Бял списък-за София!

  • 1 105 103
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 129
преди 5 години попаднах на страхотен лекар и човек д-р Бистра Луизова,тя води цялата ми бременност и раждането.За съжаление загубих координатите и а сега съвсем неочаквано се оказа че пак съм бременна.Дайте съвет д-р ДЖОНГОВА Света София или д-р Кълвачева болница Вита,благодаря предварително,

# 601
  • София
  • Мнения: 6 011
преди 5 години попаднах на страхотен лекар и човек д-р Бистра Луизова,тя води цялата ми бременност и раждането.За съжаление загубих координатите и а сега съвсем неочаквано се оказа че пак съм бременна.Дайте съвет д-р ДЖОНГОВА Света София или д-р Кълвачева болница Вита,благодаря предварително,
Аз ходих на ЖК и  раждах във "Вита" при Д-р Цанов,той е в една смяна с Д-р Кълвачева и се заговаряхме с другите мами-да ти кажа бяха супер доволни от нея./А аз съм супер доволна от Д-р Цанов!/

# 602
# 603
  • Мнения: 1 380
Някоя от вас да е ходила да и следят бременността при д-р Коларова от 22-ра п-ка до Плиска?

# 604
  • София
  • Мнения: 90
И аз от сърце ще се разпиша в белия списък с безкрайна благодарност към моята гинеколог д-р Бойка Кожева !
След безцелно лутане и смяна на куп лекари с надежда някой да поеме истински грижа за бременността ми, най-накрая попаднах на нея. Мога много да разказвам за това как се е обаждала за да се осведоми за състоянието ми, как всеки преглед е протичал с прецизността с която се прави фетална морфология, как буквално съпреживя с мен месеците до раждането на дъщеря ми....
Препоръчвам я с безкрайна признателност за професионализма и с удоволствие ще дам инфо в "лични"на всеки, който се интересува.
Кабинета и се намира в кв. Лозенец  ул."Гороцвет"9 тел 02 8666229 GSM 0889583136

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 15:45 от grig

# 605
моля ви прероръчайте ми добър гинеколог който работи с направление за профилактичен преглед /в София/

# 606
 Доц. д-р Илия Калев Страхотен Педиатър . За съжаление почина през месец юли 2006г. Препоръчайте ми някой на неговото ниво! Без д-р Калев сме закъсали много! Помогнете!

# 607
  • Мнения: 56
искам да добавя д-р Петра Семерджиева от АГ"Св.София"и акушерките Илияна и Калинка.

# 608
  • Мнения: 2 849
Д-р Субев и Д-р Попниколова .Хиляди благодарности .  bouquet  bouquet
Дано има повече педиатри като тях .

# 609
  • София
  • Мнения: 9 111
Д-р Мирослав Маринов- Закрила. Той ми следи бременността. Много е внимателен и спокоен. Върши си работата добре.

# 610
 Искам да благодаря  на д-р Чолакова дерматолог в ДКЦ 8 в ж.к.Надежда.Тя е отличен Лекар и много добър Човек.
Бих я записала  на първо място в белия списък за добри лекари.За всякакви проблеми разчитам на компетентното й мнение.   БЛАГОДАРЯ ВИ Д-Р ЧОЛАКОВА.

# 611
 Здравейте! И аз да кажа нещо : Д-Р БОГОСЛОВОВА  от "Шейново" е НЕВЕРОЯТНА.  Аз ще съм й благодарна цял живот за моето дете. Без нейна помощ щях да си плача някъде. Тя е професионалист, който обича децата и работата си. БЛАГОДАРЯ!

# 612
  • Мнения: 51
Д-р Валентин Иванов-Св.София.Води ми цялата бременност
Очарована съм от него.След като ми направи секциото излезе отпуска и въпреки това дойде да ме види на следващия ден,а след това и да ми свали конците.

# 613
  • София
  • Мнения: 607
Д-р Димитър Гунев
акушер-гинеколог,
работи в "Майчин дом",
гр.София

частен к-т в София:
бул."П. Славейков" 18, блок 2
входът е откъм вътрешния двор

тел. за записвания: 952 36 00,
приема в понеделник, сряда и петък от 14.30 до 20.00 часа
Добре е да се обадите поне ден по-рано, т.к.обикновено няма свободни часове, въпреки че приема по около 15-20 пациентки в горепосочените дни.

При спешност: 0888 786 498. Телефонът му е включен по 24 часа в денонощието и никога не се "крие", както някои от горепосочените.

Изключителен е и като професионалист, и като човек!!!
Досега не съм чула ЕДНА лоша дума за него.
Ако само веднъж го посетите, едва ли после ще решите да отидете при друг. Гарантирам!!!

 Peace Peace Peace
Родих втората си дъщеря при него. Независимо че беше празник и той не беше на смяна дойде . Платих единственно на болницата за избор на лекар.Страшно съм доволна.Подкрепям горното мнение с две ръце. Peace Peace Peace

# 614
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте! Не мога да изчета всички 31стр. тук,а съм на зор.Моля ви дайте някой добър гастроентеролог за 6м. ми син! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт