себе си - така, че заслужава  нейната обич и уважение !

Нека да му ги дадем !

Момичета -

# 3
  • Мнения: 1 097



Добре заварила в новата тема.Нека да ни върви на хубави новини.
Аз слагам серия снимки от един хубав момент,който Мариана отрази с гиф.

# 4
  • Мнения: 4 966


Добре заварили! Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048


Да уважим и Булут - толкова е хубав. Таман в този момент научава, че Нарин е родила.

# 6
  • Мнения: 1 097


Продължавам с целувките,момичета,знам че си падате по тях.

# 7
  • Мнения: 4 966
От РФ по повод снимката пред бижутерийния магазин:



Скрит текст:
Away from the "privacy" glasses he's wearing to hide from the masses, as if he could hide from the masses I find him very attractive and s at the same time. We used to say "you are what you wear" but with Engin I can say "what he wears becomes him". Like the characters he plays, everything fits in quite well. Every moment has its own suitable outfit. His clothes usually tell how a free and simple man he is, but they also tell how authentic he is; he never tries to be someone he is not to please, but it also doesn't look like he is not paying attention to his self-image.

Вдали от толпы за чёрными очками, хочешь ты спрятаться,это ещё больше привлекает.Принято говорить - ты то, что ты носишь.Для него другое подходит больше- ВСЁ, ЧТО ОН НОСИТ СТАНОВИТСЯ ИМ.Как характеры которые он играет,идут ему ,сидят на нём хорошо.Каждый момент имеет свою подходящую одежду.Его одежда говорит, как он свободен и прост,но также ,как достоверен,он подлинный, он не подделка..Он никогда не старается быть кем -то ещё,чтобы угодить.Но это не значат, что он не уделяет внимания своему образу.

Превод от руски:
Ти искаш да се скриеш далеч от тълпата, зад тъмни очила, но това още повече привлича.
Прието е да се казва, че човек е това, което носи (облича). За него по-подходящо е да се каже: ВСИЧКО, КОЕТО НОСИ, МУ СТОИ ДОБРЕ. Също както характерите (героите), които играе - отлично му подхождат. Всеки момент има своята подходяща дреха. Неговите дрехи говорят, че той е свободен и обикновен, но и още, че е достоверен, истински, не фалшификат... Той никога не се прави на някой друг, за да угоди на някого. Но това не означава, че не обръща внимание на образа (имиджа) си.


За себе си мога да кажа, че приемам стила на обличане на Енгин по същия начин - естествен, истински, неподправен.

Р.Р. Не знам откъде точно е мнението, което Элиза е превела.

Последна редакция: пн, 28 окт 2013, 20:18 от marytza

# 8
  • Мнения: 0
Благодаря Марианка зановата тема.Да си ни жива и здрава.И сега да се изкажа...Какво е за мен Енгин Акюрек?Млад,талантлив мъж,който опознах чрез неговите герои.Човек,който ме научи на търпение,човек,който ме научи да се радвам на малките неща.Научи ме да ценя стойностното и красивото...а неговите герои...те ми показаха как трябва да се бориш и да побеждаваш,как трябва да обичаш истински.Защото във всеки един от героите му,от Низипли до Керим любовта ни беше показана.Изживяна по различен начин,но изживяна-истинска и неповторима.Любовта на Низипли-първите трепети на сърцето,когато от момче се превръщаш в мъж.Видях израстването на Низипли от плахо и неуверено момче в млад мъж,който имаше цели и рискува да загуби любовта си заради тях.Какво да кажа за Мустафа Булут.Любовта на зрял мъж,любов като торнадо,която помита всичко по пътя си,но истинска и единствена.Любов от началото до края,дори и несподелена.Затова и в края на филма Мустафа беше до Нарин.Дори и да не я притежаваше тялом,чрез сина им те щяха да останат свързани завинаги.Любов преминала през много етапи,но накрая укротена.Укротена,за да може да бъде до жената която е обичал през целия си съзнателен живот.А любовта на Керим-скрита дълбоко в сърцето му,чакаща да излезе наяве.Дълбока,всеотдайна,както когато човек се влюбва за първи път.Любов родила се в средата на нищото,но устояла на всички перипетии.Любов от която се ражда нов живот,а този нов живот дава началото на нещо истинско.И всички тези любови ми бяха представени от един-единствен човек-Енгин Акюрек.Талантлив,млад актьор бръкнал дълбоко в душата си и представил ми тези любовни истории по един блестящ и неповторим начин.Този човек с пленителна усмивка от чийто очи струй светлина.Затова винаги ще обичам Низипли,Мустафа Булут и Керим.   Heart Eyes Hug 

# 9
  • Мнения: 1 951
Мариана ,благодаря за новата тема!  bouquet
Момичета ,много ми се иска да „илядим „ ,убедена съм ,че докато носим в сърцата си любовта към Енгин ,ще бъдем тук и ще чакаме с търпение   превъплащенията му .
Няма да ви изброявам поименно -със сигурност знам  кои  сте.

# 10
  • Мнения: 2 229
Мариянка smile3525
Здравейте момичета Hug
Повечето от вас не ме "познават",но аз съм от старите кучета на темата WinkВ нея съм почти от самото начало. Вярно е,че не пиша отдавна,но определено не пропускам и ред от темата!Предизвика ме поста на Делина да сляза от балкона.От всичко дотук едно не ми е ясно-нима с тези определено недобронамерени постове мислите,г-жо,че Енгин ще даде повече информация?Или може би интервюта???За толкова време не ви ли стана ясно,че той просто е интровертна личност,че е с такъв характер и Вие няма да го промените?Ако не ви допада,защо непрекъснато изливате сарказъм и жлъч?Кому е нужно всичко това?По този начин по-добре ли се чувствате?

Димони,напълно те подкрепям за поста в края на предната тема:hug:
Фантазия,драго ми е да те "видя" Heart EyesЛипсвате ми всички сладурки  love001

# 11
  • Мнения: 1 097



Още красива и нежна любов.Още прекрасни моменти.

# 12
  • Мнения: 1 951
Ками ,не знам защо ,когато те чета ми напомняш за Марта .
От вашите постове ,лъха добронамереност ,спокойствие и толкова много любов.
Съжалявам ,че не мога да те зарадвам със снимка на „юначето„,но искам да знаеш ,че и аз много го обичам,  bouquet

# 13
  • Мнения: 0
Дочи,миличка Марта пише ,много по-хубаво от мен.Аз когато я чета винаги се разплаквам-толкова е добра.  Heart Eyes Hug   

# 14
  • Мнения: 23 213


Ками, Дочи -

Детелинка - Добре завърнала се !
Не се хвалиш, но приеми поздравления !

Благодаря за споделеното.

Общи условия

Активация на акаунт