Balea, Alverde, Catrice, Essence - 20 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 105 530
  • 782
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 17 546
Благодаря за новата тема!  bouquet

Не знам кой продукт да отметна като летен, освен слънцезащитните кремове и лосиони. А от тях предпочитам от българските марки Здраве бебе и Бочко за лице, и от другите NIVEA за тяло. Всичко останало ползвам всесезонно сякаш. Thinking

# 2
  • Мнения: 311
Аз Бочко за лице със слънцезащитен фактор го ползвам целогодишно.Четох , че дори и при облачно време и зима пак е хубаво да се слага.Не знам колко е вярно де  Grinning

# 3
  • Мнения: 236
Май трябваше да задам въпроса по друг начин?
През лятото и аз наблягам на слънцезащитата, вече няколко години се спирам на Бочко 50-ти фактор, за мен и детето, а декоративната козметика сякаш е по-малко и по-лека.

Последна редакция: ср, 01 юли 2015, 20:32 от Мarchesa

# 4
  • Мнения: 2 045
Вместо запис - от днес в Лили се предлага Yves Rocher  Peace   bouquet

# 5
  • Мнения: 236
Вместо запис - от днес в Лили се предлага Yves Rocher  Peace   bouquet

Това е страхотна новина! Знаеш ли дали ги има/ще ги има във всичките им магазини?

# 6
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Вместо запис - от днес в Лили се предлага Yves Rocher  Peace   bouquet

Въх, не думай...Сега, ако във Варна съм наред i щандовете на марката, направо няма да имам думи  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 045
Във всички магазини ще ги зареждат, да - дори има техен продукт в новата брошура, доколкото разбрах

# 8
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Любим летен продукт - лосионът за след слънце на Бочко.
Чудесна новина за Лили! Simple Smile

# 9
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Харесвам цитрусовите душ гелове на Балея за лятото. Зареждат ме с енергия сякаш...

# 10
  • Мнения: 35 964
за любимия летен утре ще пиша, сега кратък коментар за тези продукти на Катрис:





Catrice Luminous Lips Lipstick червилото ми е абсолютно любимо макар, че е стандартно червило на катрис - мазничко и бързо изтриващо се;п цветът ми лепна фантастично, катриски червила харесвам по принцип
Catrice Matt Mousse Make Up мусът е добър, средно матиращ, но в топлото държи по-малко и кожата се поомазнява - аз го харесвам и съм го препоръчвала и друг път; няма спф
Catrice Velvet Matt Smokey Eyes Pencil - моливите за очи на марката не са лоши, но не са много трайни; с база и върху сенки - биват
Catrice Prime & Fine Eyeshadow Base базата за сенки - определно не е добра - мазничка, не бетонира като някои други, събират се сенките с нея на моя мазен клепач; за сух сигурно е добра, в противен случай не препоръчвам

# 11
  • Мнения: 17 546
Споделям напълно удоволствието от този вид червило на Катрис! Моето е 030 и цветът е малко по-светъл от този, но ще си взема и този, 120, защото много ми харесва. Crazy Мазно е, не е много плътно, но покрива и оставя адски приятно усещане върху устните, нещо като мокрота.
От мусовете взех също като теб, Бубс, 025, но ми е тъмен и взех и 011. Случайно открих, че нанесен с пръсти върху крем за основа, стои почти перфектно - незабележимо и покриващо малките дефекти! Не обърнах внимание колко е трайно покритието така, но утре специално ще гледам да забележа. Като го нанасям с четка, сякаш става дебел слой и изглеждам твърде брашняно, като някой прекалил с пудрата.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Много харесвам душ-гела на Алверде с мента и бергамот, точно летен продукт е за мен.

Благодаря за темата  bouquet

# 13
  • Мнения: X
Момичета,да ми препоръчате нещо сравнително добро за контуриране на скули / за пръв път ще се пробвам да го правя,до сега директно нанасях ружа /  Laughing Hug

# 14
  • Мнения: 35 964
една идея за контуриране с тоуп сенки на Есенс:
http://snejanaatanasov.blogspot.com/2015/06/essence-my-favourite … uping-review.html

Общи условия

Активация на акаунт