Balea, Alverde, Catrice, Essence - 21 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 90 195
  • 762
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 546
Добре дошли!  Hug



Сайт на българското ДМ на Бг  Сайт на Катрис на Английски  Сайт на Есенс на Бг   Сайт на немското ДМ  на немски  Сайт на Лили на Бг  Сайт на Катрис на бг


Тема за размяна на несполучливи покупки на бяла и декоративна козметика

И понеже често пъти говорим за спирали и това вълнува всички, пишещи в тук, нека въпросът на тази тема е: "Коя е вашата спирала и защо избрахте нея?"


# 1
  • Мнения: 1 140
Пъъърва  Party

Моята спирала определено е розовата на Есенс i love extreme. Придава обем, дължина, прави ги наистина драматични. Обожавам я. Толкова много съм пробвала и все към нея се връщам Heart Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Най-накрая нова тема Simple Smile

Бижу, благодаря  bouquet

В момента имам три спирали - две дрогерийни и една от високия клас. Кой знае каква разлика в резултатите не виждам. Ползвам L`oreal Million Lashes So Couture и Bourjois Volume Glamour Push Up - харесвам си ги и двете. Първата има хубав аромат и добре разделя миглите заради силиконовата четчица, втората има по-стандартна четка, макар и не съвсем.

# 3
  • Мнения: 2 045
Макар да не е дрогерийна, моята спирала е на Бенефит - за мен няма по-добра!


Благодаря за темата!  Hug

# 4
  • Мнения: 1 519
- добре изглежда на устните,но трябва да се нанася постоянно,затова днес реших да си поръчам на Sephora Lip Stain,та дано остана доволна  Praynig Peace Hug

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
В момента използвам Essence Plump no clump volume mascara и съм много доволна. Прави миглите ми обемни и не ми се рони. Купих я без да съм чела отзиви и ревюта за нея. Бих си я взела отново като свърши. Бюджетна е (цена 6.19лв.)

# 6
  • Germany
  • Мнения: 919
Аз много пъти съм казвала, че откакто открих тази спирала на Астор, друга не ползвам (тази с извитата четка):



Извива миглите, разделя ги и прави страхотен обем. Покрива всичките ми изисквания, а и издържа по 3-4 месеца редовно ползване.  Peace

От тази също съм доволна:
Скрит текст:

# 7
  • Мнения: 17 546
Отдавна ме интригуват спиралите на Астор, особено точно тази с извитата четка, но след моята бяла Буржоа, която покрива всичките ми изисквания, не знам дали отново да направя компромис и експеримент... Thinking
Не обръщам внимание по колко месеца издържа, но сякаш не е чак 3-4! Rolling Eyes

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ето я моята спирала:
https://www.google.bg/search?q=maybelline+lash+sensational&e … tN4PVSLQ5ZthlA%3D

Бижу,благодаря за темата и за линка към темата с размените newsm51

# 9
  • Казанлък
  • Мнения: 589
 Мисля следващата ми спирала да е розовата на Есенс i love extreme.

# 10
  • Мнения: 11
бяла Буржоа, която покрива всичките ми изисквания, не знам дали отново да направя компромис и експеримент... Thinking
Не обръщам внимание по колко месеца издържа, но сякаш не е чак 3-4! Rolling Eyes

И аз използвам точно тази, тя е за чувствителни очи. Бях наистина очарована, когато я сложих за пръв път, много съм доволна. За срока съм съгласна, купих я някъде през август, а преди няколко дни ми се стори за пръв път, че вече е леко суха при налагане и не е с първоначалните си качества. Имам усещането обаче, че за това допринесоха по-ниските температури, където си държа нещата (в банята), така че, козметиката - на по-нормални температури трябва да се съхранява според мен.  Nature Sun With Face

# 11
  • Мнения: 1 472
Аз лично, още не съм открила наистина любимата си спирала. Но пък има доста, от които съм била много доволна. Най-довлна съм била от Мангата на Лореал и на Боржуа тази с двете четки и розовата със силиконовата четка. Сега съм с на Голден Роуз - Инфинити, никак не е лоша, но май пак ще се връщам към Боржуа.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Някой знае ли вече какво ще е намалено в сряда в Лили?

# 13
  • Мнения: 2 690
Благодаря за прекрасно оформената тема на Бижу
Сега имам тази спирала:


http://silvenamakeup.blogspot.bg/2015/10/avon-big-and-false-lash … lume-mascara.html

Опитвам се да не събирам много спирали наведнъж, защото от любопитство ги отварям и само съхнат. След толкова положителни отзиви май и аз ще пробвам бялата на Буржоа.

# 14
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Някой знае ли вече какво ще е намалено в сряда в Лили?
И мен ме интересува.
В момента съм с тази спирала:

Доволна съм - удължава, сваля се лесно, не се напластява.

Общи условия

Активация на акаунт