Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 11 (19.11-25.11)

  • 38 421
  • 889
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Survivor залага на изпитанията върху предела на човешките физически и психически възможности, на състезанието, на конфликта между екипност и индивидуализъм, на отношенията между хора, поставени в екстремна среда на тежък климат, глад, тежки изпитания, или с други думи – на същинско оцеляване. Именно затова за участници в Survivor се подбират здрави, психически издръжливи българи, мотивирани да се изправят срещу трудностите и готови на всичко, за да спечелят.

Идеята за формата Survivor принадлежи на световноизвестния продуцент Марк Бърнет. bTV продуцира Survivor съвместно с лицензодателя - британската компаня Castaway, а техническата реализация се осъществява от американската Promofilm. За реализацията на формата bTV работи съвместно с най-добрите продуценти у нас.

Продуцент на Survivor е bTV, а изпълнителен продуцент – Dream Team Productions и Евтим Милошев.


Участници:

Обединено племе "Кхмер":

Йорданка Николова
Дамяна Матева
Крум Сираков
Емануил Найденов
Ваня Джаферович
Надежда Прокопиева
Диана Агонцева
Ива Пранджева
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев
Десислава Стефанова


Бившо племе "Нага":

Надежда Прокопиева
Мерлина Арнаудова
Йорданка Николова
Дамяна Матева
Десислава Стефанова
- отлъчена от "Нага", прехвърлена в "Гаруда"
Марчо Марков
Крум Сираков
Васил Петков
Емануил Найденов
Явор Зайн
Ваня Джаферович


Бившо племе "Гаруда":

Диана Агонцева
Ралица Кирилова
Ива Пранджева
Янита Янчева
Силвия Радулова
Силвия Димитрова
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
- изгонен от "Гаруда", заточен на "Островът на прокудените"
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев
Десислава Стефанова
- изгонена от племето "Нага"

Островът на прокудените:

Росен Вангелов

Водещи:

Владимир Карамазов



Христина Апостолова



Предаването се излъчва от понеделник до четвъртък от 21:30 по БТВ!

Студио Survivor - събота от 18 часа.


Победители в предишните сезони:

Победителят в първия сезон на Survivor (Survivor BG) е Нели Иванова, която спечели вота на съплеменниците си в конкуренция с Ахмед Шуганов. Специални извънредни награди получиха Ахмед Шуганов (25 000 лева) и класиралият се трети в надпреварата – Атанас Ганев (15 000).

Победителят във втория сезон на Survivor (Survivor Експедиция Робинзон) e Георги Костадинов, който при финалното гласуване надделя над Светла Димитрова. Светла Димитрова обаче спечели SMS гласуването за любимец на зрителите измежду 22-мата участници и получи чисто нов автомобил за награда, както и 25 000 лева. Тя изтегли и печелившия номер на зрителя на bTV, който също спечели нов автомобил. Третият "оцелял" – Георги Дренски – получи премия от 15 000 лева.

Победителят в третия сезон на риалити шоуто стана Николай Мартинов. Той стигна до финала заедно със Спас Стоянов и Силвия Димитрова. За първи път в гласуването на финала се включи и публиката, която с почти пълно единодушие (над 90%) даде одобрението си за Ники.

Победител в четвъртия сезон на Survivor (Survivor: Филипините) стана Георги Кехайов. Младежът от Добринище стана любимец и на зрителите с ненатрапчивото си поведение, мистериозната си личност и нежеланието си да участва в конфликти.


Официална страница

Facebook

Архив:


Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8, Тема 9, Тема 10

# 1
  • Мнения: X
  bouquet за темичката

# 2
  • Мнения: 7 006
След дълго отсъствие и от мен запис Laughing

Благодара за новата тема   bouquet

# 3
  • Мнения: 379
Занев е заслепен от собствения си блясък и дори не допусна, че Ваня го прецаква. Именно сега е моментът да удари мъжки по масата и да спечели всички на своя страна като номинира Ваня и нагите с аргумента, че Ваня хитрува. Ала Занев - уви Simple Smile - пропуска мисленето в играта. И - пак уви - губи играта изначално.

# 4
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Занев е заслепен от собствения си блясък и дори не допусна, че Ваня го прецаква.

не е само Занев, повечето също са си повярвали много.

# 5
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 091
Мен ме учуди как Агонцев с абсолютна сигурност твърдеше,че на мушката е Ваня,а всъщност си е баш той.  Crazy Много си вярва тоя човек и много заблуден изглежда. Дразни ме- да си ходи!  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 7 006
Мен ме учуди как Агонцев с абсолютна сигурност твърдеше,че на мушката е Ваня,а всъщност си е баш той.  Crazy Много си вярва тоя човек и много заблуден изглежда. Дразни ме- да си ходи!  Crossing Arms

Как няма да си вярва АнтончУ като той е Човекът-коалиция  Mr. Green Joy
Най-вероятно той ще е изгонения на следващия племенен съвет.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 806
Отдавна трябваше да си ходи Агонцев, поне нямаше да се изложи толкова. Дали гледа сега и какво ли си мисли?!

# 8
  • Мнения: 31 208
Просто вече не мога да го гледам Агонцев. Да си ходи, ама не ми се вярва.

# 9
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 091
Искрено ме изкефи победата на Занев и как натри носа на Агонцев. Направо му срина плановете. А Йори,колкото и да ми е неприятна, ми хареса как им лепна на Митко и Финдо какво са си говорили с Антон зад гърба им.  Laughing Нямало до края на сезона да й говори..Пфууу,голяма заплаха,голямо чудо.  Whistling  Party

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
На мен пък тези подмолни игрички на Йорданка ми идват вече в повече. То само интриги при нея, аман...
хайде да дават вече записа и да видим какво ще става.

# 11
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
И за мене трябваше по рано му резнат крилцата, но так пък повече ще го боли.

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 822
Хоп, в очакване на съдбата на Агонцев

# 13
  • София
  • Мнения: 2 806
Йорданка отдавна изгуби мярка, как искам да я изритат и нея...

# 14
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
Имам чувството, че странният поглед на Ваня се появи след като си удари лицето в онази игра. Наистина понякога гледа едно такова налудничаво.
Агонцев е просто някаква карикатура, много се изложи този човек. Данчето и нея не мога да я гледам вече. Занев, ако е Бог, тя се изявява като Богинята.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт