Отговори
# 1
  • Мнения: 7 538
Наваретко,мерси за новата тема! Peace




Дано Девата на морето им помогне да се изяснят и да вземат правилните за живота си решения! Praynig Praynig Praynig   

Дано Девата на морето предпази Химена от негативизма и и помогне да преодолее болката и разочарованието си!   Praynig Praynig Praynig

Дано Девата на морето покаже на Уилям   начина да намали негативизма и поеме отговорност към дамата,която компрометира! Praynig Praynig Praynig







# 2
  • Мнения: 7 538
??  Thinking

Elizabeth Gutierrez ‏@Elygutierrez19  28m
Una infancia en un reformatorio de lujo, las marca para siempre. Esta noche, los misterios de aquellos… http://instagram.com/p/tOJ4-Fi6WK/

# 3
  • Мнения: 8 533
??  Thinking

Elizabeth Gutierrez ‏@Elygutierrez19  28m
Una infancia en un reformatorio de lujo, las marca para siempre. Esta noche, los misterios de aquellos… http://instagram.com/p/tOJ4-Fi6WK/
тук и избрали снимчица като много млада hahaha hahaha не стига че вещици ами и пет Mr. Green това символично ли е...ей жалко че не сме в маями..да гледаме..как ще лети с метла hahaha hahaha

# 4
  • Мнения: 2 690
Кала, мерси за темата Peace...Уили, дали ще присъства на "великото" и начинание, според фенките и hahaha...и двамата били с нови проекти през октомври...ами ОК

Последна редакция: пн, 22 сеп 2014, 00:25 от Жуляй Шакир

# 5
  • Мнения: 7 538
 Thinking Гледам снимките и на Химе...много добре изглежда...има блясък в очите...усмихва се...скоро не е изглеждала толкова добре... Thinking Нещо ми убягва.... Thinking
За Уилям....не говоря въобще... Naughty В Ню Йорк изглежда неустоимо.... Thinking очите,усмивката....

# 6
  • Мнения: 8 533
е нека има жената работа да насочи вещерската енергия в друга посока тъкмо hahaha hahaha но аз не бих нарекъл велика ,вещерска роля hahaha

# 7
  • Мнения: 8 533
Thinking Гледам снимките и на Химе...много добре изглежда...има блясък в очите...усмихва се...скоро не е изглеждала толкова добре... Thinking Нещо ми убягва.... Thinking
За Уилям....не говоря въобще... Naughty В Ню Йорк изглежда неустоимо.... Thinking
и двамата се радват,че ели започва работа hahaha hahaha все пак в театъра да играеш е доста изморително и отнема много време hahaha hahaha

# 8
  • Мнения: 7 538

и двамата се радват,че ели започва работа hahaha hahaha все пак в театъра да играеш е доста изморително и отнема много време hahaha hahaha

Тогава Уилям като по-свободен ще е бавачка.... Thinking И това не е много добре.... Thinking Ели пак е  измислила нещата с три хода напред .... Thinking

# 9
  • Мнения: 2 474
да със сигурност на това се радват hahaha hahaha ами децата какво,той уилям го раздава като бавачка напоследък hahaha

виж ти този октомври страшен месец,много събития много нещо hahaha ще натоварим графика

# 10
  • Мнения: 2 690
Химе наистина има блясък в очите, но малко ми се струва уморена...като споменахте блясък в очите се сетих за една реплика на капитан Фабре, когато се чудеше какъв е този блясък в очите и реши, че е обещание за вечна любов hahaha

# 11
  • Мнения: 7 538
Тони,защо не го провокираш малко.... Thinking Поздрави го...сподели ,че изглежда много добре...сияе...попитай освен храна.....какъв е хаштага тези дни.... ooooh! измисли нещо,... за да отговори някак....Ти направо започна с критиките....Дай сега малко поздрави и четки....! Praynig Wink Wink Wink

# 12
  • Мнения: 5 069
какво стана с този бг профил,защо не ми излиза hahaha да не би Наваретов да се е добрал и с аватара да е изтрил и профила..пак ooooh!

на вас излиза ли ви..пуснете някаква връзка..аз го нямах запеметен..защо така Thinking или при мен е проблема

Кала ,мерси за темата Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 8 533
Емс не ме плаши така..живее си профила ти пък...той няма достъп...осввен ако и Катето не ни издъни hahaha hahaha

ей ти го,иначе и аз имам някои шантави проблеми с туитър и не само..които друг няма...хубаво е да знам,че не съм единствен
https://twitter.com/bulgarianpowers

ами четки хубаво...малко повече помощ..и може да поразвием..но така самичък нещо не върви Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт