Пазаруване от Enzo.bg - 5 тема

  • 125 874
  • 764
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Добре дошли в петата тема за пазаруване от сайта!





Указания за пазаруване:


При първа поръчка, можете да ползвате намаление. За целта при първо отваряне на сайта - въведете мейл адрес в изскачащото прозорче - покана за ползване на отстъпката! Ако пропуснете - отворете сайта с друг браузер  Peace

След като добавите продуктите в кошницата, можете да изберете и една мостра  Peace А на следващата стъпка в процеса на потвърждаване на поръчката - ще Ви бъдат предложени продукти на специална за Вас цена.

Поръчката се доставя със Спиди за 3-7 дни. За поръчки над 159 лв доставката е безплатна, за по-малките е 6 лв.




Предишни теми: 1, 2, 3, 4



Вместо запис, моля споделете какво най-често пазарувате от сайта, какви са успешните Ви покупки и какво Ви разочарова  Peace

# 1
  • Мнения: 3 181
Ще пазарувам за първи път от сайта, т.е. не мога да споделя.
Досега от Златната рибка съм поръчвала.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Благодаря за новата тема  bouquet
Редовно пазарувам козметика за коса, наскоро рискувах и с парфюм тестер, който харесах от мостра, доволна съм Peace отново бих купила.

# 3
  • София
  • Мнения: 189
Благодаря за новата тема! За сега съм си взела само една спирала на Ланком, от която съм много доволна .В момента се оглеждам за дневен крем  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 14 489
Бяла козметика съм купувала основно, всичко е било точно Peace

# 5
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Аз съм вземала парфюм Ланвин и съм доволна.Пак бих взела  Peace

# 6
  • Мнения: 31 181
Пазарувам козметика за коса.  bouquet

# 7
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз благодаря за темата  bouquet

Купувала съм бяла и декоративна козметика. Нямам разочарования Peace

# 8
  • Мнения: 9 481
Привет  Hug
Купувала съм си от сайта парфюм, слънцезащитен крем за децата -Vichy, сенки на Art Deco и четка за коса, от която съм страшно доволна, и препоръчвам! Преди 2 дни реших да си поръчам още една, но се оказаха изчерпани  Sad (поръчах от др.сайт):

# 9
  • Мнения: 417
Поръчах си две мазила на Neutrogena,нямам търпение да пристигнат (трябва да пристигнат до 1 януари). Предвид празниците дали ще си спазят срока,някой има ли идея? Simple Smile Rolling Eyes

# 10
  • Варна
  • Мнения: 5 886
При мен досега са пристигали за 4-5 дни.
Ако си поръчала днес, може би на втори ще ги получиш.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 044
Купувала съм козметика за коса -всичко е било ок.За Коледа поръчах два парфюма оригинални от всякъде PeaceИмам ги отпреди и сравних -а цената  повече от прекрасна ,спестих едни сто и кусур лева Mr. Green

# 12
  • Мнения: 727
Пазарувам козметика за коса основно, не съм имала забалежки.

# 13
  • Мнения: 417
При мен досега са пристигали за 4-5 дни.
Ако си поръчала днес, може би на втори ще ги получиш.
Не,не беше днес.Благодаря за отговора  Simple Smile  bouquet

# 14
  • Мнения: 812
пазарувала съм козметика за коса и съм повече от доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт