Бял списък-за София!

  • 1 105 088
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 249
Не е ли време в тая тема някой да въведе система... newsm78 36 страници мнения май прилича по-скоро на бръщолевене, отколкото на полезна и най-вече използваема информация!  ooooh!

А как точно смяташ, че трябва да се систематизират мненията? Като даваш предложения, давай ги конструктивно!

Според мен темата си е съвсем на място - и като вид и изобщо. Всеки е споделил мнение. И когато ти се интересуваш от д-р Цанев (примерно), пускаш си търсачката и ти излизат съответните мнения в Черен и Бял списък за него. Ти прочиташ, преценяваш си рисковете и отиваш при него или не. Това все пак е форум.

Но ако имаш време - заеми се. Изброй на една страница всички лекари и брой положителни и отрицателни гласове за тях. Никой не те спира.

# 721
  • София
  • Мнения: 1 877
А как точно смяташ, че трябва да се систематизират мненията? Като даваш предложения, давай ги конструктивно!

Според мен темата си е съвсем на място - и като вид и изобщо. Всеки е споделил мнение. И когато ти се интересуваш от д-р Цанев (примерно), пускаш си търсачката и ти излизат съответните мнения в Черен и Бял списък за него. Ти прочиташ, преценяваш си рисковете и отиваш при него или не. Това все пак е форум.

Напълно подкрепям!

# 722
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ним, Eiphnh,
Само на мен ли се е случвало да пусна търсачка и да миказва да си преорганизирам търсенето? Айде да не се учим на форумски подходи, ако е възможно!  Peace Преди около десетина страници имаше пак предложение да се въведе някакъв ред в тоя списък. Особено за София има невероятно много информация. То не са зъболекари, то не са офталмолози, хирурзи, и всякакви специалисти - все на едно място.
И да, бих се заела да направя списък с лекарите, но да не бяха 36 страници, където освен мнения за доктори, има и един куп напълно излишна информация! 

# 723
Здравейте мили дами!

Не мога да разбера как винаги намираме повод за заяждане. Информацията е доста полезна, така че мисля, че преспокойно може да се преживее това, че не е подреден по вкуса на някой.

Аз също искам да посоча имената на доктори, от които съм останала много доволна :
д-р Богословова - гинеколог
д-р Ралица Георгиева - педиатър
д-р Красимира Станчева - невролог

# 724
  • Мнения: 55
 Д-р Ваня Деспотова - детски ендокринолог
тел.:0899106200
Адрес: град София, булевард Н.Вапцаров номер 51А
   

Много съм доволна и е супер внимателна с детето и мила

# 725
  • Мнения: 743
Най-отговорно добавям към белия списък д-р Власова,акушер-гинеколог от МЦ "Свети Панталеймон". Перфектен специалист, винаги усмихната, отговаря на всички въпроси.Проследи цялата ми бременност , направи правилна преценка относно начина на раждане.Възхитена съм от нейния професионализъм.Работи с НЗОК .

Моето впечатление е същото. Възхищавам се на тази жена и й благодаря от сърце за грижите, които положи за мен и моето мишленце  Peace

# 726
  • Мнения: 114
Д-р Моника Барбова-стоматолог.
Прекрасен човек и специалист,особено за дечица е идеално да се ходи при нея!

# 727
  • София
  • Мнения: 10 334
От скоро ходя при д-р Николай Николов - център Ева Виталис - добър специалист - обяснява всичко. Моля споделете мнение ако ви е известен

Той ми следи бременността, препоръча ми лекар за самото раждане, преди ме е лекувал, още ходя при него. Май стана ясно, че го намерам и аз за добър. Peace

# 728
  • Мнения: 24
Искам да включа в списъка и д-р Иван Грънчаров от "Св.София".Не  е присъствал, когато аз раждах, но през 7-те дни, които прекарах в болницата след раждането се убедих, че има и наистина отдадени на медицината лекари.Освен това, той е първият лекар, който видях, че се старае да запази достойството на пациентките си(знаете колко е трудно това в родилно отделение!). smile3501 smile3501 smile3501
Аз имах щастието и най-вече късмета да родя при д-р Иван Грънчаров. Той е един изключителен човек, който действително е отдаден на медицината. Не очаквах, че ще срещна лекар като него. Вниманието, което получих от него едва ли щях да го получа от някой друг -  имайки в предвид, че отидох да раждам без уговорка. Така че аз гласувам с две ръце за неговото включване в белия списък.

 аз гласувам с двете си ръце и с двете на бебето ми Ники за доктор Грънчаров. Съгласна съм с абсолютно всичко написано в цитата. Раждах Никито при него и сега ми е личен гинеколог. Изключителен е!!!

# 729
  • Мнения: 525
Здравейте. Тък като 36-те страници са изнервящи за четене, дори и когато няма какво да се прави, бих искала да попитам за мнение относно д-р Станев от 2ра градска - София. Може би ще се наложи да ми направи секцио, а не го познавам...Предварително благодаря.

# 730
  • Мнения: 2 751
Здравейте. Тък като 36-те страници са изнервящи за четене, дори и когато няма какво да се прави, бих искала да попитам за мнение относно д-р Станев от 2ра градска - София. Може би ще се наложи да ми направи секцио, а не го познавам...Предварително благодаря.
Пусни едно запитване като отделна тема в Здравния справочник.
Имаш по-голям шанс да бъде забелязано и сътветно отговорено  Wink

# 731
  • София
  • Мнения: 1 635
Др. Димитър Казаков - акушер гинеколог
13 ДКЦ     866 5413
МЦ Лора  980 8065
                0896 672218

От две години ходя при него, в това число за хормонален проблем, женска консултация и раждане и съм изключително доволона. Hands Thumbsup
Мисля, че сега смело мога да го препоръчам. Ако има желание да пита, моля да пише на лични.

# 732
  • Мнения: 219
д-р Димитър Марков от МЦ"Фемина"- възхитена съм от обясненията,прегледа и отношението на този човек.
Прегледа ми /ФМ/беше към 30 мин и през цялото време не спря да обяснява та накрая то просто няма какво да го питаш.
 Hug Hug

# 733
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
д-р Димитър Марков от МЦ"Фемина"- възхитена съм от обясненията,прегледа и отношението на този човек.
Прегледа ми /ФМ/беше към 30 мин и през цялото време не спря да обяснява та накрая то просто няма какво да го питаш.
 Hug Hug

Преглежда също и в АГ ЦЕНТЪР ДИМИТРОВ

# 734
  • Мнения: 7
Д-р Добри Даскалов много добър специалист и човек.

Общи условия

Активация на акаунт