Анатомията на Грей - Тема №21

  • 66 890
  • 760
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68

ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА 20-ТА ТЕМА НА НАШИЯ ЛЮБИМ СЕРИАЛ - АНАТОМИЯТА НА ГРЕЙ!

УЧАСТВАТ->

Елън Помпео (Д-р М. Грей), Джъстин Чеймбърс (Д-р А. Карев), Чандра Уилсън (Д-р М. Бейли), Джеймс Пикънс (Д-р Р. Уебър), Патрик Демпси (Д-р Д. Шепърд), Сара Рамирез (Д-р К. Торес), Кевин МакКид (Д-р О. Хънт), Джесика Кепшоу (Д-р А. Робинс), Сара Дрю (Д-р Е. Кепнър), Джес Уилямс (Д-р Д. Ейвъри), Камила Лудингтън (Д-р Д. Уилсън), Джерика Хинтън (Д-р С. Едуардс), Деби Алън (Д-р К. Ейвъри)

СЪЗДАТЕЛ: ШОНДА РАЙМС


В България новите епизоди от 10-ти сезон излизат почти всяка петъчна сутрин в http://DMCA-removal-from-Google/browse.php. Ето и линк за всеки от сезоните:

Анатомията на Грей 1
Анатомията на Грей 2
Анатомията на Грей 3
Анатомията на Грей 4
Анатомията на Грей 5
Анатомията на Грей 6
Анатомията на Грей 7
Анатомията на Грей 8
Анатомията на Грей 9
Анатомията на Грей 10
Анатомията на Грей 11
Анатомията на Грей 12
Анатомията на Грей 13
Анатомията на Грей 14
Анатомията на Грей 15
Анатомията на Грей 16
Анатомията на Грей - Тема №17 "В очакване на 9-ти сезон"
Анатомията на Грей - Тема №18
Анатомията на Грей - Тема №19
Анатомията на Грей - ЮБИЛЕЙНА ТЕМА №20

# 1
  • София
  • Мнения: 9 294
Мерси за новата тема!

# 2
  • Мнения: 1 536
  bouquet
Още не съм изгледала епизода,не  мога да си представя Анатомията без Кристина.
А някога  ,дори не я харесвах...

# 3
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Вече разбрах намеренията на Шонда - ще прави сапунка, така че може да очаквате не само 11 и 12 сезон, а и 101ви сезон Wink Ей много го "разпени" тоя сериал тази женица, думи нямам.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Запис...

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Хубав епизод, но с новата сестра вече стана прекалено  Rolling Eyes
Радвам се, че това с терористите не беше чак такава драма...
И за детенцето, което търсеха с шините така и не се разбра какво стана

# 6
  • Мнения: 68
Вече разбрах намеренията на Шонда - ще прави сапунка, така че може да очаквате не само 11 и 12 сезон, а и 101ви сезон Wink Ей много го "разпени" тоя сериал тази женица, думи нямам.

Евала, че поне отписаха Кристина съвсем достойно и грациозно. На фона на цялата тази тъпотия и мазало, тя се измъкна чисто и в най-добрата си светлина. Повече няма да гледам сериала, новата сестра е най-голямата причина, останалите - тези хора просто не знаеха кога да кажат "КРАЙ!" и да  се оттеглят от ефир в най-правилното си време, когато са на върха на славата. Те изгониха 15 от 20 души актьорски състав, пускаха всякакви препядствия, измъчващи и героите, и АУДИТОРИЯТА, показаха стажантите как пораснаха в здравомислещи, отговорни и достойни хирурзи, но за съжаление не усетиха, че това беше развръзката, а да измислят нов сценарий с елементи, характерни за латиноамерикански сериал, беше най-голямата им грешка. Аз лично се отказвам, надявам се и още много хора да го направят, за да спре да се петни ИМЕТО на сериала. Само то остана...

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
това със сестрата и на мен ми дойде too much...
Серията беше достойна за финал и много ме радва, че никой не умря hahaha

Скрит текст:
Караницата между МерДер я предусещах - твърде добре вървяха нещата между тях Mr. Green
Постъпката на Кристина спрямо Алекс беше много достойна, но какво става с Бейли в случая newsm78
...Страхотен епизод Heart Eyes
Новият сезон ще го започна, но ако продължи сапунката и аз ще съм fin

p.s. сега видях, че не съм скрила коментара... Embarassed

Последна редакция: сб, 17 май 2014, 16:58 от sweet_maniche

# 8
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
На всичкото отгоре има големи несъответствия в сценария.
Поправете ме ако бъркам, но Елис Грей започва специализация по хирургия в Сиатъл Грейс и вече е омъжена за Тачер и има Мередит, нали така? Запознава се с Шефа и започват връзка. Тук вече идва голямото разминаване.
Скрит текст:
1. В най-добрия случай тази дето е сестра на Мередит е поне 7-8 години по-млада от Мередит. Мередит го играе към 40 и излиза, че тази девойка на 30г има няма вече е печен кардиохирург, който избраха за завеждащ  newsm78
2. Изключително ми се губи момент, в който Елис Грей да е отсъствала цяла година. Излиза, че нея я е нямало дота време иначе и Шефа и Тачер и цялата болница щяха да знаят, че бременна и родила и т.н

# 9
  • София
  • Мнения: 9 294
Интересното е, че преди време пак споменаваха за второ дете на Елис от Ричърд, но тогава се говореше за момче. Тази Маги е някъде на годините на Лекси според мен, поне така изглежд. Лекси ако беше жива щеше да е някъде около 36-7.А и така би се вързало да е вече печен кадриохирург. А и да не забравяме, че Мер преди да учи 5 години беше пътувала. Аз честно казано винаги съм си мислила, че някой ден ще се появи дете на Елис и  Ричърд, не може тяхната голяма любов да  е останала без наследник!

Последна редакция: сб, 17 май 2014, 17:02 от Г-ца Бързо се уча

# 10
  • Мнения: 307
 Поне да следя...

# 11
  • София
  • Мнения: 3 778
Аз да питам Дерек също ли ще напуска като Кристина завинаги?

# 12
  • София
  • Мнения: 9 294
Аз да питам Дерек също ли ще напуска като Кристина завинаги?
Не! Патрик и Елън са подписали за две години и за цял сезон! Най-вероятно ще ги скарат за малко и нещо ще се случи с децата и ще се съберат отново! Те реално не са се карали сериозно от проекта за алцхаймера който Мер провали.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Привет и от мен в темата.
Още не съм гледала серията.
Обикновено я гледаме с мъжа ми, а нещо тези днисе разминаваме със свободното време, но пък не мога да не ви следя.... нищо че сериала не е същия.

# 14
  • Мнения: 9 144
Орлите благодаря за темата   Hug
много съжалявам за решението ти

ГП що се мъчиш и теб и нас, спри да гледаш моля те  Tired


1. Много хубав епизод, без да се прекалява с екшъна като в други "season finale"-та  Peace
2. Добро отписване както на Кристина, така и на Ро,с и на Мърфи, още ми нагарча как в 5-ти сезон, когато бяха привлекли в сериала Мелиса Джордж я разкараха след 5-6 серии
3. Наистина сапунеста дойде тази нова сестра на Мер*, но ми хареса идеята по две причини:
а) най-сетне Уебър ще е истински баща, защото с Мер винаги е било  някак половинчато
б) Мер ще има нужда от нова приятелка с Ейприл, Кали или Аризона хич не си подхождат
4. Дано сестрата на Дерек се задържи, тя беше от най-интересните образи в Практиката, а ако докарат и гаджето и, хич няма да им се разсърдя!!!
5. ХА сега да видим отново Дерек и Мер как няма да се разделят и как единия партньор трябва да отстъпи на желанието на другия, за разлика от света Кали и Африка Twisted Evil


*Елис винаги е можело да бъде някъде на специализация за 6 месеца примерно, точно колкото Уебър да не разбере нищо, а тя да остави детето на адвокати за да му осигурят добро семейство. Все пак през 70-те и 80-те контрацептивите не са били това което са днес  Wink

Общи условия

Активация на акаунт