Balea, Alverde, Catrice, Essence - 16 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 87 716
  • 704
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 17 546
Благодаря за новата тема!  bouquet

Въпросът ми е, срещали ли се течно червило сходно с Rimmel Apocalips, но с по-разнообразни цветове, защото нито един от тези на Apocalips не ми пасва, но ужасно ми харесва като текстура.

# 2
  • Мнения: 1 262
Здравейте и благодаря за новата тема!   bouquet 
Малко кофти, че се записвам с нещо, от което не съм доволна. Въпреки че не е марка на Лили и Дм, все пак се продава и там. Това е балсам за коса -  най-смотания, който съм купувала от 3 години насам. Яд ме е, че не си взех пак Балеа, от които съм доволна напоследък, ами се изкуших от този заради сладката опаковка. Балсамът е на Шаума за мазни корени и сухи краища и изглежда така:
Скрит текст:

Хубавото в него е само аромата.  Confused Никак не ми се понрави, нищо не прави, никакъв ефект. Имам чувството, че без балсам щеше да е по-добре.  Confused

Последна редакция: пн, 11 авг 2014, 13:59 от EXIT_HUMANITY

# 3
  • София
  • Мнения: 559
Вчера си взех едно балсамче за устни на Катрис. Много ми харесва. Не е мазно, по-скоро е твърдо. Първоначално не оставя никакъв цвят на устните, но след минутка се оцветяват в много приятен цвят. Не стои като червило или гланц, а все едно това е естественият цвят на устните. На всичкото отгоре при мен е дълготрайно. Simple Smile
Скрит текст:

# 4
  • Мнения: 5 386
Благодаря за новата тема.  bouquet
Снощи си взех  от ЛИЛИ един лилав молив  на Катрис;търся си матиращата пудра в цвят 027 Rosy Beige/предната ми пудра  бе в нюанс  010 Transparent- изразходвах я за 1 месец/.
 Кой от видовете мигли /ежедневни/ бихте ми препоръчали- на Катрис, на Екотулс или др.?

# 5
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
От очните линии на Essence тип писалка (longlasting и superfit мисля, че бяха наименованията), коя препоръчвате? И каква е разликата между двете, всъщност?

# 6
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 454
Благодаря за новата тема!  bouquet

Въпросът ми е, срещали ли се течно червило сходно с Rimmel Apocalips, но с по-разнообразни цветове, защото нито един от тези на Apocalips не ми пасва, но ужасно ми харесва като текстура.

Бижу, пробвай лака за устни на Катрийс http://www.catrice.eu/bg/produkti/ustni/chervilo-glanc-za-ustni.html . Вярно, че не е с такава плътност като на Римел , но все пак е нещо подобно. Иначе, аз също съм в търсене, но за съжаление все още в този ценови клас не съм открила нищо Sad Пробвах на Лореал , но май не съм впечатлена, а и цената е почти двойна. Гледам в Енцо има лака на Шисейдо, около 30лв и много му се чудя, все пак по магазините е 52  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 17 546
Бижу, пробвай лака за устни на Катрийс http://www.catrice.eu/bg/produkti/ustni/chervilo-glanc-za-ustni.html . Вярно, че не е с такава плътност като на Римел , но все пак е нещо подобно.
Имам го. За мен не си приличат изобщо като текстура и усещане. И той ми харесва, но Римел си е точно течно червило с чуден гланц и усещането, което ми носи, е по-приятно от лака на Катрис.

# 8
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 454
Бижу, пробвай лака за устни на Катрийс http://www.catrice.eu/bg/produkti/ustni/chervilo-glanc-za-ustni.html . Вярно, че не е с такава плътност като на Римел , но все пак е нещо подобно.
Имам го. За мен не си приличат изобщо като текстура и усещане. И той ми харесва, но Римел си е точно течно червило с чуден гланц и усещането, което ми носи, е по-приятно от лака на Катрис.

Абсолютно съм съгласна, точно такова е и моето усещане. Въпреки обаче, че имам два цвята на Римел, посягам към Катрийса, само защото тези на Римел са много специфични и не мога да ги нося постоянно. Шисейдото определено се доближава повече до Римела. Пробвах и на Ив Сен Лоран, къщо е много добро, но цената  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 17 546
Шисейдото определено се доближава повече до Римела. Пробвах и на Ив Сен Лоран, също е много добро, но цената  Rolling Eyes
До сега не съм купувала червила, по-скъпи от 20 лв, защото дори червило от 3 лв на моите устни е много трайно, но вече взеха да правят толкова прекрасни на усещане, че като не намеря цвят в по-евтината версия, ще се прежаля да купя и скъпо, само заради усещането! Peace
Нося карамелено-прасковени цветове с уклон към оранжево, а всички, които се предлагат са в розово-червено-лилава гама и ми стоят ужасно!

# 10
  • Мнения: 2 045
А на Буржоа пробвала ли си го? На мен ми допада

# 11
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Мерси за темата   bouquet

За лакове за устни близки до Римелските и аз се сещам основно за Шисейдо.На мен пък не ми хареса аромата на Римелските и така си го подарих на майка ми.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Похвалвам бебешкия измиващ гел собствена марка на Лили.Има мн приятен бебешки аромат и е мн мек  Peace
Не знам дали е от скоро,но са сложили фирмен щанд на Eveline.Взех си червило №416.Много хубав цвят,мирише също мн приятно и текстурата е супер (балсаместа,леко мазна) Peace

# 13
  • Мнения: 20 168
Аз си взех пилинг олиото на Балеа което обсъждахме в миналата тема и съм доволна, хареса ми. След него кожата ми остана мазна и мека, за суха кожа е идеален. Дори не беше необходимо след баня да се мажа с някакъв крем или олио за тяло. За не суха обаче, не зная до колко би бил подходящ.

# 14
  • Мнения: 2 045
Аз си взех пилинг олиото на Балеа което обсъждахме в миналата тема и съм доволна, хареса ми. След него кожата ми остана мазна и мека, за суха кожа е идеален. Дори не беше необходимо след баня да се мажа с някакъв крем или олио за тяло. За не суха обаче, не зная до колко би бил подходящ.
Moята не е суха и също много ми хареса! Сега за лятото спестява нуждата от лосион след това.  Много ми допада, а аромата - направо припадам по него!  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт