KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 65

  • 49 336
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 116
KARADAYI

                                      

Продукция: Ай Япъм
Продуцент: Керем Чатай  
Режисьор: Улуч Байрактар и Джем Карджъ
Сценаристи: Сема Ергеникон и Ейлем Джанполат
Музика: Тойгар Ъшъклъ
Жанр: Драма



УЧАСТВАТ

Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Ръза Коджаолу, Улуш Туна Аштепе, Елиф Сьонмез, Лейля Лидия Туутлу, Ерджан Язиджиоулу, Мелике Ипек Ялова, Еркан Авджъ, Керем Фиртина, Хюсеин Сойсалан, Фунда Еруиит и други.



РЕЗЮМЕ

Някои хора се раждат герои, други по-късно стават такива, като Махир. 1970 г. - Назиф Кара има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийството на главния прокурор, което не е извършил. В началото най-големият му син Махир е сигурен, че това е недоразумение, но постепепно разбира, че е добре подготвена клопка. На Назиф му е постановена смъртна присъда. Махир прави всичко възможно, за да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката. С помощта на семеен приятел, той успява да влезе в съда като стажант-адвокат при съдия Фериде Шадооулу. Насред всичко това се появява и една невъзможна любов.


ЕПИЗОДИТЕ С БГ ПРЕВОД
bg
                               
Скрит текст:
ПЪРВИ СЕЗОН

E 1/1  E 1/2  E 1/3  E 2/1  E 2/2  E 3/1  E 3/2  E 4/1  E 4/2  E 5/1  E 5/2  E 6/1  E 6/2  E 7/1  E 7/2  E 8/1  Е 8/2  Е 9/1  Е 9/2  Е 10/1  Е 10/2  Е 11/1  Е 11/2  Е 12/1  Е 12/2  Е 12/3  Е 13/1  Е 13/2  Е 14/1  Е 14/2  Е 15/1  Е 15/2  Е 16/1  Е 16/2  Е 17/1  Е 17/2  Е 17/3  Е 18/1  Е 18/2  Е 18/3  Е 19  Е 20  Е 21  Е 22/1  Е 22/2  Е 22/3  Е 23/1  Е 23/2  Е 23/3  Е 24/1  Е 24/2  Е 25/1  Е 25/2  Е 25/3  Е 26/1  Е 26/2  Е 26/3  Е 27/1  Е 27/2  Е 27/3  Е 28/1  Е 28/2  Е 28/3  Е 29/1  Е 29/2  Е 29/3  Е 30/1  Е 30/2  E 30/3   Е 31/1   Е 31/2   Е 32/1   Е 32/2   Е 33/1   Е 33/2   Е 34/1   Е 34/2   Е 35/1   Е 35/2   Е 36/1   Е 36/2   Е 36/3  





ТРЕТИ СЕЗОН

Е 76  Е 77/1  Е 77/2  Е 78/1  Е 78/2  Е 78/3  Е 78/4  Е 79/1    [url=http://vbox7.com/play:f34086872c]Е 79/3  Е 79/4  Е 80/1  Е 80/2  Е 80/3  Е 80/4  Е 81/1  Е 81/2  Е 81/3  Е 81/4  Е 82/1  Е 82/2  Е 82/3  Е 82/4  Е 83/1  Е 83/2  Е 83/3  Е 84/1  Е 84/2  Е 84/3  Е 85/1  Е 85/2  Е 85/3  Е 86/1  Е 86/2  Е 86/3  Е 87/1  Е 87/2  Е 88/1  Е 88/2  Е 89/1  Е 89/2  Е 90/1  Е 90/2  Е 91/1  Е 91/2  Е 92/1  Е 92/2  Е 93/1  Е 93/2  Е 94/1  Е 94/2  Е 95/1  Е 95/2  Е 96/1  Е 96/2  Е 97/1  Е 97/2  Е 98/1  Е 98/2  Е 99/1  Е 99/2  Е 100/1  Е 100/2  Е 101/1  Е 101/2  Е 102/1  Е 102/2  Е 103/1  Е 103/2  Е 104/1  Е 104/2  Е 105/1  Е 105/2  Е 106/1  Е 106/2  Е 107/1  Е 107/2  Е 108/1  Е 108/2  Е 109/1  Е 109/2  Е 110/1  Е 110/2  Е 111/1  Е 111/2  Е 112/1  Е 112/2  Е 113/1  Е 113/2  Е 114/1  Е 114/2  Е 115 - последен

СТАРИТЕ ТЕМИ


НАГРАДИ
smile3501 smile3501 smile3501
Скрит текст:
Асоциацията на Радио-телевизионните журналисти (RTGD) 2013
Най-добър актьор
и най-добра актриса - Кенан Имирзалъолу
и Бергюзар Корел.

Аяклигазет`2103
Най-добър сериал, най-добър главен актьор (Кенан И.),
най-добра главна актриса (Бергюзар К.),
най-добра поддържаща мъжка роля (Юрдаер Окур),
най-добра музика, най-добра режисура,
операторско майсторство.

Seoul International Drama Awards` 2013
    Най-добър сериал
2013 Antalya Televizyon Ödülleri
   Най-добър сериал, най-добър главен актьор (Кенан И.)
2013 Altin Aslan Ödülleri
Най-добър сериал, най-добър главен актьор (Кенан И.),
най-добра главна актриса (Бергюзар К.),
най-добра поддържаща мъжка роля (Р. Коджаоулу)
Най-добра продуцентска къща (Ай Япъм)

2013 Altin Kelebek Ödülleri
 Най-добър сериал, най-добър главен актьор (Кенан И.),
най-добра главна актриса (Бергюзар К.),
най-добра режисура (У. Барайктар и Дж. Карджъ)

12 "Yilin Yildizlari" ödül töreni`2013
Най-добра актриса в сериал (Бергюзар К.)
2014 Altin Kelebek Ödülleri
Най-добър сценарий (С. Ергенекон и Е. Джанполат)
Аяклигазет`2104
Най-добър сериал, най-добър главен актьор (Кенан И.),
най-добра главна актриса (Бергюзар К.),
най-добра поддържаща мъжка роля (Р. Коджаоулу),
най-добра поддържаща женска роля (Мелике И. Ялова),
най-добра режисура и сценарий

Добре дошли и приятни минути в темата!
 Hug Hug Hug



Последна редакция: вт, 04 авг 2015, 17:57 от Mydream

# 1
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
Mydream,  Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 11 116
Целият първи пост е дело на Галка. Нейната всеотдайност към хулиганската групичка е уникална! Hug
Благодаря ти, миличка!  Heart Eyes Hug  bouquet

# 3
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
И за Галка тогава...  Hug  bouquet  Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 354
 Здравейте Хулигании wavey Hug
Страхотна нова темичка bowuu newsm74 bowuu
Ииии специално за Галето newsm51 smile3501

# 5
  • Мнения: 1 596
Здравейте банда Hug благодарско към новата тема  Heart Eyes
Виждам че мойте хора са на прицел  Mr. Green какво толкова нередно виждат във връзката им незнам  newsm78толкова са красиви и сладки двама влюбени наслаждаващи се на живота,лятото и летните емоци
аз си ги обичкам-подкрепям и двамката  Heart Eyes  Kissing Heart Heart Eyes lovekiss Kissing Heart Kissing Heart

# 6
  • Мнения: 12 152
Много ми хареса оформлението на новата темичка!! Благодаря на Майдрийм и Галка!



Едно поздравче за всички  Hug  мисля, че не е поствано.Тази песен на Адел ми е любима, особено текста и си представях друг клип на него, а този е направен само от 110-ти, но пак е гюзелно  Grinning Heart Eyes




Може и "шизофренно" да е  Joy но на мен ми е много лесно... като ги гледам не виждам Кенан и Берг, а нашите гълъбета! Те са щастливи там далече, далече Thinking...ако са изпратили Назиф баба и Назъм Дениз на плажа на Кара дениз  Wink Laughing може и да се гонят сами и необезпокоявани по ширналите се ливади и да направят Бахарчето сред билките и цветятя  txtloves







Скоро и новият филм на Ръза с Туба Унсал  по екраните  thumbsup...Връща на Сонга  Joy

https://www.facebook.com/479245968759762/videos/vb.4792459687597 … ype=2&theater

"Dünyanın En Güzel Gülüşü" with Riza Kocaoglu





Leyla Lydıa Tuğutlu #new






#new Irem Kahyaoglu   Laughing Heart Eyes

Последна редакция: ср, 05 авг 2015, 23:15 от косе-босе

# 7
  • Мнения: 23 386
Добро утро!

Благодаря за хубавата нова темичка.

Майдрийм   bouquet

Галка    bouquet





Синем на моминско парти на нейна приятелка

# 8
  • Мнения: 5 710
Здравейте, хулигани!  Hug Hug

Mydream ,  Hug  newsm51
Благодаря за новата тема!

# 9
  • Мнения: 12 152
Привет Хулигани! Хубави снимки сте наредили   bouquet
И аз да сложа една непубликуваана досега Altın Objektif Ödül Töreni (02/06/2015)
 







Мила Варна  Hug обръщам се към теб с едно предизвикателство.Когато имаш  време и когато ти дойде музата , тогава му обърни внимание, ако желаеш  Embarassed Това е една среща на Кенан със студенти от Boğaziçi Üniversitesi от 14 октомври 2010г. преминала с изключителен интерес от страна на младите хора. Сигурно е по-трудно, защото не е написано, но ми е много любопитно за какво е тая веселба  newsm78 Голям смях му дръпват студентите след някои отговори.Така е по- интересно е да го види човек като говори-лицето му, мимиките, жестовете...извън роля, освен тази на Кенан Имирзалъолу  Joy
Аз се пробвах да го разбера  Thinking има някой неща, които са ни вече познати от разсъжденията му, като например колко е важен сценария и после режисьор, актьори и т.н. ...но повечето неща ми се губят. Ако можеш поне смешките му да разгадаеш,в нещо като резюме, ще бъда много благодарна  Heart Eyes




 

# 10
  • Мнения: 101
Цитат
...първите снимки бяха от Лондон, където те нарочно отидоха уж на спокойствие.Не са позирали за снимки, направени са тайно, отдалеч, на летището от тяхна сънародничка - туристка.
...а за тези вторите "бомбастичните" кадри са направени на частен заграден плаж към хотел. Четох, че папараците са дебнали цели два дни в засада зад храсти
Колкото първата снимка в колата беше направена без намесата на близки и познати на един от двамата, толкова и тази е направена така тайно от "случайно" оказала се на място "туристка". Тия да ги разправят на шапката ми.  Sunglasses А щом е плаж към хотел, а не личния му апартамент или двор, например, си е публично място. Пак. За това кои са загрижените информатори, да не кажа поръчители на тези снимки, мисля, че е ясно кой има интерес от това любовната история на един от двамата с другия да не остане неразгласена, знаейки морала и отговорността, с които е известен другият и, съответно, как би повлияло това на решението му за изхода на връзката.  Хитри лисици са се навъдили много на тоя свят, и ако имаш такава в обкръжението си, която се е заела да ти уреди живота, никак не е лошо. newsm08 Има един глас, който не използва думи у всеки от нас. Не е лошо да се вслушваме понякога.

# 11
  • Мнения: 12 152


Викаш Уондър - Синемка нарочно е направила нарушение докато шофира, за да я спрат пътните полицаи и репортерите да ги снимат  newsm78 Билмем..,може и така да е... Ако помните малко преди това известен светски блогър беше писал , че Кенан и Синем са влюбени след партито на Берг започнали да се виждат редовно. Ние естествено веднага отрекохме. Тигаса тогава каза " летящата фраза" за салама и май излезе права  hahaha Joy Joy Joy
Според мен Кенан ще ѝ предложи брак, той вече много иска да създаде семейство.Интересно е Синем дали ще приеме- уж била малка, ама чак толкова не е, другата седмица ще навърши 28  Wink Та,че Кенан е влюбен до уши няма никакво съмнение. Имаше статии още пролетта, които съм си ги превеждала с ГТ, но ние не коментирахме това в темата тогава- там пишеше, че и негови приятели са говорили под сурдинка и комшиите му в Джихангир са ги виждали да се прибират заедно със Синем и че били много влюбени. Какво толкова са видели един в друг те си знаят  hahaha Сега гледах и на това интервю със студентите, което постнах по-горе, че Кенан пак говори как иска да се снима в комедия  Wink Горкия, наистина този ръст и физика му наложиха роли на народен будител и кахраман..а той човека иска да се смее и да разсмива. Синем е известна със забавните си роли, тя е комедиантака.Широко умихнато( малко озъбена  Mr. Green) весело и безгрижно момиче, може би му е хубаво с нея.Като искат нека пробват...Както писа Вичоми "има и разводи ъфкоууз " Wink Joy

п.п. Сега се сетих нещо  Laughing От много години съм шофьор и карам добре, спокойно и безаварийно ( да чукна на дърво) НО качи ли се моя мъж до мен почти няма път когато да не направя някоя глупост, дето никога няма да я направя ако съм сама  BangheadУжассс! Когато е до мен близам във всички дупки, които познавам отдавна и ги избягвам  ooooh! ...Те така...пък Синем как няма да направи нарушение, щом Кенан е бил до нея  hahaha Joy Joy

Последна редакция: чт, 06 авг 2015, 15:41 от косе-босе

# 12
  • Мнения: 101
Припомнете ми, моля, Кенан И. симпатизираше и поддържаше ли турския президент Ердоган? Май съм ги виждала на снимки прегърнати, стискащи си ръцете и т.н. , но преди това май имаше писано, че бил на площада в подкрепа на протестиращите срещу същия, та явно да си държи на думата и да знае какво говори и прави, като истински мъж не е силната му страна, та не съм сигурна - ЗА и зад силния на деня в Турция ли е или ПРОТИВ и борец за правда и свобода? newsm78 newsm78 newsm78 Питам по повод това, което прочетох -
Скрит текст:
Цитат
Руският президент Владимир Путин извикал в кабинета си турския посланик в Москва Умит Ярдим и го предупредил, че Русия може да прекъсне дипломатическите си отношения с Турция - пише The Moscow Times.

В доста нервен разговор на четири очи, продължил повече от два часа Путин нарекъл Ердоган "диктатор" и заплашил да го "прати в Ада заедно с терористите от Ислямска държава". Той предупредил също така, че ще скъса отношенията с Анкара, ако президентът на Турция не прекрати незабавно подкрепата си за джихадистите в Сирия, където е разположена единствената руска военно-морска база в Средиземно море.

Руският президент говорил назидателно в лицето на Ярдим и не му позволил да вземе думата, докато той продължавал своята гневна тирада. "Предай на своя диктатор, ще може да се окаже в ада заедно с терористите от ИД. Не ми остава нищо друго, освен да превърна Сирия в един огромен Сталинград за Ердоган и неговите саудитски съюзници, които са по-злобни дори от Хитлер" - казал Путин.

Умит Ярдим все пак използвал възможността да отговори на обидите също с не особено дипломатични думи и обвинил на свой ред Русия за продължаващата гражданска война в Сирия.

Путин обаче не му останал длъжен и продължил: "Доколко е лицемерен вашият президент личи от факта, че той постоянно говори за демокрация и сурово критикува военния преврат в Египет, но в същото време оправдава действията на джихадистите за сваляне на законното правителство на Сирия".

Путин заявил категорично, че Русия ще продължи да подкрепя режима на Асад и ще засили сътрудничеството си с Иран и Китай в усилията за намиране на дипломатическо мирно решение на конфликта, който хвърли 23-милионната арабска държава в етническа и религиозна анархия" - http://www.dunavmost.bg/World/News/24202-putin-zaplashi-erdogan- … slyamska-darzhava.
Защото ако наистина му симпатизира и подкрепя, то това говори за самия него също, за това що за човек е.

# 13
  • Мнения: 12 152
Припомнете ми, моля, Кенан И. симпатизираше и поддържаше ли турския президент Ердоган? Май съм ги виждала на снимки прегърнати, стискащи си ръцете и т.н. , но преди това май имаше писано, че бил на площада в подкрепа на протестиращите срещу същия, та явно да си държи на думата и да знае какво говори и прави, като истински мъж не е силната му страна, та не съм сигурна - ЗА и зад силния на деня в Турция ли е или ПРОТИВ и борец за правда и свобода? newsm78 newsm78 newsm78 Питам по повод това, което прочетох -
Скрит текст:
Цитат
Руският президент Владимир Путин извикал в кабинета си турския посланик в Москва Умит Ярдим и го предупредил, че Русия може да прекъсне дипломатическите си отношения с Турция - пише The Moscow Times.

В доста нервен разговор на четири очи, продължил повече от два часа Путин нарекъл Ердоган "диктатор" и заплашил да го "прати в Ада заедно с терористите от Ислямска държава". Той предупредил също така, че ще скъса отношенията с Анкара, ако президентът на Турция не прекрати незабавно подкрепата си за джихадистите в Сирия, където е разположена единствената руска военно-морска база в Средиземно море.

Руският президент говорил назидателно в лицето на Ярдим и не му позволил да вземе думата, докато той продължавал своята гневна тирада. "Предай на своя диктатор, ще може да се окаже в ада заедно с терористите от ИД. Не ми остава нищо друго, освен да превърна Сирия в един огромен Сталинград за Ердоган и неговите саудитски съюзници, които са по-злобни дори от Хитлер" - казал Путин.

Умит Ярдим все пак използвал възможността да отговори на обидите също с не особено дипломатични думи и обвинил на свой ред Русия за продължаващата гражданска война в Сирия.

Путин обаче не му останал длъжен и продължил: "Доколко е лицемерен вашият президент личи от факта, че той постоянно говори за демокрация и сурово критикува военния преврат в Египет, но в същото време оправдава действията на джихадистите за сваляне на законното правителство на Сирия".

Путин заявил категорично, че Русия ще продължи да подкрепя режима на Асад и ще засили сътрудничеството си с Иран и Китай в усилията за намиране на дипломатическо мирно решение на конфликта, който хвърли 23-милионната арабска държава в етническа и религиозна анархия" - http://www.dunavmost.bg/World/News/24202-putin-zaplashi-erdogan- … slyamska-darzhava.
Защото ако наистина му симпатизира и подкрепя, то това говори за самия него също, за това що за човек е.

Да бил е поканен от президента. Не знам за политическата ориентация на Кенан,, не съм чела подобно интервю. Знам само, че е патриот и родолюбец. Винаги изтъква ползата за Турция и за обикновените хора. Не знам някой от големите "дисиденти" от турските интелектуалци да откаже покана на президента на Републиката. Както са силни и вилни веднага ще подвият опашка и ще дотичат в Анкара , но няма кой да ги покани. Не ги слушай фенките им, те са си турци, това са си тяхни вътрешни работи. Ние тук си имааме достатъчно проблеми, за да се мъчим и с тяхните. Важното е обикновните хора да са спокойни и с нормални доходи. Голямата политика Великите ще си я правят и нас никой не ни пита...
Разбира се, че Кенан отиде на Таксим! Той не е човек, който няма да подкрепи приятелите си. Затова го обичат всички!  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 06 авг 2015, 17:08 от косе-босе

# 14
  • Мнения: 23 386
Косе, наистина ли мислиш, че Кенан ще предложи на Синем?

Аз като му четох интервютата, той от 30-годишен говори за брак и деца. Ако го искаше наистина, досега да го е направил. Мисля, че хич не му се жени. Гледах преди време едно видео на Синем от месец май, в което казва, че й е рано за брак и деца. Тя наистина е като Лолитка до него. Малко трудно ми се струва, че ще наместят балансите, породени от разликата във възрастта им, в един брак. За връзка, няма проблем. Даже е шест точки. Такова усещане имам, но може и да греша,  разбира се.  Във всеки случай този сватбен сезон го отписваме  вече, ще чакаме да чуем някоя новина другото лято.

Общи условия

Активация на акаунт